INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A šta ako se analitičar javi i kaže da je nešto krivo zbrojio ???
Pa i on je čovjek, možda je fulo u računici….

Da, ako se može za bankarski sektor Austrije ….

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

pa tko vam je kriv što uopće čitate te imbecilne novinare i analitičare sve skupa, umjesto da pročitate Izazov burze od Kostolany-ja i prestanete čitati te idijotske portale. tak vam i treba.

I'LL BE BACK

bilo kako bilo ja ovo više ne kupujem tek ispod 30 kn,ako i tada.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Uf, dobro je nije propala dok sam bio u gradu. [tongue]
nadam se da ći ih tužit i uništit, iako mi je dobro došlo za zadnju rundu kupnje.

Kada ja napišem nešto "negativno", što implicira da će ovakve "stvari" dešavat sa ingrom, onda me određeni ljudi popljuju. (Tu mislim na ove drukere prema gore, koji ljude navlače, što je jako loša navika ).

Stoga neću puno reći, osim dati ovu sliku, pa mi recite vi, imamo li bottomiranje, reversal i ako da zašto? Meni se ne čini da je tako, nikakvo lupanje po asku nisam vidio na razini od 43 kune.

Meni je to sve skupa još uvijek jako zabrinjavajuće.
Daj bože, samo da SP ne okrene u neku korekciju, a Crobi sa njim, jer onda ćemo tek vidjeti evaporaciju kapitala onih koji posjeduju ingru.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Sutra očekujem – snažan rast – vraćanje na 46-47 kn…

Da se umire koperanti i ini …

smanjuje se minus.......

ingr ,,jako malo dionica proslo po 35 kn….otpor je tu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

dobro frende ti se salis????

Sutra ak bu INGRa na 46 kuna ja se bacam sa jarunskog mosta

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Na ovako smješno malim prometima nitko ne može predvidjeti sutrašnje kretanje cijene.
Danas su istresali ili paničari ili zlonamjerni koji žele što nižu cijenu za dokup.

Info :

Ludviger je prodala dionice kako bi zatvorila kredit.
Režek je kupnju stana prebio dionicama.
Kostrenčić je kupio zemljište i udio u poduzeću.

Ingra sa svojom imovinom ima pokriće za banke i dobijanje kredita bez problema.
Jeftinije je biti dužan dobavljačima i sa njima se natezati oko isplate i uvaljivati im dionice, nego plaćati kamate banci.

Naj veći problem Ingre je dugovanje od strane grada Zagreba i vlade RH koji ne poštuju svoje obveze i ne plaćaju ono što bi trebali platiti.



jel na 25 kn skupa ingra?

uskoro bi je mogli gledati i na toj cijeni

danas je vjerojatno jedan od izvođača koji su radili za ingru prodao svoje dionice

s obzirom na tešku nelikvidnost u tom sektoru, moglo bi biti daj što daš

[/quote]

Tešku nelikvidost u tom sektoru…

U građevini. Naprave stan za 800-900 eura pa prodaju po 2000+, pa banke digle kamate oni će ko spustit na 1900. I ne daju niže. Boli ih k…c., čekaće radije 2-3 godine nego prodat uz 700-800 eura zarade. Ne, on oće po kvadratu preko 1000 [yawn]

A da ne spominjemo ove koji su radili za državu. Uhhh

[angry]

A moš mislit kako su masno naplaćivali posle na areni, koja je nikla u manje od godine dana, a zbog kratkih rokova je pitanje bilo hoće li se SP uopće održati…

Ukratko,dabogda ja i svi vi čitav život bili nelikvidni ko Ingrini kooperanti…

Ingra sa svojom imovinom ima pokriće za banke i dobijanje kredita bez problema.

info. radi uz imovinu kao pokriće (instrumenti osiguranja) banka gleda i financijsku sposobnost dužnika i urednost u podmirivanju obveza .. e sad mislim da ingra baš nije prva liga u ova dav druga kriterija [wink] .. tako da nemoj mislit da je kredaru samo tako dobit .. a sad pitanje reprograma postojećih kredita .. moguć je samo ako se radi zbog redovnog poslovanja .. inače ako se radi, kao što bi bio slučaj kod ingre, zbog lošeg financijskog položaja … nema druge .. banka odma mora napravit ispravak vrijednosti .. e sad .. ti si kontaj koja banka će dat kredaru a da si pritom u startu stvara trošak

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

dubrovačka banka

New Report

Close