INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

po koliko je ono Kostrenčić prodavao trezoru???

sve su to "zlatni dečki" iscenirali

http://www.zse.hr/default.aspx?id=26209
Ajde bar su se očitovali.

who dares, wins

Ako je to bila patka, trebalo bi taj business.hr opaliti jedno 10-20 mio po džepu pa da nakon toga svi novinari tamo nose gaće na štapu.
Drugi put bi malo promislili prije nego napišu takve stvari i još stave na naslovnicu sa bombastičnim naslovom.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Žao mi je sto vam moram otvarati oči, ali ovdje je očito nešto zakazalo i to gadno. Mene zanima ako ima netko da mi ponudi iole suvisao odgovor, ZAŠTO SE OVO ČEKALO??

Ta uprava ništa ne govori već mjesecima i sad kad su pred bankrotom optužuju analitičare. Do ovoga nije trebalo doći!!!

Zar još ,mislite da je ova firma u redu??

Prije tjedan dana ste se prepucavali oče li ispod 50, vidi sad ovo!!! 20% ljudi moji,
za ovo bi ja na lomaču!!

moje saučešće svima u dionici…


http://www.zse.hr/default.aspx?id=26209
Ajde bar su se očitovali.

Jesu se očitovali, al to nije baš do sad bila njihova praksa.I na gore vijesti nisu nikad dali očitovanja.
Tko zna što se kuha.

idući tjedan će bit bolje...

Mogla bi HANFA nekoga istinski cijepiti povodom ovoga incidenta. Koja novinarska banda kriminalaca !?


Ako je to bila patka, trebalo bi taj business.hr opaliti jedno 10-20 mio po džepu pa da nakon toga svi novinari tamo nose gaće na štapu.
Drugi put bi malo promislili prije nego napišu takve stvari i još stave na naslovnicu sa bombastičnim naslovom.

Standardi hrvatskog novinarstva su katastrofalni. Na naslovnici piše "analitičari", a u tekstu se kao izvor navodi "jedan neimenovani analitičar". NIje ni čudo da im tiraže tonu kao kamen.

Drugo, ako su već željeli napisati članak o INGRA-i onda minimum profesionalnosti zahtijeva da se omogući i upravi INGRA-e da u istom članku odgovori na analizu.

Inače ne posjedujem dionice INGRA-e

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Ma kakva uprava oni sjede i placu!

kaj bu on iso prdavat kada ih ima 700 000. on se moze hebat


taj koji ima 700 000 ode u banku digne lombard na njih izvuče cash, ne plati kamate , pa nek se banka onda igra s dionicama…


Ako je to bila patka, trebalo bi taj business.hr opaliti jedno 10-20 mio po džepu pa da nakon toga svi novinari tamo nose gaće na štapu.
Drugi put bi malo promislili prije nego napišu takve stvari i još stave na naslovnicu sa bombastičnim naslovom.

Nažalost, sve je dobro napisano!

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Mesić je jednom rekao: Ljudi to je kao kad dijete padne, pa mama tuče kamen…

pa jeli kamen kriv?!

… open your mind …

izgleda da se ingra ne bavi više core djelatnosti nego samo PR-om.

najgore od svega da više neznam jer budem ikad više dioničar ingre, a postji više razloga za takve sumlje


Objava uprave na ZSE

Vaš link

Hehehe, malo se preduhitrili koji su danas prodali INGR-u. Sad se vidi da je informaciju potrebno prije provjeriti nego li se pročita nešto neistinito u medijima. [smiley]

New Report

Close