IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sjećate li se šta je Galinec rekao za ovu dionicu, svi smo mu se tada smijali

šta je rekao, ovo?
“Dionice su tako završile u rukama brojnih investitora umjesto u fondovima, rekao je Galinec i dodao kako je prilično siguran da će cijena u budućnosti ići nizbrdo”


sjećate li se šta je Galinec rekao za ovu dionicu, svi smo mu se tada smijali

Daj kolega podsjeti nas .[shocked]

Sve je stvar psihe.....


Cudne stvari se dogadaju na ovom Kanditu! Kolarek kupuje i brani cijenu na 900kn a HPB prodaje koji je i nedavno kupovao. Ne znam sta da vise mislim!

Ja se ne bih previse opterečivao sa promjenama na HPB skrbničkom. Postoji mogucnost da česte promjene na tom računu uzrokuju više ulagača koji kod HPB-a imaju margine.
“Kako bi navedene dionice služile kao zalog za margin moraju se prenijeti putem SDA sa klijentove slobodne pozicije na bančin račun skrbništva. Klijent za odobrena sredstava sada može kupovati nove dionice, ali isto tako i prodavati one prvotno založene. Sve dionice koje se na taj način kupuju i prodaju nalaze se u SDA na skrbničkom računu banke.

[bye][bye]Castro
korisnik od: 16.10.2007.
lokacija:
broj poruka: 189

Cudne stvari se dogadaju na ovom Kanditu! Kolarek kupuje i brani cijenu na 900kn a HPB prodaje koji je i nedavno kupovao. Ne znam sta da vise mislim!

Mislim da HPB ima informaciju zbog čega bježi iz dionice.[bye][bye][bye][bye][bye][bye]


[bye][bye]Castro korisnik od: 16.10.2007. lokacija: broj poruka: 189 Cudne stvari se dogadaju na ovom Kanditu! Kolarek kupuje i brani cijenu na 900kn a HPB prodaje koji je i nedavno kupovao. Ne znam sta da vise mislim! Mislim da HPB ima informaciju zbog čega bježi iz dionice.[bye][bye][bye][bye][bye][bye]

Zašto nije onda bježa prije, kad je Grbešić bježa nego je sve pomelo na prodaji od 1250 -1300…[proud]

Sve je stvar psihe.....


[bye][bye]Castro
korisnik od: 16.10.2007.
lokacija:
broj poruka: 189

Cudne stvari se dogadaju na ovom Kanditu! Kolarek kupuje i brani cijenu na 900kn a HPB prodaje koji je i nedavno kupovao. Ne znam sta da vise mislim!

Mislim da HPB ima informaciju zbog čega bježi iz dionice.[bye][bye][bye][bye][bye][bye]

taj HPB je od 1.2.2008 pa do 25.02.2008 kupio 1680 komada,o cem ti pricas da bjezi[huh]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


! Mislim da HPB ima informaciju zbog čega bježi iz dionice.[bye][bye][bye][bye][bye][bye]

Kolega bolje je ništa ne govoriti nego pričati gluposti!!!!!!
Za vašu informaciju HPB se pojavio u top 10. na dan22.01.2008, ne po duhu svetome ,nego zato šta se kupovalo,ili zato šta je primao u zalog .
Od tada redovno se dokupjuje ili otpušta dionice sa skrbi po čemu bi se dalo zaključiti da se radi o marginima ,IMHO.
Neznam o koje bi to informacije trebale biti ?????Možda da ulažu cca150 000 000 eura u poboljšanje i pojeftinjenje proizvodnje,Kandit 2……ili???
Pozdrav!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

150.000.000 kuna

150.000.000 kuna

,

Da ,kolega cilo mi se jutro vrte euri po glavi,,,sory ipak su kune[rolleyes]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


[bye][bye]Castro
korisnik od: 16.10.2007.
lokacija:
broj poruka: 189

Cudne stvari se dogadaju na ovom Kanditu! Kolarek kupuje i brani cijenu na 900kn a HPB prodaje koji je i nedavno kupovao. Ne znam sta da vise mislim!

Mislim da HPB ima informaciju zbog čega bježi iz dionice.[bye][bye][bye][bye][bye][bye]

Mislim da nema nikakve info jer je kupovao brda dosta nedavno.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


[bye][bye]Castro korisnik od: 16.10.2007. lokacija: broj poruka: 189 Cudne stvari se dogadaju na ovom Kanditu! Kolarek kupuje i brani cijenu na 900kn a HPB prodaje koji je i nedavno kupovao. Ne znam sta da vise mislim! Mislim da HPB ima informaciju zbog čega bježi iz dionice.[bye][bye][bye][bye][bye][bye]

Ljudi to je skrbnički HPB, unutra je dosta malih investitora i onih s marginom. Neki kupuju, neki prodaju. Sasvim normalno. Što je vama?

New Report

Close