INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bi neko bil tak zlatan da mi prevede ovu TA.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Može pričati tko šta hoće, ali opet se pokazalo da je razina 38-40 kn dno za INGR. Na ovim razinama zadnjih dana ogromna je akumulacija dionica Ingre i kad je uskoro gurnu prema 50 kn plakat će mnogi koji je sad prodaju u bescjenje.

Haha di su sad drukeri koji su mislili da ce se krcat po 30,nece to vise ispod svoje najnize razine,ponavljam se ko papagalo na ovom topicu.Krcanje od 38-40 je odličan posao.

Clear a path,I'm goin home !

Blokiraju Ingru velikim nalozima odozgora…
Kupnje: INGR-R-ACijena Količina

39,60 26
39,53 100
39,50 450
39,36 300
39,11 100
39,10 4
39,02 300
39,01 413
38,70 160
38,67 100
Prodaje: INGR-R-AKoličina Cijena

50 39,99
2523 40,00
507 40,96
70 40,97
100 41,17
12 41,25
497 41,28
100 41,49
1000 41,89
183 41,90

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ne razumijem zašto većina vas nestrpljibo očekuje povratak na razinu od trideset i sitno kuna , kada je zaista očigledno kako ju fondovi u dogovoru s nekim trećim nemaju razloga spuštati, ali niti dizati cijenu.

Siguran sam kako će do kraja godine biti ista situacija s Ingrom, tj puno prometa, mala zarada.

Zadnjih nekoliko mjeseci često čujemo vijesti o Areni Zagreb kao projeku koji je šuplja vreća.
Osobno, ne bi se složio s time iz više razloga.

Prije svega ugovor koji je potpisan s Ingrom u najgorem slučaju joj donosi preko dvadeset milijuna eura čistoga cashflowa, koji bi po meni ( računajući i na buduću inflaciju i kretane na tržištu ) mogao biti isplačen kroz raznorazne projekte.

Zanimljivi su Dvori u Lapadu,koji pobuđuju veliki interes kod stranaca, kojima neće biti teško isplatiti određenu svotu novca za nekretninu na takvoj lokaciji. Očekujem neki oblik suradnje između IGH-a i Ingre na poslovima u I I JIE Europi. Također je zanimljiva stvar Ukrajina, koja će biti domaćin….u svakome slučaju puno prometa… a koiko zarade… to ćemo tek vidjeti… do tada skupljati ili ne osobna je stvar…

točno bi opet bilo -4% da nije ovaj siromaček kupil tu jednu dionicu v foto-finišu.
Božek mu platil tih 40 kuna!
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Ova zadnja ne igra jer je prosjek istu tu negdje tak da u ponedeljak startamo s dobrom cijenom.Ima ko za posudit neku lovu da se i ja malo nakrcam? [rolleyes] Normalno uzeo bi samo onoliko koliko trenutno ne trebate a spremni ste izgubiti [lol]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

U emisiji "4 zida" HTV2 o građevinarima, danas D. Družijanić kao PR Ingre izjavio da očekuju isplatu 2. i 3. rate dospjele za Arenu!
Nije loša konstrukcija, kooperante i dobavljače isplatiti dionicama a sad stiže živa lova. Pa zatim ponovno kupiti jeftine dionice u pola cijene [kiss]
I nakon toga……vratiti vrijednost dionice na realnu vrijednost. He, he…… [tongue]

Premijerka danas u podnevnom dnevniku spomenula rukometnu dvoranu u sklopu mjera koje se donose…..ali nisam uspio čuti točno o čemu se radi….. [smiley]
Da li je netko to pratil?

marcello

rate za arenu idu BKS banci.
Vi nista ne citate ocito.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Damir Novotny: Građevinari će izgubiti oko 8 milijardi kuna prihoda

Autor/izvor: Marina Šunjerga – marina.sunjerga@seebiz.eu
ZAGREB – Građevinarstvo će se vratiti na trend koji je vladao početkom desetljeća, kada su najveće kompanije imale ukupne prihode od otprilike 12 milijardi, u odnosu na današnjih gotovo 20 milijardi, tvrdi za SEEbiz, Damir Novotny, ekonomski analitičar.

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/damir-novotny-gradevinari-ce-izgubiti-oko-8-milijardi-kuna-prihoda,50646.html

to je stari članak od pred 3 dana, a uz to vrvi bedastoćama. što se konkretno ingre tiče, ona za državu radi vrlo malo [yawn]


rate za arenu idu BKS banci.
Vi nista ne citate ocito.


A zašto kvariš koncept?
Možda će Ingra primiti novce a BKS-u platiti u vlastitim dionicama. I onda naknadno na tržištu kupovati nazad te dionice od BKS-a po nižim cijenama.



rate za arenu idu BKS banci.
Vi nista ne citate ocito.


A zašto kvariš koncept?
Možda će Ingra primiti novce a BKS-u platiti u vlastitim dionicama. I onda naknadno na tržištu kupovati nazad te dionice od BKS-a po nižim cijenama.
[/quote]

A što onda Ingra dobija ako baš cijeli iznosi idu banci , po vama je posao obavljen besplatno.
Malo ste se primirili nakon očitovanja uprave , pa sada opet vaša sranja.

New Report

Close