INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Točno da nema ovih par siromačeki, opće od podneva prometa nebi bilo.
Kaj je to? Još je skupo, ili su kupci (biki) na hranilištu?
[wink]

INGR-R-A 38,89 25 972,25 8.7.2009 13:39:33
INGR-R-A 38,50 74 2.849,00 8.7.2009 12:09:03
INGR-R-A 38,50 183 7.045,50 8.7.2009 12:07:04
INGR-R-A 38,50 10 385,00 8.7.2009 12:01:51

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Ingra je tehnički gledano odradila duplo dno i sad slijedi oporavak.Vidi se to ovih dana kad redovno pobjeđuje crobex.Rakla bi Ivana-a vi… što ćete vi ostali? [lol]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Ingra je tehnički gledano odradila duplo dno i sad slijedi oporavak.Vidi se to ovih dana kad redovno pobjeđuje crobex.Rakla bi Ivana-a vi… što ćete vi ostali? [lol]

Moguće da je i 2xdno, ali već sam se puno put iznenadil da može i niže.
Makar neznam kome je interes prodavati tak nisko, ali ajde.
"svaki dan se najde minimalno jedan bedak koji kupi novi auto"
Taj je i tu, čini mi se.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

8. srpanj 2009.

Arena Zagreb u šest mjeseci zabilježila više od 250.000 posjetitelja
Dosadašnji prihodi Arene Zagreb veći su od 2,5 milijuna kuna

Kroz Arenu Zagreb je u prvih šest mjeseci rada prošlo više od 250.000 posjetitelja, popunjenost je bila 71 dan, a do kraja godine na temelju potpisanih ugovora te najava bit će već 154 dana, kazao je direktor Arene Zagreb Zdenko Antunović na današnjoj konferenciji za novinare u Areni Zagreb o proteklom radu dvorane i planovima za sezonu 2009./2010. ………
Predsjednik Uprave Zagrebačkog holdinga Ivo Čović naglasio je kako se Arena Zagreb u praksi već pokazala kao funkcionalna te da možemo biti zadovoljni rezultatima u prvih pola godine. Podsjetio je da je dvorana napravljena na temelju sporazuma Vlade RH i Grada Zagreba u kratkom roku i vrlo kvalitetno te da se financira iz proračuna Grada i Republike Hrvatske.

"Ugovor je napravljen na 28 godina, gdje svake godine Grad Zagreb i Republika Hrvatska moraju uplatiti 7,2 milijuna eura plus oko 300.000 eura operativnih troškova dvorane. Što bude više događaja, taj teret iz proračuna bit će manji, pa je zato na direktoru Antunoviću i njegovom timu vrlo teška zadaća da pokuša da broj dana korištenja dvorane bude što veći", istaknuo je Čović.

(Hina/pd)
http://www.poslovni.hr/120955.aspx

marcello


8. srpanj 2009.

Arena Zagreb u šest mjeseci zabilježila više od 250.000 posjetitelja
Dosadašnji prihodi Arene Zagreb veći su od 2,5 milijuna kuna
………….
…………
"Ugovor je napravljen na 28 godina, gdje svake godine Grad Zagreb i Republika Hrvatska moraju uplatiti 7,2 milijuna eura plus oko 300.000 eura operativnih troškova dvorane. Što bude više događaja, taj teret iz proračuna bit će manji, pa je zato na direktoru Antunoviću i njegovom timu vrlo teška zadaća da pokuša da broj dana korištenja dvorane bude što veći", istaknuo je Čović.

(Hina/pd)
http://www.poslovni.hr/120955.aspx

Za Ingru je posebno bitan ovaj boldani dio [smiley]

Dal’ bi se Arena mogla iskoristiti za ovak nekaj?

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


8. srpanj 2009.

Arena Zagreb u šest mjeseci zabilježila više od 250.000 posjetitelja
Dosadašnji prihodi Arene Zagreb veći su od 2,5 milijuna kuna

Kroz Arenu Zagreb je u prvih šest mjeseci rada prošlo više od 250.000 posjetitelja, popunjenost je bila 71 dan, a do kraja godine na temelju potpisanih ugovora te najava bit će već 154 dana, kazao je direktor Arene Zagreb Zdenko Antunović na današnjoj konferenciji za novinare u Areni Zagreb o proteklom radu dvorane i planovima za sezonu 2009./2010. ………
Predsjednik Uprave Zagrebačkog holdinga Ivo Čović naglasio je kako se Arena Zagreb u praksi već pokazala kao funkcionalna te da možemo biti zadovoljni rezultatima u prvih pola godine. Podsjetio je da je dvorana napravljena na temelju sporazuma Vlade RH i Grada Zagreba u kratkom roku i vrlo kvalitetno te da se financira iz proračuna Grada i Republike Hrvatske.

"Ugovor je napravljen na 28 godina, gdje svake godine Grad Zagreb i Republika Hrvatska moraju uplatiti 7,2 milijuna eura plus oko 300.000 eura operativnih troškova dvorane. Što bude više događaja, taj teret iz proračuna bit će manji, pa je zato na direktoru Antunoviću i njegovom timu vrlo teška zadaća da pokuša da broj dana korištenja dvorane bude što veći", istaknuo je Čović.

(Hina/pd)
http://www.poslovni.hr/120955.aspx


I ja sam to čitao. Gruba računica kaže da za dvoranu treba uplaćivati 7,2 milje eura i oko 300 000 eura opetetivnih troškova što iznosi oko 55 milja kuna. S druge strane prihodi su ogromnih 5,5 milja kuna. Razlika je samo u jednom zarezu.
Očekujem veliku navalu na natječaju za upravljanje Arenom [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa



Ingra je tehnički gledano odradila duplo dno i sad slijedi oporavak.Vidi se to ovih dana kad redovno pobjeđuje crobex.Rakla bi Ivana-a vi… što ćete vi ostali? [lol]

Moguće da je i 2xdno, ali već sam se puno put iznenadil da može i niže.
Makar neznam kome je interes prodavati tak nisko, ali ajde.
"svaki dan se najde minimalno jedan bedak koji kupi novi auto"
Taj je i tu, čini mi se.
[/quote]
je i ja se bojim da ce croby ponovvno na 1200 na jesen
odovud sam izašao ,teško da ću se vratiti u dogledno vrijeme

Good artists copy. Great artists steal.

Zar opet arena? Pa do kada se mislite vračat na tu arenu?!Dajte neku novu vijest.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


I ja sam to čitao. Gruba računica kaže da za dvoranu treba uplaćivati 7,2 milje eura i oko 300 000 eura opetetivnih troškova što iznosi oko 55 milja kuna. S druge strane prihodi su ogromnih 5,5 milja kuna. Razlika je samo u jednom zarezu.
Očekujem veliku navalu na natječaju za upravljanje Arenom [thumbsup] [thumbsup]

Bio prihod 5,5 ili 55 milja ili 550 – Ingri je svejedno, ona je objekt izgradila po narudužbi i sad je UGOVORNA obveza vlasnika (Zagreb) i HR države da Ingri svake godine iskeširaju godišnje rate, bila Arena 100% puna ili 100% prazna

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

Arena je u prvih pola godine rada namaknula 2 milijuna kuna profita, što je prilično skromno u odnosu na 55 milijuna kuna koliko će u idućih 28 godina Grad Zagreb i država po pola uplaćivati graditeljima iz Ingre.

ovo je sa Lidera
za ovo si stvarno morao biti retard i potpisati ovakav ugovor sa Ingrom
grad naravno nema više niti para
niti je kreditno sosoban
sad će krenuti još veći gradski bitching

Good artists copy. Great artists steal.

To bi bilo odlično!!!! 🙂

New Report

Close