INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam prodo po 72 kupljeno po 57,al ću kupiti opet kad ju raja malo sruši. Di god dođe dudolinko sa drukom prema dolje, ja pomalo kupujem. svaki sam puta do sada lijepo zaradio na taj način, a pogotovo na ATPL. Ili čovjek ne zna pa treba raditi sve suprotno od njega, ili je zloćko… u svakom slučaju jedan od lijepih indikatora.

Inače, ovo što proživljava INGRA čeka sve građevinare, a što se tiće građevinskog sektora uopće, ne bi bilo dobro da dođe MMF. Za sve bi bilo bolje, ali za građevinare ne bi.

I'LL BE BACK

Inače, ovo što proživljava INGRA čeka sve građevinare, a što se tiće građevinskog sektora

[lol] [lol]

kolega banka, ne znam što je smiješno. Mislio sam na krizu nelikvidnosti. Što se tiće Ingre,kratkoročno… prevelika je negativna percepcija uz prethodno relativno jači skok (20% u jednom danu) tako da postoji mogućnost korekcije cijene ili stagnacije. Ali samo mogućnost. Ja ne bih bio iznenađen da se rast nastavi.

I'LL BE BACK


kolega banka, ne znam što je smiješno. Mislio sam na krizu nelikvidnosti. Što se tiće Ingre,kratkoročno… prevelika je negativna percepcija uz prethodno relativno jači skok (20% u jednom danu) tako da postoji mogućnost korekcije cijene ili stagnacije. Ali samo mogućnost. Ja ne bih bio iznenađen da se rast nastavi.

I ja bi rekao da će prije nastaviti rasti nego obratno.Ovo što se dešava nema veze sa percepcijom niti bilo kojom javno dostupnom informacijom u vezi same tvrtke..jer da ima veze ne bi bilo ni ovog skoka sa cca 58 na preko 70 u dva dana IMHO
Vidio sam neke targete za ingru na netu koji idu od 82-85kn.Taman preko 600mil. tržišne kapitalizacije(razina koja je bila trigger za iskrcaj mirovinaca na IGH-u)Ne bi bio iznenađen da se nešto slično dogodi i ovdje..iako nikad se ne zna,možda sam profulao cijelu loptu??

sijem žito raste grahorica

I ja bi rekao da će prije nastaviti rasti nego obratno.

Dokle god uprava prodaje cijena ide gore. Vrlo čudna zakonitost. Da mi je znati tko kupuje? Nadam se da nisu mirovinci.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!


I ja bi rekao da će prije nastaviti rasti nego obratno.

Dokle god uprava prodaje cijena ide gore. Vrlo čudna zakonitost. Da mi je znati tko kupuje? Nadam se da nisu mirovinci.
[/quote]
Pa prodala je ova i prije porasta od 20% u danu 10000 ako se ne varam?
Radi se samo o mom mišljenju to je valjda jasno ..ne tvrdim da će tako i biti.
A kupuju,po mome mišljenju,fondovi a ti pogodi odakle im para i kad će je ovi povući natrag?..sve je već viđeno prije i nije isključeno da se opet ponavlja ista igra..

sijem žito raste grahorica



kolega banka, ne znam što je smiješno. Mislio sam na krizu nelikvidnosti. Što se tiće Ingre,kratkoročno… prevelika je negativna percepcija uz prethodno relativno jači skok (20% u jednom danu) tako da postoji mogućnost korekcije cijene ili stagnacije. Ali samo mogućnost. Ja ne bih bio iznenađen da se rast nastavi.

I ja bi rekao da će prije nastaviti rasti nego obratno.Ovo što se dešava nema veze sa percepcijom niti bilo kojom javno dostupnom informacijom u vezi same tvrtke..jer da ima veze ne bi bilo ni ovog skoka sa cca 58 na preko 70 u dva dana IMHO
Vidio sam neke targete za ingru na netu koji idu od 82-85kn.Taman preko 600mil. tržišne kapitalizacije(razina koja je bila trigger za iskrcaj mirovinaca na IGH-u)Ne bi bio iznenađen da se nešto slično dogodi i ovdje..iako nikad se ne zna,možda sam profulao cijelu loptu??
[/quote]

Pa kome bi se to mirovinci iskrcali. To što su prodali malo IGH-a i kapitalizirali dio dobiti ne znači da će i dalje prodavati. Prije bih rekao da su prodavali IGH i kupovali INGRU na nadoknade gap između te dvije dionice. Kostrenčić je izašao jer se vjerojatno razišao sa Igorom i ostalima, a Jasna je prodala manje od 10 % poretfelja, zar je to čudno. Ionako će dobiti besplatne dionice kao nagradu za "dobro poslovanje".
Da su oni uprava koja ima mozga podijelili bi veliku većinu dionica iz trezora kao dividendu dioničarima. Nažalost nitko nezna što smjeraju, a vjerujem da to neznaju ni oni sami.


I ja bi rekao da će prije nastaviti rasti nego obratno.

Dokle god uprava prodaje cijena ide gore. Vrlo čudna zakonitost. Da mi je znati tko kupuje? Nadam se da nisu mirovinci.
[/quote]
Imaju 9% u Hgspotu zašto to ne prodaju

Imaju 9% u Hgspotu zašto to ne prodaju

Nemaju kome, isto firma u problemmima kao i oni.

na koliko je danas blokada pozitivna – da se stavim malo ispod 74 ili više

hvala

smanjuje se minus.......

Nisam prodao – ovi iz uprave biše brži i srušiše je u minus..

Zakasnio … [angry]

smanjuje se minus.......

Opet se neko veliki iskrcava ili se ona ženska iz uprave nije zadnji puta do kraja..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close