INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo jamio i ja malo ingre. Neću se više zajebat ko sa igeha i hidricom. Naime, nakon što se đukan istovario i kada je bilo pitanje dana kada će igeha u bankrot a moga si ga kupit po 1500 – 2000 kolik oćeš zadrhtaše mi ručice. Pa i hidrica je bila siguran stečaj pa je otišla 300% i opet prošla pored mene.
E ovaj bankrot neće proći bez mene [thumbsup]

Uzeo i ja malo ingre…ovo mi je prva ingra u životu…

Zanimljivo je ovo bilo za gledat.
u 24 sata dvije pozitivne blokade (od toga jedna mizerna zbog dnevnog prosjeka),
a onda 6 dana iskrcaja.
Koliko je toga protrgovano u 6 dana (%) ?
Nije se valjda 50 % Ingrice kupilo po prosjeku od 50 kn ?

Kako god, čekati ću bar 130-140

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

3.6.2009
Vlasnik računa Stanje [%] Promjena
1.OPPENHEIM IGOR 762.750 10.17
2.Skrb.: PBZ D.D. 713.641 9.52
3.TEHNIKA D.D. 451.800 6.02
4.Skrb.: SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 435.682 5.81
5.INGRA D.D. 407.425 5.43
6.Skrb.: HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.D. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 348.356 4.64
7.LUDVIGER JASNA 338.850 4.52 -20000
8.Skrb.: HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 233.700 3.12
9.ELEKTROPROJEKT D.D. 207.450 2.77
10.KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 205.132 2.74
Ukupno: 54.73

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


I na kraju, s ovoliko prometa zadnjih dana između 58 i 75 kn, ovdje je nasuto toliko betona, da će jednog dana kada cijena opet prijeđe 75 kn ovo postati toliko snažna potpora da će se morat zvat sam Jure Radić iz IGH da projektira na koji način probušiti tu potporu…

Jure ti ne projektira, drugi projektiraju za njega. Mislim da nikada ništa nije isprojektirao.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Jure, ma bio je jedan most ako se ne varam ?

Onako usput,dokupila i ja danas malo, tko zna…..možda već sutra požalim (!?)

ja nemam ingru,al cu uc!
A što ce bit kada krobex ode u zeleno, a ovdje cijelo vrijeme preko 60,000prodaje??

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................


Jure, ma bio je jedan most ako se ne varam ?

Onako usput,dokupila i ja danas malo, tko zna…..možda već sutra požalim (!?)

Jel onaj šta je zatvoren 3 mjeseca u godini zbog bure???????

Jučer je izostala kupnja, ali očito da pritisak prodaje nije tako jak kao na primjer na Atlantskoj koja je i sa preko 20 mil. kn prometa pala za otprilike isti postotak. Ako se promet opet vrati na razine preko 5 mil. kn mislim da možemo očekivati puno od ove dionice.

Usput, kakva su predviđanja za poslovanje u 2 kvartalu?

Evo friškog intervjua sa Kostrenčićom, mislim da je pozitivan za Ingru. Možemo mi mislit što hoćemo o plaćanju dionicama, ali istina je da nam se Uprava bori i rukama i nogama da dođe do likvidnih sredstava, prvo su pokušali sa dokapitalizacijom, sad ovo, sve u svemu, ja sam vrlo zadovoljan, bolje to nego da ne rade ništa i plaću kako nema love i krive druge.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=77117

"Zašto ste prodali dionice Ingre, odnosno mijenjali ih za udjel u Intelu i nekretninu na Žitnjaku?
– Taj sam potez pripremao s Igorom Oppenheimom još potkraj prošle godine, kad smo vidjeli da će doći do problema u likvidnosti na ispunjenju obveza za Arenu. Tako smo oslobodili zatvorenu likvidnost, jer su dionice mnogo likvidnija imovina od nekretnina. Mnogi me pitaju zašto sam to napravio jer na tome gubim. Da, u ovom trenutku gubim, ali računam da će dionice koje su mi preostale sutra vrijediti više".

Sigurno će vrijediti više…samo je pitanje kad…

ap ap [thumbsup]

Možda sad i krene UP UP, kupnja se u 10 minuta utrostručila, valjda su kupci ocijenili da je pad sa 75 na 56 kn bio dovoljan za podebljavanje pozicija. Još kad se sjetim da je po prosječno 65 kn pršlo oko 500.000 dionica INGRe sve ovo bude mi smiješno, pogotovo ova cijena ispod 60 kn, ali i to je OK, bar sam danas dokupio po smiješnih 56 kn [thumbsup]

Kupnja – INGR-R-A
610 56,10
162 56,05
200 56,04
311 56,02
10 56,01

Prodaja – INGR-R-A
100 57,80
15 57,87
230 57,88
520 57,89
130 57,95

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

New Report

Close