INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jako ljepi post kolega fiuman100 [thumbsup]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ma sve je to lijepo ali opet netko ima u opticaju 4-5 kila dionica i neda gore,dokle će to trajati sam bog zna, i da ja imam ingru od kad je bila 145kn tako da sam ovdje samo kao promatrač!

Bez neke velike razmjene ovo ide dole.
JOs nema pravoga supporta.

Tako je to kad ne citas izvjesca i kad kupuej ono sto jos nije raslo.
Upalilo je 2006-2007 ali sada vise tesko

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

kolega blumen koliki je sad Wac
svojevremeno ste nam pili krv na slamku s tim gluparijama

sve su to "zlatni dečki" iscenirali

majku mu …kad pada crobex
pada njavise,kad raste crobex pada…
vec sam zakljucio da mi je ovo bilo najnesmotrenije ulaganje,hoštapleri prljavi

Good artists copy. Great artists steal.


Bez neke velike razmjene ovo ide dole.
JOs nema pravoga supporta.

Tako je to kad ne citas izvjesca i kad kupuej ono sto jos nije raslo.
Upalilo je 2006-2007 ali sada vise tesko

Nemam ingru al moram reć da ste u zabludi, ingru pritiska sad najnovija vijest o
prodaji trezora da namakne likvidnost…..isto tako kolega svaki poso je rizik pa i nigdje
ne piše da svaka firma mora u budućnosti napredovat…nemojte se začudit ako vam atgr
opet padne na 300 bez obzira na rezultate, no da bi se to dogodilo mora se opet poklopit
dosta faktora od nekakve nesigurnosti i sl…….


Ma sve je to lijepo ali opet netko ima u opticaju 4-5 kila dionica i neda gore,dokle će to trajati sam bog zna, i da ja imam ingru od kad je bila 145kn tako da sam ovdje samo kao promatrač!

ne vjerujem da će ovo još dugo trajati. sad sam pogledo promete zadnjih par dana:
27,05. — oko 64.000 dionica
28.05. — oko 78.000 dionica
29.05. — oko 90.500 dionica
01.06. — oko 114.500 dionica

Ukupno u zadnja 3 dana skoro 350.000 dionica, a danas u nešto više od sat vremena već je trgovano s dodatnih oko 50.000 dionica! znači u nepuna 4 dana preko 400.000 dionica! ne može ovaj iskrcaj dugo potrajati, danas bi moglo biti gotovo

Sve je to ok, ali kako vam moze biti pozitivna vijest da dobavljace placaju svojim dionicama.
Sta mislite posto ce to neki bravar iz Zeline koji je radio na areni prodati?
Da li ce cekati da dijonica naraste ili ce reci, ma goni i njih i dijonice, samo da se rijesim toga.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Sve je to ok, ali kako vam moze biti pozitivna vijest da dobavljace placaju svojim dionicama.
Sta mislite posto ce to neki bravar iz Zeline koji je radio na areni prodati?
Da li ce cekati da dijonica naraste ili ce reci, ma goni i njih i dijonice, samo da se rijesim toga.


kolega to se trazi….nek se iskrcaju drhtave ruke…..kupnje ne fali uopce….opet neki drugi sljakeri vade lovu iz carapa i kupuju….po vama…..mali prodaju malima.. [cool] [lol] [lol] [lol] puno kesa je oslobođeno……ima tko ce kupovati…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Prodavači prodaju i ne brinu se baš mnogo za cijenu koju će postići. Gdje bi ovdje mogla biti granica na kojoj bi se moglo zaustaviti. E moj Stojiću možda ti ovo bude jedini "pogodak" u cjelokupnoj karijeri. [undecid]


Sve je to ok, ali kako vam moze biti pozitivna vijest da dobavljace placaju svojim dionicama.
Sta mislite posto ce to neki bravar iz Zeline koji je radio na areni prodati?
Da li ce cekati da dijonica naraste ili ce reci, ma goni i njih i dijonice, samo da se rijesim toga.

ma neće, otvoriti će račun kod brokera, ovjeriti sve papire kod biljeznika ili jos bolje otici, onako prljav u njihove prostorije, otvorit ce e-racun u SKDKDDA, uzeti PBZ investor, instalirati to sve na svoj laptop i maljavim prstima utipkati SELL po prvoj cijeni koju vidi na tom vražjem ekranu. eh.


Sve je to ok, ali kako vam moze biti pozitivna vijest da dobavljace placaju svojim dionicama.
Sta mislite posto ce to neki bravar iz Zeline koji je radio na areni prodati?
Da li ce cekati da dijonica naraste ili ce reci, ma goni i njih i dijonice, samo da se rijesim toga.

sve je to OK kolega, ali vaš problem je što uz veliko znanje čitanja fin. izvještaja ne razumijete psihologiju burze a to je presudno [bye]

moje pisanje nije investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

New Report

Close