INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

7.886.861,98 ukupan promet danas, hehe neko reče sve mali kupuju???? Kakvi mali "majketi" misliš mali ali samo rastom, ili ne???? ma uglavnom 1,86 valjda je to pristojno za nas male




ova naša INGRA izgleda sve gore, na kupnji je samo 12.000 komada a na prodaji čak 71.000. izgleda da sve više ulagača napušta ovaj naš brode koji tone [cry]

Sad je kupnja dvostruko jača, 27.000 prema 69.000. Izgleda da su kooperanti završili s iskrcajem? [huh]
[/quote]
mislim da to nema veze.. na prim. na ADRS kupnja 4847 kom, a prodaja 61662 kom…ali tamo se zna vrijednost firme, a ovdje raspašo…
[/quote]

Ima veze jer je to pokazalo snažan interes kupaca čim je cijena malo zaronila i brzo se vratila na 67-68. Protrgovanih 114.000 dionica dokaz su ogromnog interesa kupaca za ovu firmu. Druge dionice bi uz ovakav iskrcaj potnoule -20%, a ovdje skoro da se nije osjetilo. Sutra bi mogao biti snažan odbijanac iznad 70 kn

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

Kolika je nominala na ingri?

hvala





ova naša INGRA izgleda sve gore, na kupnji je samo 12.000 komada a na prodaji čak 71.000. izgleda da sve više ulagača napušta ovaj naš brode koji tone [cry]

Sad je kupnja dvostruko jača, 27.000 prema 69.000. Izgleda da su kooperanti završili s iskrcajem? [huh]
[/quote]
mislim da to nema veze.. na prim. na ADRS kupnja 4847 kom, a prodaja 61662 kom…ali tamo se zna vrijednost firme, a ovdje raspašo…
[/quote]

Ima veze jer je to pokazalo snažan interes kupaca čim je cijena malo zaronila i brzo se vratila na 67-68. Protrgovanih 114.000 dionica dokaz su ogromnog interesa kupaca za ovu firmu. Druge dionice bi uz ovakav iskrcaj potnoule -20%, a ovdje skoro da se nije osjetilo. Sutra bi mogao biti snažan odbijanac iznad 70 kn
[/quote]
Tako je Eddie. Danas sam otkinuo teška srca nešto ATPL i dokupio jos. Očekujem kvantni skok i popunjavanje gapa prema tickerima iz branse, dosta je bilo cipelarenja.


Kolika je nominala na ingri?

hvala


Ana, 40 kn!


Kolika je nominala na ingri?

hvala


40 kn

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

BV bio oko 80.
Realni konsolidirani sa svim opaskama revizora oko 65-75

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

ja sam uletio u ingru na 66kn 500 komada i mislim da nisam pogrijesio jer ova firma ima prostora za rast…………..pogledajte samo promjenu u kupnja-prodaja naglo????????to je pozitivan optimizam……….sretno svima sa nasom ingrom

Vi stvarno mislita da su danas kupovali veliki igraci, e pa nisu vec su se veliki danas iskrcavali, ti isti veliki su neki dan podigli sa 55 na 75, sad lagano prodaju istresaju se,i ponovo ce je vratit na 50 do 55,i mali se kace ko somovi u mrezu,pripazite sa svojom lovom,previse se manipulira, sve dok se uprava ne ocituje o placanju koperanata davanjem dionica i po kojoj cjeni ja ne ulazim ovde,pa nisu ni koperanti ludi da pristanu po ovoj cjeni da uzmu dionice,sta mislite po kojoj ce cjeni koperanti pristat uzet dionice hm?





ova naša INGRA izgleda sve gore, na kupnji je samo 12.000 komada a na prodaji čak 71.000. izgleda da sve više ulagača napušta ovaj naš brode koji tone [cry]

Sad je kupnja dvostruko jača, 27.000 prema 69.000. Izgleda da su kooperanti završili s iskrcajem? [huh]
[/quote]
mislim da to nema veze.. na prim. na ADRS kupnja 4847 kom, a prodaja 61662 kom…ali tamo se zna vrijednost firme, a ovdje raspašo…
[/quote]

Ima veze jer je to pokazalo snažan interes kupaca čim je cijena malo zaronila i brzo se vratila na 67-68. Protrgovanih 114.000 dionica dokaz su ogromnog interesa kupaca za ovu firmu. Druge dionice bi uz ovakav iskrcaj potnoule -20%, a ovdje skoro da se nije osjetilo. Sutra bi mogao biti snažan odbijanac iznad 70 kn
[/quote]

…kada se ispucaju svi interesi onda nam slijedi NORMALAN rast…85 je realno…a ono dalje…to ide ko po loju…samo da nam EU i Ameri omoguće… [thumbsup]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Vi stvarno mislita da su danas kupovali veliki igraci, e pa nisu vec su se veliki danas iskrcavali, ti isti veliki su neki dan podigli sa 55 na 75, sad lagano prodaju istresaju se,i ponovo ce je vratit na 50 do 55,i mali se kace ko somovi u mrezu,pripazite sa svojom lovom,previse se manipulira, sve dok se uprava ne ocituje o placanju koperanata davanjem dionica i po kojoj cjeni ja ne ulazim ovde,pa nisu ni koperanti ludi da pristanu po ovoj cjeni da uzmu dionice,sta mislite po kojoj ce cjeni koperanti pristat uzet dionice hm?

1.ma naravno, mali ulagači kupili su INGR za 8 milijuna kuna danas [lol]
2. super da ne ulaziš, samo ti ostani van Ingre pa dobro tebi, a nama još bolje [thumbsup]
3. cijena po kojoj su koopoeranti dobili dionice je nebitna jer oni ionako mlate po bidu, a kao što si danas mogao vidjeti, kupnja je sve usisala (114.000 dionica!!!) bez da je jače trepnula. prema tome, svima je (osim tebi), jasno kuda će ubrzo Ingra [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Meni se učinilo da se mlatilo i po asku i po bidu, tj. manje po bidu [lol]
Tko će prije odustati u ovakvim dnevnim trendovima od +3 do +6 % ? ?

Puno love trenutno je van burze, a inflacija prijeti… [wink]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

New Report

Close