INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dobro frende ti se salis????

Sutra ak bu INGRa na 46 kuna ja se bacam sa jarunskog mosta

pazi da ne skocis nekom veslacu na glavu, koji je takve srece da je još i dijonicar ingre, ….

ode ovo na 37kn, pa skok na 37,3kn do kraja tjedna, a mene od toga ipak manje boli kec koji cete mi uvalit,…..
i ja sam u drek stao, ali malo poslije vas 🙁

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................


Na ovako smješno malim prometima nitko ne može predvidjeti sutrašnje kretanje cijene.
Danas su istresali ili paničari ili zlonamjerni koji žele što nižu cijenu za dokup.

Info :

Ludviger je prodala dionice kako bi zatvorila kredit.
Režek je kupnju stana prebio dionicama.
Kostrenčić je kupio zemljište i udio u poduzeću.

Ingra sa svojom imovinom ima pokriće za banke i dobijanje kredita bez problema.
Jeftinije je biti dužan dobavljačima i sa njima se natezati oko isplate i uvaljivati im dionice, nego plaćati kamate banci.

Naj veći problem Ingre je dugovanje od strane grada Zagreba i vlade RH koji ne poštuju svoje obveze i ne plaćaju ono što bi trebali platiti.

Režek je imao kuću kad je bio predsjednik općine a ja sam tad bio jako mali. Od tad do danas stekao je toliko nekretnina da ni sam ne zna gdje su mu.
Možda Vi kolega mislite da se takovi likovi kuće u 70tim godinama života ?

who dares, wins

Čitajući knjigu čovjek nemože stvoriti realan dojam o panici, rasprodaji.., idealnoj kupnji..zamišlja situacije ali……….., o čemu govorim, godina 1973 dionica Washington Post!!! podsjetilo me na to!!

Ima li Ingra još uvijek uvjete za Prvu kotaciju……………….. [smiley]

Dajte malo ohladite sa crnilom i napravite malo usporedbu sa ostalim firmama u sektoru, a pogotovu sa INDG i HDEL. Ako će Ingra u bankrot, što će onda biti sa Industrogradnjom koja je u totalnoj banani, a ipak posluju sa dobitkom zbog akrobacija velikog vođe. Znate li koliko samo sudskih tužbi imaju i da dižu kredite kako bi isplatili plaće.
HDEL je opet previše zadužena tako da će je svako veće zakašnjenje sa plaćanjem od strane države
baciti na koljena jer neće moće podmirivati ni osnovne troškove a kamoli kamate i rate kredita.

Pogodite gdje će se najviše rezati na rebalansu proračuna. Ako ste pomislili na Pelješki most i nastavak gradnje autoceste prema Sisku i Dubrovniku, pogodili ste.
Hidra će od silinih ugovorenih poslova sa državom zaraditi jako malo novca.

IGH i INGRA jedine imaju šansu za opstanak jer su jake i sposobne za velike i ozbiljne poslove ne
ino-tržištu. HDEL i ostale mogu samo sanjati o izlasku na strana tržišta.

Još jedna inforamcija. Bussines je objavio službeno izvješće analitičara jedne banke, a koji im je to izvješće " slučajno " dostavio s ciljem da ga objave i tako direktno utječu na cijenu. Izvješće se svodi na procjenu budućeg poslovanja Ingre u zamišljenim složenim uvjetima poslovanja koje se možda može i ostvariti, ali je veća vjerojatnost da Zagreb pogodi potres i sruši Arenu od ispunjenja takvih analiza.

Predlažem našim analitičarima, a posebno Hrvoju da prije iznošenja njihovih pametnih analiza nazovu Milana tarota i pitaju ga savjet, jer je čovjek puno inteligentnij od njih. Sjetimo se samo Hrvojeve analize INGRE i izjave o potcjenjenosti od 30 % kada je na burzi bila 60.000,00 kn.

Očito analize naših kvazi analitičara služe samo kao alibi za skupi utovar u OMF-ove i jeftini pretovar u privatne portfelje fond managera i bankarskih fondova.

Uspoređivati dionicu a da usput pljuješ drugu nije lijepo
Ja imam INGRU i HDEL i što bi sada trebo reći osim
da me boli za INGRU jer je pala i ovako
te da me boli za HDEL jer je također iovako pala..
I da velim da Hdel ima 5x više ugovorenih poslova od INGRE i
koja se trenutno klima kao klimavi zub..
Molim bez daljneg ogovaranja Hdel jer nije niti pametno niti pristojno..
Tebe kolega jedino boli briga za tvoju INGRU jer inače
nebi tako pljuvao i umanjivao dionice drugih kolega..
Ako misliš da če sutra INGRA baš zbog ovog tvog nepromišljenog posta skočiti
duboko se varaš..
Ti samo nastavi pljucati po tuđim dionicama pa kada ti se ovdje sjati
ekipa pljucaća buš vidio da ko se mača lača od njega i pogine..

Uostlom ako toliko vjeruješ u INGRU kupi je onda ali ne očekuj
da če tvoji postovi promjeniti činjenicu što je INGRA

Građevinari vrve od podcjenjenih dionica i svaka zaslužuje da se za nju veli
da je podcjenjena a neke čak više i od INGRE…

Pitanje nije tu valja Ingra ili ne nego hoće li se sutra ili preksutra ili za koji tjedan
neko opet gadno iskrcati na ovoj dionici i zabiti ju na 30 kuna

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

I ja imam HDEL (još IGH, VDKT i THNK) kupljenu od prodaje INGRE …

Hvala Vam na kecu...

Svaka čast data.
Pojedinci hvale ingru. Ušli očekivali rast a ovo sve dublje tone.
Ingra je bila ovo, ingra je bila ono. Zahebi prošlost, ta velika moćna firma ne radi ništa.
I svaka čast hrabrima koji kupuju. Pa država nam je pred bankrot, a to će povući i neke firme za sobom.
A koje vidjet ćemo!

idući tjedan će bit bolje...

ma gdje vi vidite neko blaćenje, to je crna realnost
para nema
posla nema
obveze su velike
kamate su preko 10%
uprava prodaje
ima li išta optimistično?

sve su to "zlatni dečki" iscenirali

INGRA je iovak ionak blizu svoga dna može pasti još do 30 kuna što nije puno
naročito za nekoga kao mene koji ju je kupio na 70 kuna…
Blago onima koji mogu kupovati INGRU na ovim cijenama..
Meni je ona uvjek donjela samo pušionu makar moram priznati da su mi sve dionice pale između 30-50% ..bio bih najsretniji da sada ulazim u burzu jer ovih par mjeseci ovdje mi nije donjelo nikakvog profita jedino pokoju sjedu…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Previše je tu onih koji "brinu" za ovu dionicu..i izgubili su svaku nadu..Znači vrijeme je za kupnju.

Opet istovar na 42,97 već četvrti po put 900kom

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close