INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jučer na radiju na vijestima sam čuo da hrvatska trenutno potpisuje gospodarske ugovore s Turkmenistanom (duplo oporezivanje, gospodarska suranjda, suradnja, vize…) da veći broj hr tvrtki pregovara oko poslova u turkemenistanu a da su ERNT, INA i INGR već pred konkretnim poslovima.




Rate su placene, samo sto vecina ide banci koja je financirala gradnju Arene.
Kredit sigurno nije na 28 godina vec vise od duplo manje. Tako da je onda i servisiranje duga banci jednako cashu od drzave.

cisti cash se dobija nakon tih 7-12 godina.
A da prodaju Arenu nekom mirovincu za 100m a eura koji bi dobivao 7,5m a eura u idući 28 godina Svi zadovoljni a ovce na broju

[/quote]
7.5 mil eura na 28 godina diskontirano sa 10-12% minimum godisnji yield pa racunaj.
Niti blizu 100 mil.
[/quote]mirovincima je super i 5% sa dugim rokom a sigurno


Najbolja fora na ovoj Ingri je što ovdje pišu uglavnom oni koji uopće nemaju dionice Ingre i koje ona navodno uopće ne zanima, ali zato po cijele dane ovdje sraćkaju protiv nje ne bi li malo srušili cijenu pa da ulete [lol] . Da nije smiješno bilo bi žalosno. Zato vi koji mislite da Ingra ne valja, napisali ste što ste imali protiv Ingre i njenog rukovodstva, mi smo svi to pročitali (no fućka nam se za to) i sad nas poštedite ponavljanja u nedogled jedno te istih stvari i odite se međusobno dopisivati na "komentare trgovanja" "bez cenzure" ili nešto slično. Hvala na prestanku davljenja dioničara Ingre [smiley]


Dajte kolega marcello nemojte sad ići u drug krajnost i silovati temu, sad ste počeli sami sebe citirati [yawn]
Pustimo više svi skupa ovu jadnu dionicu neka odradi na miru što ima….

Razumno pišete kolega gismund. I ja sam ostavljao ovu dionicu na miru dok nisam vidio šta joj drugi rade, bez srama i obzira. I ja sam dioničar INGR-e (mali) sa samo 4,49 % u portfelju no ne sviđa mi se
da uvijek isti gule ovu dionicu [thumbsup] Stoga, i ja sam za to da ova dionica odradi na miru šta ima bez nasilnog manipuliranja.

marcello

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

Tržište Vam iz dana u dan pokazuje kuda ide cijena. Vi stvarno ne vidite ili ne želite vidjeti da je trend down. I to vrlo jak. S obzirom koja je količina dionica otpuštena prošli tjedan, mislim da će se ovaj trend nastaviti.


Najbolja fora na ovoj Ingri je što ovdje pišu uglavnom oni koji uopće nemaju dionice Ingre i koje ona navodno uopće ne zanima…

Evo jedan post "iz naroda" koji je do prije 5 minuta posjedovao paket Ingre.
Dakle, situacija je loša, ali loša je svima pa to nije presudilo. No, plačanje računa vlastitim dionicama kap je koja je prelila čašu. Bili su svjesni da će taj potez srušit cijenu dionice i između čuvanja obraza pred dioničarima i čuvanja obraza pred podizvoditeljima – izabrali su ovo drugo a nas su pljunuli.
Vidimo se opet ali krajem kolovoza na cca 35 kuna. [bye]

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!


Tržište Vam iz dana u dan pokazuje kuda ide cijena. Vi stvarno ne vidite ili ne želite vidjeti da je trend down. I to vrlo jak. S obzirom koja je količina dionica otpuštena prošli tjedan, mislim da će se ovaj trend nastaviti.

Slažem se, ovo više nema smisla, svaki dan po -3%… najbolje se postaviti na 30kn pa neka se istovaruju

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Moji su već na 30.
A ove ne prodajem.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Najbolja fora na ovoj Ingri je što ovdje pišu uglavnom oni koji uopće nemaju dionice Ingre i koje ona navodno uopće ne zanima, ali zato po cijele dane ovdje sraćkaju protiv nje ne bi li malo srušili cijenu pa da ulete [lol] . Da nije smiješno bilo bi žalosno. Zato vi koji mislite da Ingra ne valja, napisali ste što ste imali protiv Ingre i njenog rukovodstva, mi smo svi to pročitali (no fućka nam se za to) i sad nas poštedite ponavljanja u nedogled jedno te istih stvari i odite se međusobno dopisivati na "komentare trgovanja" "bez cenzure" ili nešto slično. Hvala na prestanku davljenja dioničara Ingre [smiley]

Slažem se,hrpa navijača na pad,a pojma nemaju sta pricaju,samo pizdarije.Ljudi stvarno misle da ce kupovat po 30 kuna,uozbiljite se,rijetki su se krcali ispod 40 kuna u vrijeme najvece krize.Taj scenarij se vise nece ponovit.

Clear a path,I'm goin home !

odlično je da postoje ljudi koji vide svijetle točke čak i danas kad je situacija očajno loša.

Ovu dionicu mogu srušiti do besvjesti i to mi je realnije nego da se vrati na 200 kuna. Kad počne oporavak pa neće to trajati 3 dana , pa je stoga bolje pričekati u cashu oporavak nego čekati u dionicama oporavak.

osluškujemo vijesti i čekamo da se smjer promjeni , lovio sam noževe i ulovio sam jednom 30% minusa na ingri, tada sam morao izaći iz ingr i ući u druge dionice te dodati novi cash da se izvućem iz minusa. Meni je bilo dosta jednog eksperimentiranja,


Slažem se,hrpa navijača na pad,a pojma nemaju sta pricaju,samo pizdarije.

Tržište Vas demantira kolega iz dana u dan. Slažem se da bi INGRA teško na 30 kn da je ovo normalna korekcija cijelog tržišta. No ovdje se događa nešto sasvim drugo.

Jeste vidjeli koju količinu su razni Franceki i Štefeki dobili za radove na Areni?



Slažem se,hrpa navijača na pad,a pojma nemaju sta pricaju,samo pizdarije.

Tržište Vas demantira kolega iz dana u dan. Jeste vidjeli koju količinu su razni Franceki i Štefeki dobili za radove na Areni?
[/quote]

Vidio sam da,isto tako sam vidio da je ogranicenje mjesecne prodaje 10 000 dionica po franceku i stefeku.Sto i nije tako strasno,strasno je jedino to da hrpa vas stvara paniku,nisam primjetio da se fondovi iskrcavaju. Sad se iskrcavaju mali naivci koji se nisu dovoljno opekli prosli put. Ispravite me ako sam krivo procitao o franceku i stefeku. 🙂

Clear a path,I'm goin home !

New Report

Close