IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


. ” Dragi kolege, ja jednostavno ne mogu vjerovati da vi ne vidite (ne želite vidjeti) da trezor prodaje.

Ako se ne varam trezor kupuje kad je jeftino a prodaje kad je skupo.Pa ako sad prodaje dal to znači da je sad skupo?[embarass][undecid]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

traubisoda:

A ja mislim da ne izlazi nitko velik, pogotovo ne onaj/oni koji su ušli umjesto Grbe.
Izlaze “drhtave ručice”, a pomalo ulaze “mali leteći medvjedići”, ako možete shvatiti
ovu basnu. [rolleyes]
A vidim i da se danas sve čisti do 1180. U ponedjeljak će biti zanimljivo, IMHO.

Dragi kolege, ja jednostavno ne mogu vjerovati da vi ne vidite (ne želite vidjeti) da trezor prodaje.

kolega bill trezor je prodao 3.1. svega 100 komada a danas je 14.1.,i u 12. mjesecu 200 komada.o cem vi to pricate

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

trezor se pošteno iskrcao tamo u 4., 5. i 6. tom mjesecu. a tad je bilo i onih drugih velikih prekrcaja. u zadnje vrijeme trezor proda 100-200 komada mjesečno, sporadično. ne čini mi se to baš neki značajni faktor.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

@zvone
Nisam precizirao u koji ponedjeljak. [lol] [lol] [lol] [lol]
Šalu na stranu, malo sam nagađao, potpuno neozbiljno.[embarass]

Uglavnom, cijena je ispod fer vrijednosti, a bome i ispod prosječne
cijene ulaska fondova. Do sada je, po meni, rasla bez naglih skokova,
što je dobro – za strpljive! Sve će doći na svoje. Slažem se s kolegama
o trezoru. To su male prodaje radi likvidnosti, pretpostavljam.
Ono što je uistinu zanimljivo jest rasplet sa Sladoranom. Bumo vidli!

Tko (pro)pjeva, zlo ne misli!

traubisoda,
jesam strpljiv i ono malo što imam kupio sam iz zaje… ali ne prodajem bez 1300-1350 u što vjerujem da bude uskoro.[wink]

Jel 1300 – 1350 zarade?
To mislim da bi bilo ok. Taman.

Tko (pro)pjeva, zlo ne misli!


traubisoda, jesam strpljiv i ono malo što imam kupio sam iz zaje… ali ne prodajem bez 1300-1350 u što vjerujem da bude uskoro.[wink]

Ako je to target onda izlazim odmah, nadam se da su targeti ostalih viši
[huh]


traubisoda,
jesam strpljiv i ono malo što imam kupio sam iz zaje… ali ne prodajem bez 1300-1350 u što vjerujem da bude uskoro.[wink]

vecinom se dogadjalo da kad Viro potegne da sljedeci dan IPKK malo se digne.zato jedva cekam sutra da vidim hoce li se ponovit.Inace kad je viro bio 1700kn ,ipkk 1350-1370kn.Ak je Viro imao odlicnu godinu nema razlike ni za IPKK.Bas me zanima sutrasnji dan mada po TA bollinger je na 1205kn sto i je sadasnja razina,RSI se odbio od 100 a cci paralelana sa 100.Jako zanimljivo

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

zvone101:
traubisoda, jesam strpljiv i ono malo što imam kupio sam iz zaje… ali ne prodajem bez 1300-1350 u što vjerujem da bude uskoro.

zmrklic
Ako je to target onda izlazim odmah, nadam se da su targeti ostalih viši

Target mi je znatno viši, ali je na ovoj dionici potrebno puno strpljenja!!
Polako ali sigurno doći će to na svoje!!
[wink][wink]

Kako posluje Kandit Premijer i kako s priprema za promjene na tržištu šećera teško je doznati jer je poslovanje netransparentno, a uprava ne odgovara na novinske upite.

Izvor: Eukonomist

I love the Smell of Profits in the Morning

Sto nije zakonom zabranjeno da trezor prodaje dionice? Cini mi se da trezor moze samo podjeliti i ponistiti dionice.

Prodavao trezor ili netko drugi isto je. Sve dok netko ne odluči kupovati i sve dok ova dionica bude izvan fokusa ulagača čekat ćemo na ovim razinama.
Trend je trenutno takav da je interes ulagača za ovu dionicu mali a i cijelo tržište nije baš u nekoj uzlaznoj putanji.
Očito nam je potrebna neka povoljnija klima i dobar FI za 2007, godinu kao trigger za ovu dionicu a do tada treba strpljivo čekati.

New Report

Close