INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po mome skromnom mišljenju se treba ove dionice ostaviti do daljnjega i ne razbijati previše glavu, pa neka se drugi s njome igraju kako ih je volja (ionako su drugi ovdje provodili svoju volju)…ovo će biti očita pat situacija gdje će jedni konstantno prodavati, a drugi to kupovati i to vjerojatno po sličnim cijenama kakve su danas, tako da će se cijena dionice samo pimplati između 40 i 50 kn idućih nekoliko tjedana…trejderi i nesigurni će odustati, ostali će ostati…a poslije ćemo vidjeti tko je bio u pravu…

ovo je jedna situacija kad nikako ne bi ulazio u dionicu ingr, osim trejdera i svih ostalih špekulanata sad su nam još oslobodili 360 000 komada koje će građevinci htjeti unovčiti.

samo je pitanje kad će krenuti s prodajom, a kako stvari stoje gori, gori …


Po mome skromnom mišljenju se treba ove dionice ostaviti do daljnjega i ne razbijati previše glavu, pa neka se drugi s njome igraju kako ih je volja (ionako su drugi ovdje provodili svoju volju)…ovo će biti očita pat situacija gdje će jedni konstantno prodavati, a drugi to kupovati i to vjerojatno po sličnim cijenama kakve su danas, tako da će se cijena dionice samo pimplati između 40 i 50 kn idućih nekoliko tjedana…trejderi i nesigurni će odustati, ostali će ostati…a poslije ćemo vidjeti tko je bio u pravu…

predugo za cekanje…..jos i ljetna letargija….ne dobro….p.s. imam ingr al prikratio podosta…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Svakakve špekulacije postoje, a postojat će i dalje, ali ostaje jedna nepobitna činjenica: koliko god da se po ovoj dionici pljuvalo, ona i dalje ima svoje vjerne kupce, pa čak ni na današnji dan kad se očekivao pad i trajala velika pljuvaona po forumu i po medijima, cijena se praktički nije makla s mjesta, po 47-48 kn protrgovano je preko 32.000 dionica Ingre (1,5 mil.kn prometa).
Sad neka svatko izvede svoje zaključke, ali pogledajte si ukupne promete Ingrom zadnja 2 mjeseca pa ćete doći do zanimljivih podataka o akumulaciji ove dionice. Mnogi čekaju i nadaju se da će još niže (čekam i ja) ali sumnjam da ćemo se nakrcati po osjetno nižim cijenama nego su trenutne.

p.s. još čekam ono pojašnjenje od "FerengiHr" o stečaju Ingre [tongue]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

gismund@nakrcali se mi na ovoj cjeni….al cekamo vise ili nize…….u tome je problem…nastavit kupovat..ili prodavat…….ne mrda se nikamo….par kn…ne igra….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


….dan

-Nema vam tu tih kooperanata ……( ko ……. [smiley])

-Danas je bilo relativno ok …. , 800 je mojih , a to je malo više od 5% ….
….zadnji mi nije prošao jer sam bio prenisko , čekajući te vaše "ko op….." ,pa sam
ostao u lovi preko 250 (od jutra)….. , ali tako je to …..

-Dvije minute prije kraja na kupnji je bilo cca. 3000 u 30 lipa (46,50 – 46,88) , a na
prodaji sve skupa (prvih deset do 47,99) ….manje od toga ….
….da je nekome trebala lova mogao je prodati 3000-4000 (oko 15:58), a spustio bi manje od 1% ….
, cijena je tada bila 46,88 (mislim) ….

-Nije se nikome žurilo ….. , ne znam kako vi to gledate , ali to je moje mišljenje ….

…..sve su to ovakvi kao ja …… , niš koristi … [smiley]….samo oni imaju više vremena

.Dr M Wagner

P.S.
-Autor posjeduje manju količinu INGR-R-A …… , a koliko točno , ovisi od doba dana [smiley]


Nadam se da si skužio što si htio reći. Bar da netko razumije..

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Nakon Turske,Burkine Faso, Kostarike, Nigerije, Irana, Iraka, Islanda… možda je vrijeme da Ingra napravi i koju hidroeelektranu i u BiH.
Pozdrav



….dan
-Nema vam tu tih kooperanata ……( ko ……. [smiley])
-Danas je bilo relativno ok …. , 800 je mojih , a to je malo više od 5% ….
….zadnji mi nije prošao jer sam bio prenisko , čekajući te vaše "ko op….." ,pa sam ostao u lovi preko 250 (od jutra)….. , ali tako je to …..
-Dvije minute prije kraja na kupnji je bilo cca. 3000 u 30 lipa (46,50 – 46,88) , a na
prodaji sve skupa (prvih deset do 47,99) ….manje od toga ….
….da je nekome trebala lova mogao je prodati 3000-4000 (oko 15:58), a spustio bi manje od 1% ….
, cijena je tada bila 46,88 (mislim) ….
-Nije se nikome žurilo ….. , ne znam kako vi to gledate , ali to je moje mišljenje ….
…..sve su to ovakvi kao ja …… , niš koristi … [smiley]….samo oni imaju više vremena
.Dr M Wagner

P.S.
-Autor posjeduje manju količinu INGR-R-A …… , a koliko točno , ovisi od doba dana [smiley]


Nadam se da si skužio što si htio reći. Bar da netko razumije..
[/quote]

-. .. … – / -. . / .-. .- –.. — . …
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

strašno me zanima tko bu kontroliro da se mjesečno proda samo 10 soma komada … kaj bu kazna za kršenje dogovora i tko bu je naplatio (vjerojatno i to u dionicama)

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica



….dan

-Nema vam tu tih kooperanata ……( ko ……. [smiley])

-Danas je bilo relativno ok …. , 800 je mojih , a to je malo više od 5% ….
….zadnji mi nije prošao jer sam bio prenisko , čekajući te vaše "ko op….." ,pa sam
ostao u lovi preko 250 (od jutra)….. , ali tako je to …..

-Dvije minute prije kraja na kupnji je bilo cca. 3000 u 30 lipa (46,50 – 46,88) , a na
prodaji sve skupa (prvih deset do 47,99) ….manje od toga ….
….da je nekome trebala lova mogao je prodati 3000-4000 (oko 15:58), a spustio bi manje od 1% ….
, cijena je tada bila 46,88 (mislim) ….

-Nije se nikome žurilo ….. , ne znam kako vi to gledate , ali to je moje mišljenje ….

…..sve su to ovakvi kao ja …… , niš koristi … [smiley]….samo oni imaju više vremena

.Dr M Wagner

P.S.
-Autor posjeduje manju količinu INGR-R-A …… , a koliko točno , ovisi od doba dana [smiley]


Nadam se da si skužio što si htio reći. Bar da netko razumije..
[/quote]

doktor kaže da ingra ništa ne valja,da će u stečaj….u stvari trebali su već biti u stečaju ali nemaju love da plate prijavu za stečaj…dalje doktor kaže da treba odmah u ponedeljak prodati sve dionice ingre po bidu,kaže da utorka možda neće biti [undecid]…onda dalje kaže da ingra nije ni postojala,radi se o velikoj prevari,fatamorgani…tako doktor kaže…..a ja kažem treba kupovati ingru na ovim cijenama i iskoristiti paniku drhtavih ručica [thumbsup] …kao i uvjek samo će jedan na kraju biti u pravu [embarass]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Što ih se više smije to su meni šanse veće [thumbsup] Najbolje bi bilo da se svi smiju,ak se tu i tam netko smije to mi je slaba garancija za zaradu na ingri.Smijte se ljudi,smijeh je zdrav. [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

…..dan

-Pisanje , kao i ostale aktivnosti u životu …. je stvar stila …. [smiley]

-Netko to radi na ovaj , a netko drugi na onaj način …. , kako će biti protumačeno …to je
stvar percepcije onoga tko čita ….

-Ali ipak pojašnjenje :
-Nema tu neke rasprodaje ( bar ovih dana je nije bilo )
-Ako je nekome trebala gotovina , jučer je mogao do pola mil. Kn bez velikog rušenja cijene
( a to se nije dogodilo ….. znači teorije o gladnim dobavljačima su potonule)
-I zaključak … , sve su to dnevni trgovci ( sada se razumije ????) [smiley] , sa još nekim
malim (i jednom tjedno velikim) investitorom ….

-Kada cijena ode u jednom danu 7-8 % UP ili DOWN , tada će se vidjeti veliki igrači ….. , a
sa koje strane barikade će biti , to će se vidjeti po cijeni !?

-Motiv za pisanje je čisto altruistički , ne znam hoće li cijena za tjedan dana biti manja od
45 , ili veća od 50 …. , ali to ne znate ni vi ….. , želio sam jučerašnjim tjekom trgovanja
potvrditi / osporiti neke natpise u proteklom periodu , a riječ je osobnom stavu i nije poziv
na bilo kakvu akciju (kupi-prodaj) i nebih se usudio to savjetovati …

-Ali neki bi…. [smiley]

.Dr M Wagner

P.S.
…MiniBar.. to ide ovako : _ . _ . _ _._ _ .. _.._

New Report

Close