IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sto nije zakonom zabranjeno da trezor prodaje dionice? Cini mi se da trezor moze samo podjeliti i ponistiti dionice.

Tko kaže da prodaje. Evo HFP ne prodaje, pa se vide promjene u top 10 nekih hotelijera, DDJH i sl.

Inače slažem se, trezor više nema razloga prodavati, a zakonom je, osim u iznimnim situacijama, zabranjeno trgovati s trezorskim dionicama.

I love the Smell of Profits in the Morning


tale: ” Sto nije zakonom zabranjeno da trezor prodaje dionice? Cini mi se da trezor moze samo podjeliti i ponistiti dionice.” Tko kaže da prodaje. trgovati s trezorskim dionicama.

Pa kolege na par stranica prije pisu da trezor stalno prodaje…..


Prodavao trezor ili netko drugi isto je. Sve dok netko ne odluči kupovati i sve dok ova dionica bude izvan fokusa ulagača čekat ćemo na ovim razinama. Trend je trenutno takav da je interes ulagača za ovu dionicu mali a i cijelo tržište nije baš u nekoj uzlaznoj putanji. Očito nam je potrebna neka povoljnija klima i dobar FI za 2007, godinu kao trigger za ovu dionicu a do tada treba strpljivo čekati.

Niti to po meni nije dosta! Kandit je vec pokazao odlicno i solidno izvjesce u dva zadnja navrata ali cijena je ostajala skoro pa nepomicna. Ovo je mjesto gdje bi trebali poradit i na takvim bliskim podrucjima, i definitivno sredit Marketing.=


Kako posluje Kandit Premijer i kako s priprema za promjene na tržištu šećera teško je doznati jer je poslovanje netransparentno, a uprava ne odgovara na novinske upite. Izvor: Eukonomist

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

tale:

Sto nije zakonom zabranjeno da trezor prodaje dionice? Cini mi se da trezor moze samo podjeliti i ponistiti dionice.”

Tko kaže da prodaje. Evo HFP ne prodaje, pa se vide promjene u top 10 nekih hotelijera, DDJH i sl.

Inače slažem se, trezor više nema razloga prodavati, a zakonom je, osim u iznimnim situacijama, zabranjeno trgovati s trezorskim dionicama.

Trezor prodaje, to tvrdim i dalje, a to se može vidjeti i uvidom u promjene u TOP10. Zašto trezor ne bi imao razloga prodavati? Zašto bi Pavić držao dionice u trezoru ako vjeruje da sutra neće moći postići današnju cijenu?

Zašto bi Pavić držao dionice u trezoru ako vjeruje da sutra neće moći postići današnju cijenu?

Sta ti mislis da ne moze??

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Ako trezor prodaje ili kupuje mora obavijestiti “HANFU”……ako nema obavijesti o stjecanju ili otpuštanju znači ne prodaje..

Sve je stvar psihe.....


Zašto bi Pavić držao dionice u trezoru ako vjeruje da sutra neće moći postići današnju cijenu?

Sta ti mislis da ne moze??

Ništa ja ne mislim. Ja samo pišem ono što Pavić radi. Prodaje trezor polako i gotovo. Vi se samo tješite da tome nije tako. Prodao bi on sve na ovom nivou da može. Draže mu da se samofinancira u novim investicijama.

BILL GATES dali si razmišljao da prodaje da bi možda gradio tvornicu bio dizela,
(veilika investicija i treba kapitala)
a ako pratiš dionicu i izjave Direktora koji kaže Mi nismo firma da je netko preuzme
već smo firma koja može preuzmati??? prodavat će se i Sladorana?
dali će imati Viro novaca za to ili oni????
a koliko im se profit povećao prije bi to bilo,nije uložio ogormni novac
u postrojenja koja su aktivna od devetog mjeseca prošle godine i rezultati će se vidjeti na F1
a pogledaj i izvještaj od prije tri mjeseca,šteta što nisu dobre pričalice(novine ,tv) pa bi to išlo gore
kao u nekim drugim firmama. [sealed]


Ako trezor prodaje ili kupuje mora obavijestiti “HANFU”……ako nema obavijesti o stjecanju ili otpuštanju znači ne prodaje..

Ako ti tako kažeš, naravno da nema.
Odustajem, jer vidim da je sve puno novopečenih gurua koji se ne libe valjati gluposti poput ove tvoje gornje. [bye]

gavran021, 15.01.2008. u 20:21
Ništa ja ne mislim. Ja samo pišem ono što Pavić radi. Prodaje trezor polako i gotovo. Vi se samo tješite da tome nije tako. Prodao bi on sve na ovom nivou da može. Draže mu da se samofinancira u novim investicijama.
gavran021, 15.01.2008. u 20:21

Daj Bill Gates stvarno oprosti, ali ne bulazni gluposti…….

Sve je stvar psihe.....

Daj , čemu onda služe obavijesti o stjecanju ili otpuštanju vlastitih dionica ?!?

Sve je stvar psihe.....

Biće su ti i Pavić ka neki drugari,……papodjeli s nama,….

Sve je stvar psihe.....

New Report

Close