IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slažem se, bolje neka stabilno i sigurno raste.

ma to ja onako, da se kladimo bili bi na durgom mjestu

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Sudeći po trgovini danas i jučer očito je da netko ima 3Q izvještaj pred sobom. Veliki prometi i krcanje i na ovim razinama. Mislim da nam ovdje tek slijedi prava eksplozija kad izvješće bude dostupno svima.

Bilo je i vrijeme da se pokrene

treba biti oprezan, već je jednom bila cijena na ovim razinama, doduše uz znatno manji promet

Može li netko staviti K/P da vidimo malo transakcije….
hvala

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Koji je ath?

Najbolje ponude [ IPKK-R-A ] Kupnja Cijena
7 1.385,00
50 1.376,00
5 1.373,00
2 1.366,00
17 1.365,00
Cijena Prodaja
1.389,99 511
1.390,00 70
1.399,99 59
1.400,00 87
1.420,00 296

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

isprika mislio sam na transakcije… uh ta temperatura:)) inače hvala

i jel ovaj na 1389.99 koji je bio na 525 komada(trenutno 388) radi iskrcavanje ili štopanje? mišljenja?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ima li kakvih promjena u top 10?

... otišli su bikovi uzalud ...


isprika mislio sam na transakcije… uh ta temperatura:)) inače hvala i jel ovaj na 1389.99 koji je bio na 525 komada(trenutno 388) radi iskrcavanje ili štopanje? mišljenja?

Ostao još 51 komad od tog većeg naloga, ukupno skoro 6 milijuna kn prometa. Ovo je postala jedna od najlikvidnijih dionica.

A to je uvijek tako kolega rijetko ko je pomišljao na nju dok je bila na 1170,a tek je sad jeftina[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close