IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zabadava….sad je više nitko neda..ozbiljan ispod 1800—a mislim da sam i malo rekao..jer prema multilama..bi to trebalo ići puno puno više

Neda niko ili malo njih. Osim Grbe[smiley9] koji se iskrcava kao šta se vidi iz gore priloženog
Ja čvrsto obećavam da ni jednu nedam jeftino[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Vaš link

Evo ovdje malo fundamentalne analize ipkk

Meni se čini da je Grbešić u ovoj priči “Zoro Osvetnik” ; tj. ne može obuzdati svoj očito povrijeđeni ego ..
očito nije našao “zajednički jezik” sa drugim članovima uprave , pa je napustio i upravu i prodao veliku količinu dionica ..
ovih dana je čini se lažno oglasio da je otpustio neki broj dionica, lažno se predstavlja kao član uprave, ubrzo su iz uprave ipkk-a demantirali tu obavijest tj. demantirali su da je Grbešić otpustio dionice kao član uprave …
lažno predstavljanje je inače i kažnjivo zakonom , ok mi smo naviknuli da se i puno veće povrede zakona ne kažnjavaju .. ali možda je vrijeme da se počne kažnjavati i ovakvo ponašanje ..
očito da taj Grbešić koristi stanje na tržištu i unosi dodatnu “nestabilnost” u trgovanju ovom dionicom ..

Ljudi samo strpljivo sa ovom dionicom ,kad se budu vrednovali fundamenti ova će dionica puno ,puno iše vrijediti.

U potpunosti se slažem Anricomom,ovu dionicu samo treba čuvati jer je puno vrijednija nego što mnogi misle.
Strpljivost će se isplatiti.
Naravno da je teško čekati jer svi vole brzu zaradu,ali za ovu dionicu se vrijedi strpiti.
Ne mislim to samo zbog djelatnosti s kojom se bavi ova firma nego zbog drugih razloga.
Koji su drugi razlozi za sad ne mogu izaći van sa svojim procjenama.
Samo mogu reći da ova tvornica kad ne bi ništa radila vrijedi min 1.300,00 po dionici,ostalo čitajte između redova.

Molim jučerašnje transakcije.
Hvala.

hmm… zanimljiva situacija… samo još uvijek ima pokoji plašljivi….. nikakav promet…

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

kupnja se stalno..skuplja..znači kupaca ima….nalozi dolaze …bit će tu kruha..samo strpljivo..kupovat i to je to

Ljudi, gdje je izvještaj? Kaj nije zakonski rok do kraja listopada

Tko radi, ne boji se gladi...

drugi tjedan ziher a u petak možda


kupnja se stalno..skuplja..znači kupaca ima….nalozi dolaze …bit će tu kruha..samo strpljivo..kupovat i to je to

Ima kupaca,pitam se zašto je Grbešić prodao? Možda vi to znate kolega,hvala unaprijed

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Vrlo zanimljivo je pitanje je li ovaj pad nastao radi grabeži od drhtavih ručica ili od zavaljanog tržišta sa puno čudnih utjecaja.
Dionica stvarno ne može niže i prije samog izvještaja može čak odapeti do VIRA…
Dugo je bila na čekanju….

evo me!

New Report

Close