IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

25.03.2008 .
IPK KANDIT D.D./REDOVNA DIONICA IPKK-R-A
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. IPK ZAVOD D.D. 229.992 32,16 Osnovni račun
2. PREMISA D.O.O. 135.329 18,92 Osnovni račun
3. IPK KANDIT D.D. 62.701 8,77 Osnovni račun
4. KOESTLIN TVORNICA KEKSA I VAFLA D.D. 27.422 3,83 Osnovni račun
5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 14.034 1,96 Skrb. račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 13.036 1,82 Skrb. račun
7. HPB D.D. 11.988 1,68 Skrb. račun +35
8. PBZ D.D. 11.335 1,59 Skrb. račun
9. KOLAREK DARKO 7.525 1,05 Osnovni račun
10. HIPP MARIJA 6.450 0,90 Osnovni račun
Ukupno: 72,69

Neš ti cifre od + 35kom.
Danas: količina kupnje 850kom , a prodaje 4198kom.
Ne vjerujem da su mali toliki debili da prodaju po ovim smiješnim cijenama.
Ovo mi je jako sumnjivo. Ovde se netko igra i plaši nas male![sad]


Ne vjerujem da su mali toliki debili da prodaju po ovim smiješnim cijenama.
Ovo mi je jako sumnjivo. Ovde se netko igra i plaši nas male![sad]

A može biti i da su poneki veliki preplašeni, to bi kratkoročno mogao biti veći problem po cijenu.
Međutim ja imam jedan “egzotični scenarij” na temelju kojega “predviđam” da budućnost europskih šećerana zapravo uopće nije tako crna kao što se sada čini.

Ali niti naši veliki kao ni mali uglavnom ne razmišljaju o budućnosti nego ulaze u dionice kao kratkoročne špekulacije… Tko zna tko se i čega trenutno preplašio, čisto sumnjam da razmišljaju o budućnosti i njenoj crnoj slici po europske šećerane kako sada površno gledano zapravo izgleda.

U svakom slučaju, po ovoj cijeni nikome ne bi trebao biti skup IPKK. Ja ne mislim prodavati. Tko se želi kladiti na šećer, neka kupuje dok je jeftino 🙂
Inače preferiram sigurnije investicije, ali dovoljno je jeftino da mi se i IPKK sada sviđa 🙂


Neš ti cifre od + 35kom.
Danas: količina kupnje 850kom , a prodaje 4198kom.
Ne vjerujem da su mali toliki debili da prodaju po ovim smiješnim cijenama.
Ovo mi je jako sumnjivo. Ovde se netko igra i plaši nas male![sad]

Kolega žorž, ja bih prije rekao da ovo nije nikakvo plašenje već je prodaja od strane nekog OIFa koji mora na brzinu doći do novaca. Pogledajte samo da je Prospectus prodao cijelih 100 komada ELKLa PO 900 KN, a stalno ga je kupovao po 1.400.

evo i mene nakon dugo vremena u ipkk,cijena je zasad dosta povoljna,i ne vidim opravdan razlog da i dalje pada..mislim da je dionica trenutno na ovoj razini podcijenjena….


evo i mene nakon dugo vremena u ipkk,cijena je zasad dosta povoljna,i ne vidim opravdan razlog da i dalje pada..mislim da je dionica trenutno na ovoj razini podcijenjena….

Svakako da je podcijenjena po FA, po tehničkoj analizi čisti buy signali tako da sam kupio danas malo. Mislim da neće više puno dolje, ako ode kupujem još!

čudni se ovdje sveci slave....

Sve je već rečeno glede “potencijala”.
Želim samo dodati, jedva čekam dolazak konkurencije u vidu stranih fondova i investitora da ova umrežena skupina lihvara napokon prestane manipulirati tržištem, dogovarati postupanja, i da napokon činjenice postanu najvrijednije mjerilo donošenja investicijskih odluka.
Ne zavaravam se, da “čudnih pojava” neće biti i dalje kao što ih ima i u čitavom svijetu, ali pravila su tamo puno jasnija nego ovdje.
Svejedno, svaku slobodnu kunu ubacujem u IPKK-R-A i još 4 favorita, jer trenutno je IPK podcijenjen 30%-35% u stvarnoj vrijednosti, a dodamo li i potencijal 40%-50%.
Dakle, za dugoročne ulagače, primjerena investicija.
Svim supatnicima srdačan pozdrav

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

Jedva cekam FI pa da kolegi Gatesu napisem post!

[cool]

Hm, malo sam gledao FI, jel može netko reći što uključuju izvanredne dobiti koje nisu zanemarive u zadnje dvije godine i dobrano popravljaju dobit!? Hvala unaprijed!

čudni se ovdje sveci slave....


Hm, malo sam gledao FI, jel može netko reći što uključuju izvanredne dobiti koje nisu zanemarive u zadnje dvije godine i dobrano popravljaju dobit!? Hvala unaprijed!

Državni poticaji ,kolega,za zasađene površine ,,pretpostavljam

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Hm, malo sam gledao FI, jel može netko reći što uključuju izvanredne dobiti koje nisu zanemarive u zadnje dvije godine i dobrano popravljaju dobit!? Hvala unaprijed!

Prvi put čujem za izvanrednu dobit u FI? Znam samo za izvanredne prihode i rashode! [huh]

12m12:

Hm, malo sam gledao FI, jel može netko reći što uključuju izvanredne dobiti koje nisu zanemarive u zadnje dvije godine i dobrano popravljaju dobit!? Hvala unaprijed!

Prvi put čujem za izvanrednu dobit u FI? Znam samo za izvanredne prihode i rashode! [huh]


Ispricavam se uvaženom kolegi, malo su mi prsti bili brži od misli, pa umjesto prihoda napisao dobit, a skužio tek kada sam poslao! Znao sam da će netko ovo komentirati [smiley]

čudni se ovdje sveci slave....

Dobro je.
I danas je cijena otišla gore. Jučer (26.3) je prosječna cijena bila 685,65 a danas (27.3.) je 687,94.
Svaki dan jedna dnevnica gore, a bit će i bolje.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

New Report

Close