INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ova naša INGRA izgleda sve gore, na kupnji je samo 12.000 komada a na prodaji čak 71.000. izgleda da sve više ulagača napušta ovaj naš brode koji tone [cry]

Sad je kupnja dvostruko jača, 27.000 prema 69.000. Izgleda da su kooperanti završili s iskrcajem? [huh]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

treći dan za redom se obara rekord po broju dionica protrgovanih u ingri… danas bi moglo preko 100000 dionica… sa ovakvom prodajom dobro se i drzi.. ne kuzim zasto to nije prodano van burze.. mogli su i neku licitaciju napravit mozda bi vise dobili??

idući tjedan će bit bolje...

evo 101 [bye]

Meni izgleda da je iskrcaj pri kraju, sve je prošlo u relativno malom rasponu cijene oko 70 kn. Sutra bi INGR mogla opet na 70-75 kn.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Liparenje!Ne vrijedi do sutra više gledati u ovo, bog ljudi!

E baš će sutra rast INGRa kad sve bude padalo [wink]

smanjuje se minus.......

Zanimljiv dan.
Ja sam piknuo još 1500 kom po prosijek 67.
Ovo nemože ostati na ovome tako mi moje love!!!!
Imam osjećaj kad sve bude padalo mi ćemo gore.
Sretno ljudi i nebojte se ovih zastrašivača.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Niti ja nisam prodao ništa ,

al nisam toliko optimističan na kraće staze , trenutno ovo izgleda ka da će
slijedit put Titanica , uprava se iskrcava po bilo koliko po principu
– sve ću da ti dam samo da prodam…

Sretno svima unutra – izgleda da će nam trebat … [pray]

smanjuje se minus.......



Sve je to Ok, ali tko je kupio danas 84000 dionica i zašto, čemu se taj nada?

Pa mali kupuju, veliki koriste euforiju na crobexu i bježe van, a mali ko ovce unutra. Prodaje uprava, prodaju kooperanti, prodaje sama Ingra, a mali kupuju. Bože pomozi [bye]

Kupnja – INGR-R-A
500 65,40
36 65,25
522 65,22
150 65,21
100 65,20

Prodaja – INGR-R-A
10 66,00
4.302 67,00
304 67,97
145 67,98
150 67,99

Treba se staviti na 60 kn, ovi ne pitaju za cijenu!
[/quote]
JADNI MALI ULAGAČI,IZVADILI ZADNJIH 8 MILJA KUNA IZ ČARAPA….. [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



ova naša INGRA izgleda sve gore, na kupnji je samo 12.000 komada a na prodaji čak 71.000. izgleda da sve više ulagača napušta ovaj naš brode koji tone [cry]

Sad je kupnja dvostruko jača, 27.000 prema 69.000. Izgleda da su kooperanti završili s iskrcajem? [huh]
[/quote]
mislim da to nema veze.. na prim. na ADRS kupnja 4847 kom, a prodaja 61662 kom…ali tamo se zna vrijednost firme, a ovdje raspašo…

Kune nisu problem, kuna nema

neko spomije stojića i 35 kn da bi moglo. Pa već je i bilo. Neznam di ste tad bili kolega.

Da bi neko prodao netko mora i kupit a nebi reko da su to bili samo "mali"!!i da su u zadnjih nekoliko dana ukrcali preko 25 milijona kuna

Složio bi se da je neki deal sa isplatom kooperanata i da taj novac za to služi. Znači ingra dolazi do novca na taj način i nema vremena čekat zato me čudi da se dionica i ovako dobro i održala. Jer navala na prodaju bila je strašna, prodavalo bi se to i po puno nižim samo da se namakne love. Zato me još više muči, mora da je postojao i deal ko će to kupit a ne samo prodat!!! zašto na ovaj način preko burze………………..?????????????????……………………….?????????????????????’

Da bi neko prodao netko mora i kupit a nebi reko da su to bili samo "mali"!!i da su u zadnjih nekoliko dana ukrcali preko 25 milijona kuna

Složio bi se da je neki deal sa isplatom kooperanata i da taj novac za to služi. Znači ingra dolazi do novca na taj način i nema vremena čekat zato me čudi da se dionica i ovako dobro i održala. Jer navala na prodaju bila je strašna, prodavalo bi se to i po puno nižim samo da se namakne love. Zato me još više muči, mora da je postojao i deal ko će to kupit a ne samo prodat!!! zašto na ovaj način preko burze………………..?????????????????……………………….?????????????????????’

Nije lijepo preko ulagača isplaćivati kooperante za već završene kapitalne projekte (članak koji kruži danas).
Uprava treba objaviti na web stranicama o čemu se i na čemu se to radi.
Eventualne manipulacije tržištem "preko burze" od strane velikih igrača, banaka i slično trebale bi biti i kažnjene.

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

New Report

Close