INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Trejderi znajte da će vas izbiti, ostat ćete na bidu do vijeka, pusti burek i jogurt, uzmi auto i stan, trend is your friend [lol] [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

euforija na vrhuncu znaci ide se na 45 do kraja?!

No pain no Game


K/P 60.477 / 47.929

zadovoljavajuće 🙂

netko se gadno iskrcao po kupnji, sad je omjer bitno drugačiji:
K 48.957……..P 51.325


euforija na vrhuncu znaci ide se na 45 do kraja?!

nije bitno, glavno da ne padnemo opet na 40 [pray]


Pobjeglo bez namjere. Sorry

Dobro ljudi do kad će ovdje bit samo djeca na forumu koja lijepe jedinice. Misli, boli me briga za ocjenu, no kako imate vremena klizit po onom bariću i ciljat jedinice. Jel vam nije još škola počela? Mislim da bi ovo ocjenjivanje stvarno trebalo ukinut, jer frustrirani, prištavi adolescenti bi trebali izač u prirodu, pogledat prave cure oko sebe, možda koju povest na piće… i bavit se STVARNIM životom. Warcraft i virtualna burza NISU stvarni!!!!

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!


Kolega JOMIII, aj se malo sada prebaci na VDKT i DLKV, oni mi nešto stoje valjalo bi im malo potpore [thumbsup]

slažem se [thumbsup] [thumbsup]



K/P 60.477 / 47.929

zadovoljavajuće 🙂

netko se gadno iskrcao po kupnji, sad je omjer bitno drugačiji:
K 48.957……..P 51.325
[/quote]

iskrcao ili ne, očito je da akumulacija traje…
već nekoliko dana skuplja se sve sa aska čim se nakupi neka značajnija količina
da li su se kooperanti istresli, pa je dionica spremna za vraćanje na malčice više razine?



Pobjeglo bez namjere. Sorry

Dobro ljudi do kad će ovdje bit samo djeca na forumu koja lijepe jedinice. Misli, boli me briga za ocjenu, no kako imate vremena klizit po onom bariću i ciljat jedinice. Jel vam nije još škola počela? Mislim da bi ovo ocjenjivanje stvarno trebalo ukinut, jer frustrirani, prištavi adolescenti bi trebali izač u prirodu, pogledat prave cure oko sebe, možda koju povest na piće… i bavit se STVARNIM životom. Warcraft i virtualna burza NISU stvarni!!!!
[/quote]

Da…

[cry]


zna se da 90 % trejdera na kraju ispuši lovu i kupuje po većim cijenama i ustvari su baš oni koji dižu tržište nakon akumulacije……
ovdije će ga mnogi dizat i baš zato sam uvjeren u rast……
po meni je ingra odlična kupnja sve do 60-65 kn…
u svakom slučaju šišanja će biti uostalom kao i uvijek kako na padu (što smo vidjeli protekle dvije godine),
tako i na rastu.
živili….

ovo je post od petka ………
[lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

…cista milina..samo neka nastavi bez sputavanja…
[thumbsup]



zna se da 90 % trejdera na kraju ispuši lovu i kupuje po većim cijenama i ustvari su baš oni koji dižu tržište nakon akumulacije……
ovdije će ga mnogi dizat i baš zato sam uvjeren u rast……
po meni je ingra odlična kupnja sve do 60-65 kn…
u svakom slučaju šišanja će biti uostalom kao i uvijek kako na padu (što smo vidjeli protekle dvije godine),
tako i na rastu.
živili….

ovo je post od petka ………
[lol]
[/quote]

I jesi već kapitalizirao dobit!

bilo je samo pitanje vremena kad će ju pustiti s lanca ……kako sad lijepo izgleda rasprodaja na
38-39 ! Ne bu je više !!

New Report

Close