INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jedino što možemo raditi dalje je nagađati što će isti ti famozni igrači učiniti slijedeće. Napucat je na 25-30 ili 50-60 kn…Ionako ovo nije ništa drugo do kante za napucavanje…ili ruski rulet na hrvatski način…A na kraju će netko fino zadovoljno trljati ruke, uvjeren sam u to…

… neko ko ima em dovoljno dionica i dovoljno keša. Ostalo su egzibicije na hrvatski način.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Pomalo se sve može stići,…malo sam se lipario, ali sam uspio……prije ostavke…. [cool]

no mi samo reči još, ko treba dati ostavku da cjena skoči bar na 80? Tek tolko da znam
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



Pomalo se sve može stići,…malo sam se lipario, ali sam uspio……prije ostavke…. [cool]

no mi samo reči još, ko treba dati ostavku da cjena skoči bar na 80? Tek tolko da znam
[wink]
[/quote]
Prodaj i ti, bit će ti lakše,….. [cool]

Sve je stvar psihe.....



Jedino što možemo raditi dalje je nagađati što će isti ti famozni igrači učiniti slijedeće. Napucat je na 25-30 ili 50-60 kn…Ionako ovo nije ništa drugo do kante za napucavanje…ili ruski rulet na hrvatski način…A na kraju će netko fino zadovoljno trljati ruke, uvjeren sam u to…

… neko ko ima em dovoljno dionica i dovoljno keša. Ostalo su egzibicije na hrvatski način.

[/quote]

meni se sve više čini da se netko zadnjih mjesec dana vježbao na Ingri za marketmakera koji starta kroz 2 tjedna [rolleyes]




Pomalo se sve može stići,…malo sam se lipario, ali sam uspio……prije ostavke…. [cool]

no mi samo reči još, ko treba dati ostavku da cjena skoči bar na 80? Tek tolko da znam
[wink]
[/quote]
Prodaj i ti, bit će ti lakše,….. [cool]
[/quote]

Istina, bil bi "lakši", ali ipak dokupljujem…
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-ingra-ove-godine-srusena-cak-47%2c1%25,50141.html

Di je onaj kaj je vikao da se Ingra neće moći kupiti u većoj količini ispod 40 kn?

Btw. zagovornici ap-ap Ingre mi još nisu odgovorili koje je boje nebo na njihovom planetu.



Bitno jr da će ona biti i na 30kn , i da je se isplati prodat danas pa ih kupit na 30kn , pa ih imat više..

Zanimljivo, ti kao vlasnik dionica Ingre uvjeravaš druge da trebaju prodati jer će Ingra pasti na 30 kn? A zašto bi pala? Jer si ti već prodao pa si u strahu da sutra ne ode na 45 kn pa da ostaneš kratkih rukava? [bye] Evo, ja ću prodati svoje dionice Ingre i čekati da padne na 30 kn pa opet kupiti ako mi to garantiraš izjavom ovjerenom kod bilježnika i prigodnom novčanom garancijom. Nagrada ti je 5000 kn. Ako ti se prognoza ne ostvari, a ingra naraste i pređe 45 kn plaćaš ti meni 5000 kn. Je li to ok? [smiley]

To je osim izvođača koji stvaraju pritisak na prodaji , drugi razlog što ova nemože povuć gore…

Dio spomenutih dugova namiren je upravo dionicama Ingre. U ugovorima o reguliranju međusobnih odnosa koji su potpisani s izvođačima postoje klauzule koje ograničavaju mjesečni iznos vrijednosti dionica koje oni mogu prodati na tržištu. Prodaja dakle može nastupiti tek za mjesec dana i to u ograničenim mjesečnim iznosima. Osim toga neki su nam partneri potvrdili kako imaju namjeru zadržati dionice.

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Intervju/tabid/245/View/Details/ItemID/52497/ttl/Oppenheim-Ingra-jos-financira-Arenu/Default.aspx

Dakle, jasno je da nikakvi podizvođači ne prodaju nego je ovo bilo koordinirano rušenje cijene putem medija i napisa pojedinaca (brokera?) na forumu. Nadam se da Hanfa sve ovo provjerava i da će odgovorni uskoro dobiti po džepu, a neki možda završe i kao Madoff [thumbsup]
[/quote]

Griješiš , nisam prodao niti jednu dionicu INGRe..
Ipak mi je ulaz prevelik od 160kn pa nadolje…Napisano je samo moje viđenje trenutne situacije a i predviđanje kretanja cijene..

Klauzule o kojim pišeš u vezi zabrane prodaje niti nepostoje ,
Oppenheim ponovo laže , nije mu prvi put a i kuka u medijima umjesto da radi (poslove traži i sklapa)
a ne dA KUKA PO MEDIJIMA…
JASNO JE KO DAN DA IZVOĐAČI PRODAJU, a Ti da znaš kakvo je stanje u građevinskim firmama – nebi pisao kao što pišeš..Slučajno sam upoznat sa situacijom u nekim firmama u Rijeci…
Naime , nitko im ne plaća ništa ,posla za keš nema , nemaju za tekuće obaveze i kredite …Nitko ove nemože zaustavit da prodaju svoje dobivene dionice …Jasno je i da su im iste ugurane jer novca INGRa nema …

A Oppenheimu je bolje nek kaže bar svojima da bar ONI NE PRODAJU , i tako bar malo smanje pritisak ne prodaji…
I NEK NAPIŠE rađe gdje se trenutnoi i što radi…a ne ono napisano da je na dosta natječaja…
Posao treba dobit prvo….

Nije mi namjera raspravljati s tobom , ali napisao si neistinu da sam INGRu prodao ,
pa tek toliko da te ispravim…..
Ostalo je u redu samo ti Oppenheimu vjeruješ a ja ne , i to je to ..
I da, i ja želim da INGRa stane na noge a i cijena da joj skoči …. Neću se kladiti , jer ako su i tebi novci još u INGRi , trebaće ti da smanjiš ulaz…
Sretno…….

smanjuje se minus.......

Parkiranju Ingre nema kraja, tak ‘zgleda.
Ali pitam se di je kraj.
Pa sad smo već na razinama od ožujka odkad je krenul rast. Ni vrag da ide i ispod 30….
[undecid]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

…pa ako ode dokupimo još po jeftino…ova dionica je nategnuta već par dana, kad krene netko lupati po kupnji ode ona gore, a do tada prodaja je tjera malo po malo dole…i ja vjerujem da je prodaju izvođači, jer ima dovoljne promete…samo je vrijeme u pitanju kada će je nešto katapultirati gore…možda samo jedna dobra vijest u pravom trenutku…a to treba čekati…dokupljujem ispod 35 ako dođe do tamo…pozz i sretno nam bilio…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Još od kako se rješavao problem oko nosivosti krova arene i išćekivanju uporabne dozvole, pisao sam to je prošlost. Treba se okrenuti budučnosti i novim poslovima. Al od tada do danas nisam primjetio da je ingra dobila neki veći posao. A na natječaj se mogu i ja prijaviti a drugo je hoću li i pobjediti na istom.
Žao mi je svih koji nisu imali hrabrosti izići iz ingre. Jer se kroz druge dionice moglo dobro zaraditi. Izišao sam na 56kn. Uzeo tada brodare u rastu. Zvući nevjerovatno al da se danas vratim mogao bi uzeti 80% više dionica ingre.
Sretno svima.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

ovako je rušen i igh,pa kad je dobio veći posao,katapšultiran je 150%,iako je u problemu,valjalo bi se zakockat sa ingr,ali mislim da je dno na cca 30,00 kn..

New Report

Close