INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I ja bih dokupio ali nema se…

ja sam jučer i danas prodo neke gdje sam bio u solidnom plusu i još sam malo uzeo INGR. crobex je u 3 zadnja dana pao -10%, a INGR čak -25% što je van pameti. mora ovdje doči do odbijanca min. na 63-65 kn i onda rast preko 70 kn. tako mi kaže frend s TA

DPAVLETIC=DKONCAR=DSORC=MAJA4684=SCRAPMAN=....

Ja ću dokupiti…ali čekam neko lokalno dno…

Blokada!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

mogli bi i Ingru pustiti sa lanca.

IDEMO RADIT !!!


mogli bi i Ingru pustiti sa lanca.

hm, interesantno. Na ZSE jedino za INGRu nisu napisali da je blokirano trgovanje.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



mogli bi i Ingru pustiti sa lanca.

hm, interesantno. Na ZSE jedino za INGRu nisu napisali da je blokirano trgovanje.
[/quote]
Zato što su je zamijenili sa industrogradnjom 😉

ja sam danas dokupio, nisam vjerovao da će nakon 500.000 komada prošlih pred neki dan po 65 kn neki tukac sada ići lupati svoj sitniš po 55 kn, ali čovjek uči dok je živ. smiješno je da je INGR u ovaj zadnji val rasta ušla s nekih 56 kn i da se u biti vratila čak ispod te razine dok su sve druge dionice ostale debelo iznad početnih razina. no kad krene ova dionica bit će kao raketa, zato sad skupljam čekajući na bidu, lipu po lipu među prvih 5 na kupnji

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...


ja sam danas dokupio, nisam vjerovao da će nakon 500.000 komada prošlih pred neki dan po 65 kn neki tukac sada ići lupati svoj sitniš po 55 kn, ali čovjek uči dok je živ. smiješno je da je INGR u ovaj zadnji val rasta ušla s nekih 56 kn i da se u biti vratila čak ispod te razine dok su sve druge dionice ostale debelo iznad početnih razina. no kad krene ova dionica bit će kao raketa, zato sad skupljam čekajući na bidu, lipu po lipu među prvih 5 na kupnji

Dok pogledam naloge na kupnji, mislim si:
a) ni vrag da bu to opet krenulo prema 30
b) ko bog su svi v kešu al su leni staviti naloge i onda drmaju intravenozno [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Naloge na kupnju ni ne možeš staviti dok je blokada, tek sutra …

sada je na razini nekadašnjih cca 8000, izgleda netko to silno želi kupiti za siću ?

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


sada je na razini nekadašnjih cca 8000, izgleda netko to silno želi kupiti za siću ?

Meni je totalno nejasno zašto je cijena ovako pala? Na oko 65 kn u par dana prošlo je 500.000 dionica INGR-e i to sigurno nisu mali kupovali.
A zašto netko sada ovako ruši cijenu….? Meni pada na pamet samo jedno: sprema se preuzimanje INGRE/ulazak strateškog partnera. Malo statistike u prilog tezi: u zadnjih mjesec dana trgovano je s preko 900.000 dionica Ingre uz promet veći od 55 milijuna kuna, prosječna cijena 62 kn !

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close