INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Opet se neko veliki iskrcava ili se ona ženska iz uprave nije zadnji puta do kraja..

možda one priče o stečaju Ingre nisu samo priče? [huh]

DPAVLETIC=DKONCAR=DSORC=MAJA4684=SCRAPMAN=....

Ingru svi ogovaraju več od davnih dana
sve same laži …
Kada skoči puno budu pjevali drugu pjesmu…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Moram priznati da mi ove vaše priče pomalo idu na živce.
Ovo je samo odraz da ste pušing investitori.
Pa INGR je dovoljno popljuvana da vi što god napišete je nemožete više srušit.
Netko se iskrcava to je evodentno ali isto tako netko kupuje i to sve što se nudi (po diskontu naravno a kako bi drugačije.
Pa koliko je iskrcaja bilo na ATPL,JDPL,LEDO,PTKM pa su sve otišle u nebo poslije.
Ovo će krenut puno brže nego što mislite.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

ma kakav stečaj, ovdje se priprema explozija, dajte drukeri odmor malo.

smirite hormone, samo pitam. ne vjerujem ni ja u stečaj inače bih već prodao INGR. danas ću vjerojatno i dokupit po 70 kn

DPAVLETIC=DKONCAR=DSORC=MAJA4684=SCRAPMAN=....

nije mi jasno zasto kostantno blokiranje ingre. Kome je u cilju da se nemice cijena vec 2 tjedna?

Pretjerivanje! EKSPLODIRATI će kada se najmanje budete nadali.

IDEMO RADIT !!!

…da li se to iskrcavaju kooperanti (podizvođači) koji su dobili dionice umjesto love za Arenu?


…da li se to iskrcavaju kooperanti (podizvođači) koji su dobili dionice umjesto love za Arenu?

aaaaaaaaaaaaaa, strgat cu se,aaaaa.

Sta ej najbolje ovo nije uopce iskljuceno.
nekih 200 milja je u igri dospjelog duga tako nekako..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Morate svatit da je firma u problemima do grla,ali isto tako ovde se moze desiti i preuzimanje od nekoga, nekakakav nacin dokapitalizacije od strane jaci investitora,kao sto je i bilo najavljeno, firmi treba pod hitno svjez keš jer su na rubu provalije sto se tice likvidnosti,bice zanimljivo pratit situaciju naredni mjesec dana.

Daj prestani molim te…
Veliko iskrcavanje je jedini razlog zašto INGRA danas nije na +10%
Likvidnost muči sve firme..
A zna se što sljedi iza iskrcavanja..
Pogledaj samo ATPL nakon groznog izvješča i iskrcavanja vlasnika i bliže rodbine
skočila 40%…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

mene INGRa toliko mami da mi dođe da izađem dijelom iz ATPL i upucam u INGRu. Nisam jos prelomio.

New Report

Close