IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas se izvršava prodaja jednog velikog naloga. Minimalna cijena je 1.000 kuna, brokeri traže kupca za više.
Teško će ga naći u ovoj situaciji. Kad krene dilanje po 1.000, treba ući ako se ima love.


Danas se izvršava prodaja jednog velikog naloga. Minimalna cijena je 1.000 kuna, brokeri traže kupca za više. Teško će ga naći u ovoj situaciji. Kad krene dilanje po 1.000, treba ući ako se ima love.

Koliko je komada u pitanju?

Ne znam točno, ali više tisuća!

jučer je prosječna cijena bila 992,63kn, danas je dakle blokada na 1.091,89kn


Danas se izvršava prodaja jednog velikog naloga. Minimalna cijena je 1.000 kuna, brokeri traže kupca za više.
Teško će ga naći u ovoj situaciji. Kad krene dilanje po 1.000, treba ući ako se ima love.

Mislim da je gotovo sa rasprodajom na tim cijenama, još malo pa blokada al na gore.[smiley2]


Ne znam točno, ali više tisuća!

Ako je 5000 komada (min. cijena 1000 kn) u pitanju, onda po zakonu je definirana kao blok transakcija (5 milja ili 5% vlasništva) i kao takva se trguje van trgovinskog sustava.


Ne znam točno, ali više tisuća!

A tko izlazi?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Kako se onda trgovalo kada je koestlin izlazio van ,zašto bi ovo bila blok transakcija

Izgleda da izlazi po 1090

Grickaju mali, ali ono što ne pogrickaju…

Može netko K/P:[smiley9]

Eto što sam vam rekao!
A vi plaćajte 90 kuna skuplje.
Koliko budala ima danas na našem tržištu nije ni čudo što nam se sve događa

New Report

Close