IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mogli bi malo mirovinci sa IPKK popuniti svoje portfelje.

Nisam bas siguran u takav scenario, ali bi bilo dobro da.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Malo i IPKK kreće iz sna

Stvarno je smiješno gledajući Viro koliki promet ima , a Kandit ukopan.


Stvarno je smiješno gledajući Viro koliki promet ima , a Kandit ukopan.

To me stvarno svaki put iznova čudi.
Nije neki problem priznati i učiti od drugih, ali stati po strani…
Ipak se nadam da će nas 2008. ugodno iznenaditi…
Sretno!

opala!

Dragi moji secerasi, vjera je i dalje tu samo se seli u drugu godinu.Polagao sam puno nade u Kandit u 2007 a jos vise cu u 2008. Posto je sad i formalno (odoh malo proskijat) – ovo je jedina dionica sa kojom zavrsavam ovu godinu sa minusom a misli sam bio da ce mi ona donijet najvise. Svima lijep pozdrav!

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Nemoj se brinuti kolega krenuo je i Kandit ,isplatit će se tvoja vjera u njega.Ovo je daleko jedna od najpodcijenjenijih dionica na našem tržištu.

[sad]

Ima nas još koji vjerujemo u ovu dionicu ali sudeći po malom prometu zadnjih dana čini se da bi dobro izvješće za 2007. godinu moglo probuditi interes ulagača.
Uvjeren sam da će kandit u 2008. godini opravdati svoje postojanje (zasladiti nam život).


Nemoj se brinuti kolega krenuo je i Kandit ,isplatit će se tvoja vjera u njega.Ovo je daleko jedna od najpodcijenjenijih dionica na našem tržištu.

Kad već navijate dragi kolega, možda bi nam mogli podastrijeti nekakvu analizu sa konkretnim brojkicama koja će pokazati po kojim je to pokazateljima ova dionica “jedna od najpodcjenjenijih”.

Imate analiza na prijašnjim postovima

pojačava se kupnja na Ipkk

Sretno svima, a ne samo njima….

opala!

New Report

Close