INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da, stari moj, ne radi se tu o 500 budala, svi smo mi budale koji ćemo financirati tako nešto (a već dosta toga i jesmo) a pedestak njih će jako dobro proći, a desetak njih dobogatiti.

evo opet 666 komada na 44,44 [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

nema ih odavno [thumbsup]


evo opet 666 komada na 44,44 [lol]

Otiso DJAVO na uranku,uzivajte [cool]

OPA OPA +5% ko kroz maslac

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Umjesto da se kupuje odlično stoječi Viadukt kupuje se Ingra u kojoj neki po dva mjeseca nisu
dobili plače . [lol] [lol]

malo faktografije,
pozicija 7 PBZ d.d.
ojačala na prvih10 za 3447

dakle kupovao je
1.9.2009

po cijenama između 40,02 i 41,95
količina prodana taj dan je bila 24347

dokad ce kupovati?



evo opet 666 komada na 44,44 [lol]

Otiso DJAVO na uranku,uzivajte [cool]
[/quote]

E jeste zahebani kad i njega potjeraste, i to ode odmah na pocetku,svaka cast :)) !!


Umjesto da se kupuje odlično stoječi Viadukt kupuje se Ingra u kojoj neki po dva mjeseca nisu
dobili plače . [lol] [lol]

Slažem se da Vdkt stoji puno bolje i meni isto nije jasno zašto ne raste..
Ali Ingra je isto podcjenjena možda ne kao Vdkt ali sasvim dovoljno..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

nekidan 5.000kom po bidu a maloprije po asku. je li opet kolegica lulu u akciji?


nekidan 5.000kom po bidu a maloprije po asku. je li opet kolegica lulu u akciji?

Zbilja je danas navala na kupnju, kaj se događa?

Ima tko informaciju?

I ja bi malo gricnuo [smiley]


početkom listopada imaju šansu za neku hidroelektranu,a mislim da imaju velike šanse za raditi dinamov stadion,koji se mora renovirati,i to dobrano iduće godine..ne vjerujem da će ingr propasti,dapače,mislim da će se izdignuti poput fenixa,samo je pitanje kada,ima dobre predispozicije za to,jer ima podršku institucionalnih investitora,kako investicijskih fondova,tako i mirovinaca,az je preopterećen kupovanjem državnih obveznica,pa tako ove godine nije kupio ni jednu dionicu..a ne vjerujem ni da će dogodine,dakle ingr bi preko 100 mkuna mogla zagaziti tek 2011. godine..ali,zar je to malo..tko je kupio po 40 kuna za 2 godine ima zaradu od najmanje 150%……..

ne znam bas da li je gradnja stadiona plus
ko bu to gradio lovu nebu vidio 10 iducih godina

Good artists copy. Great artists steal.

New Report

Close