IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa nije valjda da svi misle da se to odnosi samo na firmu koja se spominje u članku??:)

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Netko izlazi, i ne pita za cijenu.- sudeći po današnjem trgovanju……

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

nije li to netko kao fima na ddjh??? 🙁

Nego nitko nije komentirao članak pod naslovom “Koje su podcijenjene, a koje precijenjene” i pročitao rezultate Business Excellance Index (BEX) i gdje je IPKK po njemu!!!!!!

Vaš link

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


nije li to netko kao fima na ddjh??? 🙁 Nego nitko nije komentirao članak pod naslovom “Koje su podcijenjene, a koje precijenjene” i pročitao rezultate Business Excellance Index (BEX) i gdje je IPKK po njemu!!!!!! Vaš link….

članak je loš a i naslov još gori..
taj bex moždaima nekog smisla … ali to nije “čarobni index” ili formula koja kao rezultat ima informaciju “koju dionicu kupiti , i koja dionica ide gore” , nego neka analiza poslovanja, zdravlja firme, ali čini mi se da ni to dobro ne oslikava ..
npr. objektivno u ovom trenutku je viro ispred ipkk , a viro nije u tim “izvrsnim” tvrtkama … ima još primjera ..
taj bex je za investitore malo vrijedan jer nema u sebi odnos prema tržišnoj cijeni dionice …može biti neka firma izvrsna ali može joj dionica biti preskupa …

članak je loš a i naslov još gori..
taj bex moždaima nekog smisla … ali to nije “čarobni index” ili formula koja kao rezultat ima informaciju “koju dionicu kupiti , i koja dionica ide gore” , nego neka analiza poslovanja, zdravlja firme, ali čini mi se da ni to dobro ne oslikava ..
npr. objektivno u ovom trenutku je viro ispred ipkk , a viro nije u tim “izvrsnim” tvrtkama … ima još primjera ..
taj bex je za investitore malo vrijedan jer nema u sebi odnos prema tržišnoj cijeni dionice …može biti neka firma izvrsna ali može joj dionica biti preskupa …

[/quote]

Točno tako, nije neko mjerilo i mapa za kupnju

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

NIje mapa, jer nema točno određenog instrumenta koji 100% govori o dionici. iako nije loš analiza poslovanja i zdravlja firme , a što je preduvijet za dobru dionicu.

Ovo je index koji je izdala struka i koji nije do sada pobijen ili negiran…

te napominjem da sam samo utvrdio da nitko nije komentirao taj članak… ipak se u njemu spominje ova dionica. samo sam htio potaknuti raspravu o relevantnosti i mogućem učinku(BEXa) na dionicu….

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Nije problem upravi i baciti pogled kako radi VIRO…
Znači da i njima odgovara toliko netransparetnosti…
Moraju izaći sa odličnim vjestima za 3 Q …ako misle neke prave poteze vući…
Ponovo je aktualno prestruktuiranje ovog biznisa…okrupnjivanje…EU…

evo me!

Evo cijenjene kolege otvorio sam novu temu jer smatran da dosta postova o usporedbi šećerana ne ne pridonosi ovoj temi.Nadam se da će te se na nju rado prebaciti .
HVALA!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

dobra tema.. sigurno ću i nju pratiti… nadam se samo da će se još iskusniji članova odazvati… te se nadam kako će se diskutirati o sustizanu viro od strane IPKK:)

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Mravak,care! vidim po temama na kojima pišeš da imamo jako sličan “portfolio”. Istina,ovu dionicu sam kupio zbog VRLO dobre perspektive ove tvrtke i zbog puno prostora za napredak iste što ujedno znači i velikog rasta njezine dionice na duge staze.Što vidim da i sam analizirao.Dosta sam promatrao dionice na hrv.tržištu izvana i kao što rekoh prije tu sam probio led. 3 Q

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

IPKK se već duugo čeka…
Image je već dooobro uzdrman…
Pravi FI bi pokazao da su spremni za velike stvari…
Držim palčeve i nadam se dobrim rezultatima…jer povjerenje se teško vraća…

evo me!

Molim ako netko od postovanih kolega moze postati TA .

zahvaljujem,pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close