INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Zanima me gdje se može vidjeti vlasnička struktura Ingre, što aktualniji podaci? Isto me zanima što znate o gospodi koja vode kompaniju (Openheim, itd) i gospodi koja sjede u NO?
Sve info i linkovi su dobro došli. Hvala.

Ak si na to mislio
http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:52:3391714236794095::NO:RP::
[/quote]
E hvala ti puno, još kada bi postojao neki link di bi to mogao usporediti sa prijašnjim stanjem strukture dioničara, bilo bi to cool…

Pogledaj malo prijašnje stranice. Ljudi su postali vlasničku strukturu pa ćeš sigurno naći ono što tražiš.




Zanima me gdje se može vidjeti vlasnička struktura Ingre, što aktualniji podaci? Isto me zanima što znate o gospodi koja vode kompaniju (Openheim, itd) i gospodi koja sjede u NO?
Sve info i linkovi su dobro došli. Hvala.

Ak si na to mislio
http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:52:3391714236794095::NO:RP::
[/quote]
E hvala ti puno, još kada bi postojao neki link di bi to mogao usporediti sa prijašnjim stanjem strukture dioničara, bilo bi to cool…
[/quote]

evo u odnosu na 1.5. og

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



@D-Fens
, golubv, DATA, compa

Kakve je boje nebo u vašem imaginarnom svijetu?

Ajde cicije stojim na bidu 38,51 i već mi brada narasla.Prodajte ovo sve ide u bankrot [angry]

ps. uzeo bi još 1000 kom kad prođe ovaj nalog [pray]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@golubv
Pa prije par dana si kolko se sećam kupil cca 4000 komada (kolko pamtim).
Stavi nalog na prodaju 38,80 x 4000 komada i da vidiš.
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



@golubv

Pa prije par dana si kolko se sećam kupil cca 4000 komada (kolko pamtim).
Stavi nalog na prodaju 38,80 x 4000 komada i da vidiš.
[wink]

Čuj ja kupujem ovih dana konstantno INGR-R-A. Meni je baš simpa a znaš kak veliju naši stari-kad kupuješ si gazda-kad prodaješ si tropa [lol] Al danas nekaj prodaja šteka [undecid]…ajmo dečki [pray]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!




@golubv

Pa prije par dana si kolko se sećam kupil cca 4000 komada (kolko pamtim).
Stavi nalog na prodaju 38,80 x 4000 komada i da vidiš.
[wink]

Čuj ja kupujem ovih dana konstantno INGR-R-A. Meni je baš simpa a znaš kak veliju naši stari-kad kupuješ si gazda-kad prodaješ si tropa [lol] Al danas nekaj prodaja šteka [undecid]…ajmo dečki [pray]
[/quote]

To ti dam za prav i čestitam!
[thumbsup]
čuješ, možda cure danas prodaju [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Vidiš ve kaj smo napravili,dok se ja tu s tobom spominam pobegla prodaja [cry] A lepo mi žena veli- naj se pak hvaliti,navek dok se hvališ nahebeš [lol] Ništa ,bumo malo počekali,ja danas več od 38,51 nedam i gotovo [cool]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@GolubV
je sad v redu? [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Je, sad je malo bolje,popapal sem ovo jezeraču na 38 i sad sam sit.Idem si ve malo prilegnem.I prase legne da se hrana slegne [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!





Zanima me gdje se može vidjeti vlasnička struktura Ingre, što aktualniji podaci? Isto me zanima što znate o gospodi koja vode kompaniju (Openheim, itd) i gospodi koja sjede u NO?
Sve info i linkovi su dobro došli. Hvala.

Ak si na to mislio
http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:52:3391714236794095::NO:RP::
[/quote]
E hvala ti puno, još kada bi postojao neki link di bi to mogao usporediti sa prijašnjim stanjem strukture dioničara, bilo bi to cool…
[/quote]

evo u odnosu na 1.5. og

[/quote]
Hvala ti.
Primjećujem da su svi veliki igrači ili zadržali, ili smanjili svoj broj dionica, osim PBZ-a , koji je povećao svoj udio.
Da li netko zna ili barem pretpostavlja zašto je tome tako?

nemaju kome prodat [lol]

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

New Report

Close