IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Slabo ti to kolega nešto kupuješ

jucer se nakupovao preko 200k. Po 1112 prosjecnoj. Cekaj da lova sjedne na racun
[lol] [smiley]

Nikad nemoj biti dole jer te dole noge bole. Up,up,up


Slabo ti to kolega nešto kupuješ

sad cu skinuti ove do 1125. In 5min

Nikad nemoj biti dole jer te dole noge bole. Up,up,up

Odavna govorim da bi se trebali ugledati na VIRO što se promidžbe i transparentnosti tiče.
Raditi sitnijim koracima na stvaranju velikih planova.
Nije grijeh učiti od drugih, ali zabijati glavu u pijesak….
Potencijal je neupitan!
Malo više suradnje, povjerenja i kompromisa bilo bi prepoznato od financijera i cijela ova privredna grana bi dobila na zamahu, a to može biti samo dobro i to svima…
Još čekamo poteze menađmenta.

opala!


Odavna govorim da bi se trebali ugledati na VIRO što se promidžbe i transparentnosti tiče. Raditi sitnijim koracima na stvaranju velikih planova. Nije grijeh učiti od drugih, ali zabijati glavu u pijesak…. Potencijal je neupitan! Malo više suradnje, povjerenja i kompromisa bilo bi prepoznato od financijera i cijela ova privredna grana bi dobila na zamahu, a to može biti samo dobro i to svima… Još čekamo poteze menađmenta.

Istina , i zato sam se ja odlucio uci jucer a nikako prije, jer se na tom planu dosta kuha i radi. Evo ja poslao nalog za ovih 6kom.

Nikad nemoj biti dole jer te dole noge bole. Up,up,up


Jucer. To je “uvjetovani i neophofni budget” da bi dobili na radno mjesto Direktorice Marketinga novu, visoko obrazovanu, iskusnu i vrlo sposobnu osobu. Mislim da im je njeno dovodjenje i odluka da krenu agresivno sa marketingom najbolja odluka u dugo, dugo vremena. Mislim da sam vec puno rekao…stoga cekajmo ali nadam se ne dugo[lol] [wink]

Da, slazem se. Vrlo nuzna stvar! Posto sam ja u tom krugu, znam sta sve marketing moze napraviti.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Uuuups. odeeee. Idemo dalje

Nikad nemoj biti dole jer te dole noge bole. Up,up,up

Opsssssss,odo stotica[rolleyes],,,,polako kolega ADT[thumbsup]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Opsssssss,odo stotica[rolleyes],,,,polako kolega ADT[thumbsup]

Mislim da jos netko dobiva dobre vijesti iz i u svezi IPKKA.

Nikad nemoj biti dole jer te dole noge bole. Up,up,up

Slažem se i ja sa svima vama i većina nas je sada dokupom poravljala prosijek.
Marketing manje više (potreban je) ali svi iskusniji pa i fond manageri znaju da kandit vrijedi ali nas je sve naj više sje… i zbunio Grbešićev izlazak. A onda je problem da kandit nikako da upadne u fokus: prvo korekcija pred HT zatim HT groznica pa korekcija pa todorijada pa opet korekcija i šta sada slijedi?

Crvenilo a ne dobre vijesti[shocked]

Slijedi izlazak i kupnja neke Todine dionice,tamo ako i malo i padne brzo se vrati pa i poveća cijena .
Ovo kilavljenje na IPKK je od ljeta 07 i tko je izdržao svaka mu čast i zaslužio je da zaradi,ali je pritom mogao uloženim novcem u IPKK dobro zaraditi na drugim dionicama(IGH,VIRO,LEDO,MLNR,ZTNJ,BELJE,TISAK itd.ima ih koliko hoćete gdje se moglo pristojno zaraditi i zato sam priznam izašao iz IPKK i nije mi bilo ni malo žao.Čak napravio sam jedan od najboljih poteza otkad trgujem dionicama.

Istina da smo mogli (trebali zaraditi) i ja sam ušao u svibnju 2007 (cijenu neću ni spominjati) pa mislim da je krajni rok da dođe do preokreta. F1 bi im trebao biti odličan.
http://www.poslovni.hr/39512.aspx
http://www.poslovni.hr/47673.aspx
Ako ja sada vas navlačim onda su i mene debelo navukli!!!
Jeli itko zna zbog čega je Grbešić izašao? (osalo mu je još nešto sitno)

[yawn]Bolje vrabac u ruci nego biti nestrpljiv

New Report

Close