INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nemaju kome prodat [lol]

Stvarno jako smiješno.Koliko je toga danas ostalo na prodaji ispod 40?.Ništa [shocked] Pa kako onda nemaju kome prodati? Kakvi likovi….

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Nitko ne komentira konsolidirano izvjesce koje je doslo.

Iskreno aj sam mislio da ce biti puno puno gore

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Nitko ne komentira konsolidirano izvjesce koje je doslo.

Iskreno aj sam mislio da ce biti puno puno gore

Znači ipak nekog vraga valja? [proud]

Koji ti je dio inače bio sporan?

ne jos uvijek ima 90 milja neprikazanog gubitka ali ocekivao sam jos gore

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


ne jos uvijek ima 90 milja neprikazanog gubitka ali ocekivao sam jos gore

Ovo je dobra vijest. Posle takvih vijesti cijena uvijek naglo raste. Jedva čekam ponedjeljak. Daj podjeli s nama jos i detalje o tom neprikazanom gubitku pls!
[pray]

marcello

Možda je malo rano, ali jedno razmišljanje
Kaj ak su Kostrenčić, Jasenka i Režek svoje dionice koje su stekli po bog zna kojoj cijeni (zna neko možda?) prebacili na INGRU.
Ingra je iste ponudila građevinarima po recimo 30 kn/komad, kaj je još uvjek lepa zarada i po trenutnim cijenama, a v isto vrijeme zatvorila potraživanja.
Građevinci budu lupili po burzi i rasprodali stečeno po mizernim cenama,
a kupovali budu opet ovi iz uprave jer, još uvjek imaju dosta svojih dionica, a ovo kaj budu stekli v ovim vremenima nebu ih značajnije okrznulo.
A gazda je još uvjek tu i nema ko da ga dira?

Ak je tak, onda su ovi z uprave super napravili i za nas male. E sad ko ima keša….
Super je da je i onaj limit trgovanja tak da do kraja godine budu podizvođači izlazili van,
a onda od druge godine malo još stagnacija i onda BUM.
A verujem da bude Ingra i v međuvremenu delala nekoga vraga, ili nebu?!
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Intervju/tabid/245/View/Details/ItemID/52497/ttl/Oppenheim-Ingra-jos-financira-Arenu/Default.aspx

prodat će fondu koji će onda ugasiti



ne jos uvijek ima 90 milja neprikazanog gubitka ali ocekivao sam jos gore

Ovo je dobra vijest. Posle takvih vijesti cijena uvijek naglo raste. Jedva čekam ponedjeljak. Daj podjeli s nama jos i detalje o tom neprikazanom gubitku pls!
[pray]
[/quote]
Revizorsko izvjesce.
Mavrovo+Medjimurje

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


ne jos uvijek ima 90 milja neprikazanog gubitka ali ocekivao sam jos gore


Revizorsko izvjesce.
Mavrovo+Medjimurje

90 milja? Pa ne možeš tako subjektivno proučavati ovu materiju.

To je isto kao i da ja kažem da HT u svom FI za 2008. ima neprikazano 120 milijuna gubitka zbog moguće realizacije tužbe od strane ZG Holdinga, te još neprikazano gubitka zbog mogućih realiziranih tužbi od strane VIPneta i Optime u visini ukupno do 15% godišnjih prihoda.

I šta sad? Hoćemo razapeti dionicu HT-a na križ?
Prvo se čeka definitivna realizacija tužbe, a naknadno se formira cijena.

Samo što dionica Ingre svaki put dvostruko ili trostruko ili višestruko plaća za jednu te istu stvar. Mavrovo je prežvakano milijun puta. Ono oko Arene milijun i jedan puta, a ovo oko plaćanja dobavljača milijun i dva puta. Samo se rotiraju jedni te isti razlozi. O pozitivnim stvarima se ni ne priča.

Ma definitivno je na Ingri sav ulagački svijet u lijepoj našoj pokazao čitav dijapazon vlastitih nebuloza i kompletne nekritičnosti u shvaćanju i doživljaju ove firme tj. dionice…više se nema šta tu dodati.

@ hanger

Koje pozitivne stvari??

DObavljaci nisu niti 50% rijeseni

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


@ hanger

Koje pozitivne stvari??

DObavljaci nisu niti 50% rijeseni


…a jesul potraživanja naplaćena… [rolleyes]

New Report

Close