INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@minibar,fali dio grafa…stavi na 3 mj. da ga vidimo [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Ingra je oduvjek bila gnjezdo pljuvača pesimista i ostalih
tračera.
Koncentracija istih je na ovoj dionici je uvjek bila najviša ..
Ja sam osobno već dva puta popušio lovo na INGRI zbog dotičnih
pa da im se zahvalim.

Ako si zbog nečeg popušio to je onda tvoja kriva procjena a ne "zasluga" nekog drugog. A osim toga prije će biti da si spušio zbog toga što si vjerovao onima koju su je neopravdano dizali u nebesa, umjesto što su bili realni……………………
Možda da se zapitaš gdje su sad svi oni "poslovi" koje je Ingra navodno "dobila" kad je bila 60.000 kn?

Investiranje je profitabilan težak posao i vrlo neunosan laki posao………………………. [wink]


Ingra je oduvjek bila gnjezdo pljuvača pesimista i ostalih
tračera.
Koncentracija istih je na ovoj dionici je uvjek bila najviša ..
Ja sam osobno već dva puta popušio lovo na INGRI zbog dotičnih
pa da im se zahvalim.
Isto me zanima kako to da je INGRA bila ok 29.05 ste plačali 75 kuna INGRU
još ste se trgali za nju
a sada dvadeset dana kasnije ne bi platili ni 50 kuna
i svima vam nevalja…
Zanimljiva stvar je ta da u međuvremenu nije izašla niti jedna jedina negativna vijest
o INGRI negu su tračeri potpomognuti iskrcajem na INGRI opet
uspjeli ocrniti ovu dionicu do maksimuma..

Prestani kriviti druge za svoj neuspjeh i preuzmi odgovornost za svoje poteze.

Je je zanimljivo je da sam baš na INGRI svaki puta nasjeo…
Ući u INGRU je isto ko i ovci među čopor vukova.
Količina laži koja se ovdje širi o INGRI je kolosalna..
Zanimljivo da INGRA ima preko 1000 strana postova
u velikoj mjeri tračerskih..
Svi ćete vi nestati u magli kad INGRA skoči u nebesa
i tračerski glasovi če ovdje napokon utihnuti
Nisam nigdje čuo da je INGRA pred stečajem ili otpušta radnike
samo vi uživajte ja neću prodat sa minusom sigurno makar
čekao godinama….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Još koji mjesec i ak budeš htio prodat INGR umjesto novca ćeš opet dobit INGR, sam još nisam skužio kak će se namirit broker, vjerojatno dobiva jednu dionicu što je i onako popust. U svakom slučaju raj za dugoročne [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


@ŠK (Štovani Kolega) Inverter
Kaj pak je ovo?
[wink]

Može biti da liči na skakaonicu u Garmisch-Partenkirchenu. Ali mene graf Ingre neodovljivo podsjeća na Streif, spust u Kitzbuhelu, ako tko zna o čemu pričam! Samo ne mogu odrediti gdje je ciljna arena…

Evo kako to uživo izgleda…

P.S. posjedujem dionice, da me se krivo ne shvati…

@ hanger
sto se tice onog posta da sam pretjerao i usporedba sa drugim gradjevinarima i nije bas tako.
Drugi gradejevinari objavljuju poslove nove pa ce nekko vrtit lovu.
Sta Ingra objavljeje.

Ne bojim se stecaja niti ce ga biti, prevelika je ovo firma da ne dodje neki strateski (ako moze Skegro imati ponude za Metronet moze i neki fond dokap Ingre napraviti); tako da su sanse za stecaj jako jako male.

Ono sto mene smeta je nacin obracanja javnosti kao da smo glupi.
Prva kotacija je prva kotacija.
Tu su me razocarali i dok ne dodje velike promjene u nacinu ophodjenja firme nema nista od ovoga..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ingra je svoj veliki posao obavila. Arena nije mali korak i nekakav usputni posao i taj posao je konačno finiširan. Još će oni godinama dobivati naknadu za Arenu…A neki novi posao će doći..

Tko se još od građevinara može pohvaliti da je nedavno ostavio ovakav projekt iza sebe? Pa ne mogu u Ingri svakih mjesec dana nešto megalomanski graditi!

Što se tiče odnosa prema javnosti, hebiga, dioničari su pokazali šta misle o tome, ali šta su na kraju trebali reći? Da lažu i obmanjuju kako je sve divno? Sve su to dopuštena sredstva komunikacije, a oni su odabrali ovaj put…i cijena sada je gdje je…no konačno se stvari kreću na bolje, jer ako ovaj dogovor s dobavljačima nije korak naprijed onda ne znam što je.

sam bum rekel svoje mišljenje oko Arene, koje apsolutno nemora biti točno, ali….
Napraviti dvoranu za rukumet, to je p…kin dim prema onome kaj je napraviti jednu hidroelektranu ili branu ( a tu Ingra ima reference, ili)
Zakaj, zato jer recimo jedna HE povlači za sobom i puno drugih igrača na potpuno drugim područjima, a ne samo (z rezervom velim) građevina.
Miniranje, sanacije tla, klizišta….. bla bla… ima toga kolko oćeš.
Ingra ima potencijala to je, mislim si, nedvojbeno…. ali je malo došla na loš glas.
Prvih 100 let je najteže, a dalje nekak ide
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Evo kako to uživo izgleda…

meni ovaj zadnji dio grafa izgleda kao jedna prekrasna šalica u stvaranju … bum si još malo kupil od dobavljača

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

valjda su već svi pročitali, ali ipak:
http://www.poslovni.hr/119817.aspx


valjda su već svi pročitali, ali ipak:
http://www.poslovni.hr/119817.aspx

Iskreno, bil bi najsretniji da si V OVOM MOMENTU (dok su općenito cijene relativno niske) potraživanja zatvorim kroz dionice. Kak sam letu dana čekal na pare, tak mogu KOMOTNO počekati još letu dana i umjesto 100K pobrati 200K! Valjda bu i Ingra doživela 100% up kak i sve drugo, ne?
….a to kolko su dobili po dionici bumo vidli jako brzo.

[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close