IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da da— ali počinje zelenolo:)))

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Nema FI-a?!
Opet tempirano?

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

FI (devetomjesečni) vjerojatno će ići kao i polugodišnji (zadnji dan) – dakle 15.11.2007

Izlazak FI poklapa se sa povratom love od atlantica…
Nadamo se pravim stvarima i pravom novom koraku naprijed…

evo me!

Onda je već trebalo biti, povrat love je bio.


Izlazak FI poklapa se sa povratom love od atlantica… Nadamo se pravim stvarima i pravom novom koraku naprijed…

ponekad me postovi ovdje podsjećaju na očajnu ekipu s belja. Brrr….
Dajte se iskulirajte malo…
normalno je da dionica pada, neće pasti na nulu sigurno i niste u gubitku dok ju ne prodate. Sad je padala, uskoro će rasti…tako to ide 🙂

Normalno je da su ljudi na ovom nivou pesimistični,jer svi znaju da ova dionica vrijedi više.
Međutim takav je trenutni odnos ponude i potražnje.
Nadajmo se dobrim vijestima koje bi to stanje trebali promjeniti.

Ništa još od izviješća[smiley3]

Najprije se malo nabidavao na 115X,shvatio sam da od toga nema ništa i lupio sa zadnom lovo po asku
Dolupio 10 kom na 1180 pokubio bi i ostatak da se imalo love[smiley3],

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Izgleda da čekaju pravi trenutak za izvješče ,možda je tako i bolje jer sad da izađe ne bi se ništa značajnije desilo sa cijenom dionice.


Najprije se malo nabidavao na 115X,shvatio sam da od toga nema ništa i lupio sa zadnom lovo po asku
Dolupio 10 kom na 1180 pokubio bi i ostatak da se imalo love[smiley3],

a sad znam skim sam se to nabidavao,zadnji mi je mislim bio na 1700kn i gledao sam onu ponudu i ja na 1800kn dok nisi uzeo i ostalo bilo 6 komada pa mi bilo ne isplativo financirat brokera

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

ima ova kisela dionica kakvu dividendu?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close