IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.bankamagazine.hr/dnevnevijesti/hrvatska-zemljama-eu-lani-prodala-secer-u-vrijednosti-100-milijuna-eura

U 9 mjeseci imaju veeliku dobit,uspkos tome što je 3q bio lošiji.
Ovo nakon godišnjeg izvještaja mora poletit [lol]

Prva prodaja 1169,99 kn i onda biser postavi prodaju na 1136. Svaka cast na takticnosti

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


Prva prodaja 1169,99 kn i onda biser postavi prodaju na 1136. Svaka cast na takticnosti

Pa više je jasno da netko koči rast, neće ni to još dugo.[proud][wink][smiley]


Castro: ” Prva prodaja 1169,99 kn i onda biser postavi prodaju na 1136. Svaka cast na takticnosti ” Pa više je jasno da netko koči rast, neće ni to još dugo.[proud][wink][smiley]

da, u pravu si…netko nas je zakočio sa 36 komada i sad mislim da nećemo nigdje neko vrijeme…
joj što volim ovakve komentare…[sealed][sealed]
čovjek je lupio po prodaji i ostatak mu je ostalo po toj cijeni. Ne štopa nas nitko, da je kupnja jača ne bi bilo zastoja, jer je promet zadnjih tjedana doista mizeran. Dionica još nije u fokusu, a svi se nadamo da će uskoro biti jer je veliki promet odrađen na mnogo višim razinama. Uostalom, analitičari najavljuju da će ovo biti godina prehrambenog sektora…[pray][pray]


Prva prodaja 1169,99 kn i onda biser postavi prodaju na 1136. Svaka cast na takticnosti

kad je krenula iznad 1200 mislio sam eto konačno da i tu malo krene kad ono nisam se dugo veselio – stvarno ćudno kočenje a zašto tako rapidno kad je promet mali.
a možda i žele da se izgubi interes…
ko će ga vrag znati na našooj burzi sto čuda !
možda netko od forumaša ima info pa bi bilo lijepo da podjeli sa nama.

zvone pogledaj malo širinu bolongera na zse pa će ti sve biti jasno.

tehnička analiza ,ako je uopće možeš primjenit na hrvatskom tržištu, je neprimjenjiva na ipkk jer nije likvidan zato dosta o bolingerima, divergencijama i tim glupostima. kad je izlazio koestlin ušo je jedan neuki s puno para i marginom 1:1 te ga zeznula ona korekcija pa sad na kapaljku izlazi. ovaj zadnji dio neznam točno ali po stanju dionice mislim da izlazi još uvjek mic po mic

A ja mislim da ne izlazi nitko velik, pogotovo ne onaj/oni koji su ušli umjesto Grbe.
Izlaze “drhtave ručice”, a pomalo ulaze “mali leteći medvjedići”, ako možete shvatiti
ovu basnu. [rolleyes]
A vidim i da se danas sve čisti do 1180. U ponedjeljak će biti zanimljivo, IMHO.

Tko (pro)pjeva, zlo ne misli!


A ja mislim da ne izlazi nitko velik, pogotovo ne onaj/oni koji su ušli umjesto Grbe.
Izlaze “drhtave ručice”, a pomalo ulaze “mali leteći medvjedići”, ako možete shvatiti
ovu basnu. [rolleyes]
A vidim i da se danas sve čisti do 1180. U ponedjeljak će biti zanimljivo, IMHO.

evo ponedjeljka ali ništa posebno…


A ja mislim da ne izlazi nitko velik, pogotovo ne onaj/oni koji su ušli umjesto Grbe.
Izlaze “drhtave ručice”, a pomalo ulaze “mali leteći medvjedići”, ako možete shvatiti
ovu basnu. [rolleyes]
A vidim i da se danas sve čisti do 1180. U ponedjeljak će biti zanimljivo, IMHO.

Dragi kolege, ja jednostavno ne mogu vjerovati da vi ne vidite (ne želite vidjeti) da trezor prodaje.

Hoće li mu nestati municije?

New Report

Close