INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




može biti, al ja sam kupovao po 35,00 kn i opet ću ( ako bog da i godina rodi )??!!
sad mi skupo obzirom na bankrot koji visi nad vratom

inače tvrdoglavost se na burzi najskuplje plaća


Jesi tako dobar virtuoz na violini kao što si na burzi.

Kolega te virtualne priče pošaljeti izdavaču SF romana možda ih i objavi. [lol]
[/quote]

sve što vam se danas čini jeftino, sutra će vam biti još jeftinije a biti će vam skupo i nećete se usuditi staviti nalog
baš kao što se niste usudili na 35 kn
[/quote]
Nemojte mi molim vas vi držati predavanje imate nick star dva petka, puno pričate i pišete za jednog početnika.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

ne vidim kakve veze ima datum registracije sa stažom na burzi i znanjem [lol]

http://www.kucilooro.webs.com/

NEDAJU INGRAŠI ISPOD 50 KN [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@Inverter
Gledaj sad i divi se…. [wink]

kak izgleda, ide Ingra u – blokadu… polako ali gotovo sigurno
[cry]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


@Inverter
Gledaj sad i divi se…. [wink]

kak izgleda, ide Ingra u – blokadu… polako ali gotovo sigurno
[cry]

Je, snažna brana je na 50 kn, sve što dođe se počisti! Pa pred par tjedana Ingra se tržila po 75 kn, da se vrati na tu cijenu to je zarada od 50% ! [thumbsup]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

ja mislim da se ingra cacementirala na cijeni oko 50 kn, lakse cemo gore nego dolje.

Ako ćemo pravo, jedan od najvećih padova zadnji mjesec dana imala je upravo INGRA, sa 75 na 50 kn a da ne pričamo da joj je ATH bio na 400 kn. Sad se treba nakrcati i zaboraviti 6 mjeseci na nju pa ćeš vidjeti veselja

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!


Ako ćemo pravo, jedan od najvećih padova zadnji mjesec dana imala je upravo INGRA, sa 75 na 50 kn a da ne pričamo da joj je ATH bio na 400 kn. Sad se treba nakrcati i zaboraviti 6 mjeseci na nju pa ćeš vidjeti veselja


ja mislim da se ingra cacementirala na cijeni oko 50 kn, lakse cemo gore nego dolje.


NEDAJU INGRAŠI ISPOD 50 KN [rolleyes]

Jel ima itko ikakav argument koji se temelji na poslovanju. Ovako izgleda da samo čekate prvi odbijanac da se iskrcate. Radije pustite kolegu hangera da piše [bye]


Radije pustite kolegu hangera da piše [bye]

Ovo je forum, a ne katedra na sveučilištu. Ako te ne zanima, preskoči naše postove i sve 5.
NHF

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!



Radije pustite kolegu hangera da piše [bye]

Ovo je forum, a ne katedra na sveučilištu. Ako te ne zanima, preskoči naše postove i sve 5.
NHF
[/quote]

Ok, ja to za vaše dobro, uživajte, i sretno.
Nikome nije u cilju da jedna ovako likvidna i popularna dionica pada, u kojim god dionicama bio.


Ako ćemo pravo, jedan od najvećih padova zadnji mjesec dana imala je upravo INGRA, sa 75 na 50 kn a da ne pričamo da joj je ATH bio na 400 kn. Sad se treba nakrcati i zaboraviti 6 mjeseci na nju pa ćeš vidjeti veselja

ak bumo pravo, to nije niti pad, niti rast. To je za moj skromni pojam napucana lopta u nebesa da bi se neki mogli čim lepše iskrcati. I prav jim budi. A ostali…. najebali su koji su ulazili grlom u jagode (kak i uvjek). A meni se, onak iskreno, čini (i nerado to velim) da ingra ide još dole.
Evo danas opet, v foto-finišu, zadnji nalog pras po kupnji na 50,01….nedaj bog da bu minus manji od 1-2 %. A jok, mora biti -3%….. Vrag ti jebi takvu lepotu.
[angry]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Foto finiš je bitan, postaviš se na 50,01 i pobereš vrhnje i za svaki slučaj staviš backup na 48,01.
Ima danas igrača kojima srce poskoči od sreće kada vide da su kupili nekaj sa 15 % popusta na
prosječnu cijenu kupnje i prodaje u zadnja 3 mjeseca !!

Ima i igrača koji ne bulje u minuse jer znaju da uskoro ide u +

Ima i onih lakovjernih koji prate fondove u obrušavanju s ogromnim minusima u odnosu na
kupnju kako bi otišli u brodare ili slasticare, nadajući se da će tamo pokriti minuse …
… al i tamo ih možda čeka još veće crvenilo

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

New Report

Close