INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako Ingra ne može više padati znači da mora rasti…..ili [undecid] Ovo je izgleda dno za sada.Ja uzeo danas pa što bude.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Ako Ingra ne može više padati znači da mora rasti…..ili [undecid] Ovo je izgleda dno za sada.Ja uzeo danas pa što bude.

UPRAVO TAKO….TAKODJER DOKUP… [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Ako Ingra ne može više padati znači da mora rasti…..ili [undecid] Ovo je izgleda dno za sada.Ja uzeo danas pa što bude.

Moguce, no dno je bilo i na 100 i na 85 i na 73 pa na 63 pa na 60 pa na 55.
Ja bih samo molio onoga tko je napisao za posao u Srbiji da objasni sto i kako.
Volio bih da hrvatske firme dobijaju sto vise posla.

Ako je izmisljeno to podlijeze krivicnom djelu..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

blumen aj pusti ljde na miru i ovak im nije lako, bio si u ingri, bila ti je miljenica, kakva god da sad je ne bi trebao pisati ništa loše o njoj..

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Covjek je spomenuo posao u Srbiji.
Molio bih da elaborira.

Mozemo mi pricati da je nesto podcijenjeno precijenjno, to je osobna stvar.

A pisanje nekog posla i onda sutjeti o tome nije subjektivna stvar vec iznosenje cinjenica koje ako su netocne podlijezu po novom zakonu krivicnim djelom.

Ja sam rekao da cu se vratiti u INGR kada plate dobavljace ne Areni.
Dan danas nista.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep



Ako Ingra ne može više padati znači da mora rasti…..ili [undecid] Ovo je izgleda dno za sada.Ja uzeo danas pa što bude.

Moguce, no dno je bilo i na 100 i na 85 i na 73 pa na 63 pa na 60 pa na 55.
Ja bih samo molio onoga tko je napisao za posao u Srbiji da objasni sto i kako.
Volio bih da hrvatske firme dobijaju sto vise posla.

Ako je izmisljeno to podlijeze krivicnom djelu..

[/quote]

Ma ja ti baš ne proučavam INGR-u ali vidio sam podatak da građevinski radovi u porastu 6% pa reko da malo čuknem [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ja ću u ući u Ingru kad objave da imaju strateškog partnera, koji će pokrpati financijske dubioze, te omogućiti život Opi-jevim planovima.
Nije Ingra bez razloga toliko potonula, sad je na cca 13% od ATH, a naprimjer THNK na 18%.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Ja ću u ući u Ingru kad objave da imaju strateškog partnera, koji će pokrpati financijske dubioze, te omogućiti život Opi-jevim planovima.
Nije Ingra bez razloga toliko potonula, sad je na cca 13% od ATH, a naprimjer THNK na 18%.

Hugo, tada će bit stopedeset kuna…



Ja ću u ući u Ingru kad objave da imaju strateškog partnera, koji će pokrpati financijske dubioze, te omogućiti život Opi-jevim planovima.
Nije Ingra bez razloga toliko potonula, sad je na cca 13% od ATH, a naprimjer THNK na 18%.

Hugo, tada će bit stopedeset kuna…
[/quote]

Da, ali će biti baj baj signal.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Ja ću u ući u Ingru kad objave da imaju strateškog partnera, koji će pokrpati financijske dubioze, te omogućiti život Opi-jevim planovima.
Nije Ingra bez razloga toliko potonula, sad je na cca 13% od ATH, a naprimjer THNK na 18%.

Pa mislim da svoje financijske dubioze mogu uvijek pokrpati nekakvim aranžmanom (s trećom pravnom osobom) koji uključuje u bilo kakvom obliku pravo na novac od Arene za idućih 28 godina (1500 mil kn). Dovoljno. Ili će, kako Hugo kaže, naći strateškog partera. Ili će smisliti nešto treće. A referenci za nove poslove imaju koliko hoćeš i pitanje je vremena kad će iskrsnuti novi posao, pa ako je i recesija (koja neće trajati zauvijek) neće se u svijetu stati graditi…

A meni se ne da čekati dok oni smisle rješenje, jer ionako mi je sada prejeftina dionica u svakom mogućem pogledu (bar u mojim očima) i boli me ona stvar šta će dalje drugi pisati i govoriti o Ingri. Ja sam lijepo kupio (ponovo) još u petak, u inat svemu što se događalo i lijepo ću čekati, pa neka se na ovaj ili onaj način situacija razriješi. A sada ću ostaviti ove dionice na miru kroz nekoliko mjeseci i biti ću skroman kada kažem da očekujem u tom periodu sebi zaradu od barem 100-injak %. Eto skroman sam, samo 100%. Čak nisam ni pretjerivao iako sam mogao. Ali to je samo moje mišljenje. Jednog dana će ljudi ovo počet kupovat. Kad tad. A trejderima sretno…

P.S. Ja ulažem radi svojih predviđanja i analiza, a ne radi tuđih. Zapravo, tuđa me razmišljanja od sada pa nadalje previše ne interesiraju jer je kupnja obavljena, a prodavati ne planiram tako skoro…
Naravno, ja nisam nikakvo mjerilo, ako se prodavačima tako hoće ova dionica može još niže pasti. Ovime nikoga ne želim nagovarati na kupnju ili prodaju dionica INGR-e. Samo sam se izrazio što mislim o svemu, čisto forumskim jezikom…

P.P.S. Na ovo ne morate stavljati replike da u nečemu gadno griješim, pa čak i ako sam u zabludi, neka samo nastavim boraviti u toj zabludi. Lijep pozdrav.

Lijepo hanger, lijepo napisano.
Kada se Ingra izvuce iz g….znat cemo da se svi izvlacimo iz recesije.
Zato zelim sve najbolje, svim rh firmama.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Nije mi jasno kako niko ne spominje posao u zagorju, da je ingra i jos neka firma
"2 oka" ostale na natječaju.

New Report

Close