INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Sve je to ok, ali kako vam moze biti pozitivna vijest da dobavljace placaju svojim dionicama.
Sta mislite posto ce to neki bravar iz Zeline koji je radio na areni prodati?
Da li ce cekati da dijonica naraste ili ce reci, ma goni i njih i dijonice, samo da se rijesim toga.

sve je to OK kolega, ali vaš problem je što uz veliko znanje čitanja fin. izvještaja ne razumijete psihologiju burze a to je presudno [bye]
[/quote]

sve OK, da kolega ima toliko znanja ne bi ulazio u cukeraj…

ovo sad s Ingrom je ko na VLDS nedavno kad je bila rasprodaja pa onda na VART kad je bila rasprodaja čim to završi cjena naglo ode gore. ne kupit sad ingru po ovim cjenama je glupo. jučer 8 milljuna prometa, danas vec iznad 6 miljuna.
treba uzeti dok još ima, ljudi izlaze iz dionica koje su odradile +200% i ulaze u ove koje tek čekaju na pravi rast [thumbsup]

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Grad Zagreb nagradio INGRU

ZAGREB, 29. svibnja 2009. – U Staroj gradskoj vijećnici dodijeljene su nagrade Grada Zagreba, za osobite uspjehe, ostvarenja i zasluge u radu. Među nagrađenima je i INGRA i to za izgradnju Arene Zagreb. U obrazloženju stoji kako je ta višenamjenska dvorana jedan od najvećih objekata društvene infrastrukture koji je izrađen od osamostaljenja Hrvatske. Arena je promijenila sliku rubnog dijela Grada i postala prepoznatljivim gradskim simbolom novoga modernog Zagreba 21. stoljeća. Rezultat je uspješnog javno-privatnog partnerstva, a dovršena je za 17 mjeseci, što je za poznavatelje građevinske struke velik pothvat. Kapacitetom je najveća dvorana u našoj zemlji, građena prema najvišim postojećim standardima, tako da su neka tehnološka rješenja primijenjena prvi put u Hrvatskoj. Ugrađeni su najsuvremeniji sustavi upravljanja, održavanja i sigurnosti. Grad Zagreb i Hrvatska dobili su višenamjenski objekt u kojemu će se održavati uz sportska natjecanja (Svjetsko rukometno prvenstvo) i kulturna, društvena i zabavna događanja.

http://www.ingra.hr/index.php?page=annews&id=102

IDEMO RADIT !!!

Zanimljiva je ova firmica, puno špekulacije, razne mogućnosti, pad od 7% danas… ja prodao sve i ušao ovdje, pa da vidimo…

Uzeo i ja danas. Sve je već otišlo gore po 150-200% samo INGR usprkos velikim prometima stoji na mjestu. Jučer je bilo 7,8 milja prometa, danas još 6,8. Puno, jako puno da ne bi sutra ili prekosutra došlo do odbijanca min. na 70 kn.
Koliko je trezor otpustio kooperantima i koliko je prošlo zadnja 3-4 dana burzi ako tko zna? hvala

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

…….ja bi se samo nadovezao na kolegu fiuman. Da Ingra nije klasičan građevinar i da je to u ovim vremenima prednost. S tim se u potpunosti slažem!! Uzmimo za primjer sljedeće Viadukt ima oko 2500 zaposlenih treba nać tim ljudima posao i plaće svaki mjesec, kod Ingre otprilike 50…….. Koliko su oni flexibilniji za vrijeme krize.


…….ja bi se samo nadovezao na kolegu fiuman. Da Ingra nije klasičan građevinar i da je to u ovim vremenima prednost. S tim se u potpunosti slažem!! Uzmimo za primjer sljedeće Viadukt ima oko 2500 zaposlenih treba nać tim ljudima posao i plaće svaki mjesec, kod Ingre otprilike 50…….. Koliko su oni flexibilniji za vrijeme krize.

Točno da nisu klasični građevinar. Ostali plaćaju lovom (istinabog s dugim rokovima plaćanja), a ovi s dionicama. Zbilja perspektivno.

Resistance is futile! You will be assimilated!


Uzeo i ja danas. Sve je već otišlo gore po 150-200% samo INGR usprkos velikim prometima stoji na mjestu. Jučer je bilo 7,8 milja prometa, danas još 6,8. Puno, jako puno da ne bi sutra ili prekosutra došlo do odbijanca min. na 70 kn.
Koliko je trezor otpustio kooperantima i koliko je prošlo zadnja 3-4 dana burzi ako tko zna? hvala

…dokupih i ja još nešto danas po 63,5…imam velika očekivanja…nadam se do kraja tjedna da će doći do explozije…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Ne sekirati se za Ingru,svi su građevinari odradili duplo veći rast nego Ingra,pri tome nikakvih opravdanih razloga za rast nije bilo nego čista odluka nekoga tko ima lovu i može manipulirati cjenom.Tako će i ova dionica kad "netko "odluči krenuti i morat će se hvatati.Zato bolje sad kupiti dok još nije krenula tj dok se nudi na rasprodaji(jer prošla dva dana je bila rasprodaja,dal će sutra biti ne znam)i samo čekati..
Ovo iskrcavanje nekog samo je dobro došlo,da se uđe po diskontnoj cjeni.


…….ja bi se samo nadovezao na kolegu fiuman. Da Ingra nije klasičan građevinar i da je to u ovim vremenima prednost. S tim se u potpunosti slažem!! Uzmimo za primjer sljedeće Viadukt ima oko 2500 zaposlenih treba nać tim ljudima posao i plaće svaki mjesec, kod Ingre otprilike 50…….. Koliko su oni flexibilniji za vrijeme krize.

A šta će im dva glasnogovornika ko da imaju 5000 radnika a ne 50 Ovaj Danko Družijanić ne radi ispod 20-30000kn kolko je imao na dnevniku Samo da mi je znat koja ga budala dovela



Uzeo i ja danas. Sve je već otišlo gore po 150-200% samo INGR usprkos velikim prometima stoji na mjestu. Jučer je bilo 7,8 milja prometa, danas još 6,8. Puno, jako puno da ne bi sutra ili prekosutra došlo do odbijanca min. na 70 kn.
Koliko je trezor otpustio kooperantima i koliko je prošlo zadnja 3-4 dana burzi ako tko zna? hvala

…dokupih i ja još nešto danas po 63,5…imam velika očekivanja…nadam se do kraja tjedna da će doći do explozije…
[/quote]

teško… meni je jako interesantna na mid to long i uzeo bih je nešto nazad pa nek se paca. Volim ove za koje se misli da će propast. Ali kratkoročno… katastrofa. nadam se da sam u krivu. Kad sam vidio da nemre probit 72 u danima najveće euforije, rako RiB… za sada…

I'LL BE BACK



…….ja bi se samo nadovezao na kolegu fiuman. Da Ingra nije klasičan građevinar i da je to u ovim vremenima prednost. S tim se u potpunosti slažem!! Uzmimo za primjer sljedeće Viadukt ima oko 2500 zaposlenih treba nać tim ljudima posao i plaće svaki mjesec, kod Ingre otprilike 50…….. Koliko su oni flexibilniji za vrijeme krize.

A šta će im dva glasnogovornika ko da imaju 5000 radnika a ne 50 Ovaj Danko Družijanić ne radi ispod 20-30000kn kolko je imao na dnevniku Samo da mi je znat koja ga budala dovela
[/quote]
U Ingri je vazno je zvati se danko.
Da slazem se, bezveze nepotrebno.
Drugi Danko je puno bolji

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close