INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


PBZ mirovinac nije prodo nego prebacio dionice na svoj PBZ invest. fond koji se pojavio u prvih 10, a zašto je to napravio samo on valjda zna. možda zbog Hanfe, možda zbog xy razloga…

To se zove krađa, a to se ne bi smjelo raditi. Zato moguće je da je prodao PBZ investu, u što sumnjam. Vjerojatnije je prodao PBZ investitoru, a zna se koga on predstavlja.
Slušajte Bluemana, čovjek je u pravu. Inga je u banani, ali to ne mora značiti da neće ići up, a kao dokaz nudim Zdenku kojom se još trži na ZSE.

Njima treba lova po hitno da bi preživili, a strateški partneri se skrili u rupice, da ih ne pronađu.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



A prodavat ce im bezveznjaci: uprava/nadzorni/mirovinski fondovi/
Na kraju ce ostati vlasnici mali investitori i par bravara kojima su uvalili hartije umjesto casha

ajde ti nama onda objasni tko je u par dana kupio 500.000 dionica INGRE po prosječno 65 kn? i tko je kupio zadnjih mjesec dana Ingre za 55 milijuna kuna -oko 900.000 dionica, prosjek 62 kn? Mali ulagači jel? zar ti nije neugodno pisati takve gluposti? mislio sam da si neki kalibar od investitora , ali … [bye]
[/quote]

slažem se, mali sigurno nisu spucali 50 mil, kn na kupnju Ingre u mjesec dana!

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

Zbog čega se INGRA ne oglasi, pošalje neko priopćenje. Imaju glasnogovornika valjda mu je u opisu radnog mjesta da informira dioničare. Ovdje svi pokušavaju odgonetuti što se događa, zašto ne pitate. Možete pitati i Ingrine koperante, u ovom slučaju najzanimljivija je BBR Adria koja je pokušala unovčiti mjenicu.

Ovo je vrlo riskantna dionica pa mislim da bi bilo uputno napraviti napor i istražiti situaciju.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

teško je reći je li mirovinac tih 20 tisuća komada prodao svom invest. fondu (to mi je najlogičnije) ili je samo zatrejdao. to je bilo u pon. kad je prosječna cijena bila blizu 70 kn i uz promet od čak 114.000 dionica. netko kupuje, netko prodaje, to je za burzu normalno, a u zadnje vrijeme trejdaju i fondovi, ne samo ovdje nego i na IGH i još nekim dionicama. prodaju dio na vrhu, kasnije opet kupe jeftinije. smanjuju prosjek kao i mi….
mene zanima nešto drugo o čemu je pisano jučer,ali nikakav odgovor nismo dobili: tko je kupio u par dana 500.000 dionica iNGR po prosječno 65 kn (cca 30 milja kuna), odnosno tko je u zadnjih mjesec dana kupio 900.000 dionica INGR za oko 56 milijuna kuna?? to su ogromni prometi i količine i očito je da su veliki kupci u igri, samo tko i zašto kupuje tolike količine?? nova vlasnička preslagivanja, tiho preuzimanje…?


Nemoj tako blue, banke su nam super pa tako i naš PBZ.
Danas su u americi porasle banke oko 5 %, mogao bi i nama PBZ sutra.

Ništa od pritiska na dolje ovaj puta.

Što se Ingre tiče, mislim da još nije vrijeme za kupiti, svako malo to pišem i zasada sam u pravu.


Ako se situacija sredi, Ingra će poletjeti. A ja sam uvjeren da će se baš to dogoditi, i da naravno neće biti stečaja ili nečeg sličnog. Naravno da bi bilo najbolje pogoditi točan tajming, npr. dan prije nego insajderima bude jasno da je situacija sređena. No to je za mene nemoguće. Zato sam zadovoljan i sa tim da imam dionice Ingre i da znam čemu se nadam u vezi te dionice.

Zbog čega se INGRA ne oglasi, pošalje neko priopćenje. Imaju glasnogovornika valjda mu je u opisu radnog mjesta da informira dioničare. Ovdje svi pokušavaju odgonetuti što se događa, zašto ne pitate. Možete pitati i Ingrine koperante, u ovom slučaju najzanimljivija je BBR Adria koja je pokušala unovčiti mjenicu.

Ovo je vrlo riskantna dionica pa mislim da bi bilo uputno napraviti napor i istražiti situaciju.

Pa upravo je poanta nakrcati se do mile volje i onda kasnije objavljivati vijesti prema potrebi.

Pazi, INGRA je sada na 7.500 naspram 60.000 ATH na kojem su kupovali mirovinci. Nije mjerilo, ali čisto da se zna. Očekivati tamo gdje se lova vrti da vlada poštenje, je kao očekivati danas da dođe izvazemaljac na forum i napiše što točno kupiti i po kojoj cijeni te istu kasnije prodati.
Jedini rizik kod INGRE je stečaj, sve ostalo mi se čini dobra kupnja tko ima volje čekati. Tko ne riskira, ne profitira.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

hmhm ko bi reko najveci hvalitelji INGR-e postali najveci kuditelji…. zanimljivo nema sta

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Tvrdite da je PBZ mirovinski prodavao a ne vidite da se istovremeno u top 10 pojavio novi PBZ skrbnički račun s 210.939 dionica (vjerojatno upravo PBZ investicijski fond), kojem je PBZ mirovinac prebacio dionice??

Koliko laži i drukanja uvijek od istih drukera za ne vjerovati i to najviše od lika koji je nekad pjevao hvalospjeve o Ingri ("Ingra-može li bolje") i vikao kako je odlična prilika na 60.000 kn, a sada na 8000 kn mu je skupa? Ma fuj!

Gismund , puno toga se promjenilo od kad je Ingra bila na 60 000.
Ako je PBZ Equity već u top 10, ne znam koji bi to novi fond PBZ-a ušao u top 10, PBZ Global??
Moguće je da je i PBZ Global ovdje ušao u top 10 slažem se.
A ne mora biti niti Investor niti Global.

Prodaje nešto i RBA mirovinski , a ne samo PBZ.

Neću više pisati, samo sam htio ispraviti bluemana za ovaj prvi PBZ skrbnički.

Pozdrav i sretno.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ovo se non-stop cipelari, a zašto ?
Zato što je Ingrica ubuduće zlatna koka.
Financirali su mukom, ali ubuduće imaju visok i siguran priliv svaki mjesec
i pitanje je tko sve ne puca na to … [lol]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

nije mi samo jasno zašto se neki plavci motaju ovdje, a fol INGRA ih više ne zanima, propala stvar….

Kune nisu problem, kuna nema


Ovo se non-stop cipelari, a zašto ?
Zato što je Ingrica ubuduće zlatna koka.
Financirali su mukom, ali ubuduće imaju visok i siguran priliv svaki mjesec
i pitanje je tko sve ne puca na to … [lol]

Slažem se s tobom. Može malo informacija o mjesečnom priljevu za Arenu? Koliko je to keša?
Ne da mi se sad to tražiti. I čemu se spominje stečaj, kad ima sigurnu lovu, za razliku od onih koji su samo prošli na natječaju, pitanje hoće li se to uopće realizirati.
[thumbsup] [thumbsup]

Na kolko je gornja blokada ?

New Report

Close