INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajde D-Fens pogledaj na semafor. Da li su to mali upravo prodali ili su ipak Francek ili Štefek? To ograničenje je bez veze jer ne možeš ti nekog prisliti da ne proda. To bi trebao biti fer play, ali vjeruj mi da nemaš što razmišljati kad ti prijeti stečaj zbog Ingre. Prodaš i ideš dalje. Pitanje da li će je za godinu dana upće i biti pod tim nazivom.

p.s. da se razumijemo, ja nikoga na ništa ne nagovaram. Da sam unutra iskreno ne bih sad panično bježao Van. Ali isto tako ne bi ni skidao s Aska kao što to neki čine.

ZAGREB – Ingra je izvijestila Zagrebačku burzu da je predsjednik Nadzornog odbora Danijel Režek 16. lipnja prodao 64.130 redovnih dionica Ingre odnosno 0,85 posto temeljnog kapitala.

i sad ja koji jednom u tri mjesesa vidim bilancu i rdg, i još k tome nekonsolidirano sam pametan pa držim dionice i čekam oporavak ingre a taj predsjednik NO koji zna najvjerojatnije sve o poduzeću on prodaje dionice po 50 kuna jer je altruist.

ljudi pa nemojte biti smješni, budite razumni, dobili su ti svi menađeri dionice zabadava, sad ih još prodaju a mi mali investitori smo imali tisuće neprospavanih noći (DA BI SKUPILI ZNANJEN INFORMACIJE, NAPRAVILIE RAZLIČITE ANALIZE )da bi se uopće mogli igrati s dionicma.

Ie meni je osobno teško priznat da nekad pogriješim u odabiru dionice, ali bolje pogriješiti s 10-20%minusa neg dok ti dođe do 90% minusa.


Ajde D-Fens pogledaj na semafor. Da li su to mali upravo prodali ili su ipak Francek ili Štefek? To ograničenje je bez veze jer ne možeš ti nekog prisliti da ne proda. To bi trebao biti fer play, ali vjeruj mi da nemaš što razmišljati kad ti prijeti stečaj zbog Ingre. Prodaš i ideš dalje. Pitanje da li će je za godinu dana upće i biti pod tim nazivom.

p.s. da se razumijemo, ja nikoga na ništa ne nagovaram. Da sam unutra iskreno ne bih sad panično bježao Van. Ali isto tako ne bi ni skidao s Aska kao što to neki čine.

Sam sebi skaces u usta,nikoga ne nagovaras,ali ti nebis skidao sa aska kao sto neki cine…proziran si totalno ,shortao si ingru,i sad ocajno drukas na dole,cekas povoljni trenutak da se nakrcas. Ne volim se prepucavat sa nikim,ajmo skratit,da te ingra ne zanima,sad nebis o njoj pisao tu i tocka. Pozdrav

Clear a path,I'm goin home !

A možda pošto je kraj mjeseca se prodaje za namiru plača.
Pa dobili su ograničenje za prodaju 500 000 kn mjesečno što i nije neka cifra.
Možda već od prvog bude bolje.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


ZAGREB – Ingra je izvijestila Zagrebačku burzu da je predsjednik Nadzornog odbora Danijel Režek 16. lipnja prodao 64.130 redovnih dionica Ingre odnosno 0,85 posto temeljnog kapitala.

i sad ja koji jednom u tri mjesesa vidim bilancu i rdg, i još k tome nekonsolidirano sam pametan pa držim dionice i čekam oporavak ingre a taj predsjednik NO koji zna najvjerojatnije sve o poduzeću on prodaje dionice po 50 kuna jer je altruist.

ljudi pa nemojte biti smješni, budite razumni, dobili su ti svi menađeri dionice zabadava, sad ih još prodaju a mi mali investitori smo imali tisuće neprospavanih noći (DA BI SKUPILI ZNANJEN INFORMACIJE, NAPRAVILIE RAZLIČITE ANALIZE )da bi se uopće mogli igrati s dionicma.

Ie meni je osobno teško priznat da nekad pogriješim u odabiru dionice, ali bolje pogriješiti s 10-20%minusa neg dok ti dođe do 90% minusa.

pa prodaje sada
po 50
kupit ce ponovno po 30
isto ko i ja 🙂

Good artists copy. Great artists steal.

U jednoj točki bit će prijelom kad će veliki odlučiti da im se opet isplati ući u INGRU s velikim količinama i onda je opet u tjedan dana nagurati na 75 kn. Moje mišljenje je da veće popuste (pad cijene na 40 kn ili niže) teško da ćemo dočekati jer vidim po postovima da se skupio velik broj lešinara koji pljuju po Ingri i istovremeno drže prst na obaraču da krenu s kupnjom. Kad prvi potegne poletjet će Ingra brzo iznad 50 kn, a drukeri će opet plakati i pljuckati jer će zakasniti na ukrcaj [rolleyes]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

ja vidim sve crnio i to jasno kažem..

pa stoga molim da one koji vide nešto svijetlo pa nek nama napišu 5 razloga zašto da kupim dionicu. Molim da ne budu razlozi od ath je pala 90ž5 pa je to razlog ieli tako nekako, jeftina je pa.

ja sam realist, pa stoga molim forumaše na malo suradnje


Sam sebi skaces u usta,nikoga ne nagovaras,ali ti nebis skidao sa aska kao sto neki cine…proziran si totalno ,shortao si ingru,i sad ocajno drukas na dole,cekas povoljni trenutak da se nakrcas. Ne volim se prepucavat sa nikim,ajmo skratit,da te ingra ne zanima,sad nebis o njoj pisao tu i tocka. Pozdrav

Shortao sam INGRU na 120 kn. Poslije toga je nisam imao. I teško da hoću prije 30 išta kupiti. Pišem ovdje jer je dosadan dan na burzi pa nema što drugo raditi [wink].



Sam sebi skaces u usta,nikoga ne nagovaras,ali ti nebis skidao sa aska kao sto neki cine…proziran si totalno ,shortao si ingru,i sad ocajno drukas na dole,cekas povoljni trenutak da se nakrcas. Ne volim se prepucavat sa nikim,ajmo skratit,da te ingra ne zanima,sad nebis o njoj pisao tu i tocka. Pozdrav

Shortao sam INGRU na 120 kn. Poslije toga je nisam imao. I teško da hoću prije 30 išta kupiti. Pišem ovdje jer je dosadan dan na burzi pa nema što drugo raditi [wink].
[/quote]
daj mi deiniraj ovo shortao

Ingra svakim danom postaje sve lakša meta za preuzimanje. A onda lete i ovi likovi iz nadzornog i iz uprave. Kreće čistka, treba svu sadašnju ekipu potjerat, stavit sposobne ljude i Ingra će vrijedit i to puno. A ovi nek samo ruše cijenu i svojom prodajom povećavaju broj slobodnih dionica. Uskoro bi im se to moglo jako obiti o glavu. Ingru će biti pruzeta ako ovako nastave vrlo brzo… A onda vrijede neka sasvim druga pravila!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!





Rate su placene, samo sto vecina ide banci koja je financirala gradnju Arene.
Kredit sigurno nije na 28 godina vec vise od duplo manje. Tako da je onda i servisiranje duga banci jednako cashu od drzave.

cisti cash se dobija nakon tih 7-12 godina.
A da prodaju Arenu nekom mirovincu za 100m a eura koji bi dobivao 7,5m a eura u idući 28 godina Svi zadovoljni a ovce na broju

[/quote]
7.5 mil eura na 28 godina diskontirano sa 10-12% minimum godisnji yield pa racunaj.
Niti blizu 100 mil.
[/quote]mirovincima je super i 5% sa dugim rokom a sigurno

[/quote]
Aha, Ingra ima bolji rejting od drzave.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep



Sam sebi skaces u usta,nikoga ne nagovaras,ali ti nebis skidao sa aska kao sto neki cine…proziran si totalno ,shortao si ingru,i sad ocajno drukas na dole,cekas povoljni trenutak da se nakrcas. Ne volim se prepucavat sa nikim,ajmo skratit,da te ingra ne zanima,sad nebis o njoj pisao tu i tocka. Pozdrav

Shortao sam INGRU na 120 kn. Poslije toga je nisam imao. I teško da hoću prije 30 išta kupiti. Pišem ovdje jer je dosadan dan na burzi pa nema što drugo raditi [wink].
[/quote]

Kolega Bill, Hanfi će biti jako zanimljivo kako to vi shortate sa Ingrom kada short u RH nije ozakonjen.

New Report

Close