INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad je Kostrenčić prodao pola milijuna komada…………………….. [smiley]

Još samo čekamo Igora da riješi kakvih 400000 dionica. Čini se da imamo prvog kandidata za skori bankrot od "velikih"

Hell is Empty and all the Devils are Here

Dimo , mislim da si krivo napisao INGRA dd je kupac a ne prodavač ovaj tjedan ,
ako dobro ja gledam….

Što nisu to malverzacije ako je jedan od najvećih dioničara i član
uzprave (pretpostavljam) prodao INGRi d.d. svoje dionice …
400 000 kom.

I to ako ja dobro razumijem sve ovo trezor je kupovao od Kostrenčića i do 75 kn onaj dan….

Ma ako je to tako to je kriminal …pa nije to njihovo , ipak oni imaju samo 30% skupa sa trezorom …
Top 10 ima 55% ….

I
Kad je bila ta sjednica na kojoj je odobreno da trezor kupuje …

Ma koji crni Petrač on je fratar za ove , ovdje su kriminalci čisti …

Daj nek netko ko zna više o ovome napiše da ja ne naklapam ovdje,molim…
Hvala …

I da da napomenem nisam prodao ništa INGRe još se nadam, al izgleda
čudu neviđenom niti u 34 ulici…

smanjuje se minus.......


Kad je Kostrenčić prodao pola milijuna komada…………………….. [smiley]

prebačeno u trezor….hmmm cim se pocne spekulirati o bankrotu,,ja dokupljujem….sjetim se samo IGH na cjeni od 1600-1800,,,,cjeli forum brujio kako igh ide u bankrot….i Đukan rasprodavao naveliko….a vidi ga sad nadomak 5000, ekipa samo prodavajte….INGR,vratit cu vam ih na oko 1xx kn… [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ovdje upišite svoj komentar…

Mora ona na preko 100, samo kada? Treba se na more, djeca, kuća, auto!


Mora ona na preko 100, samo kada? Treba se na more, djeca, kuća, auto!

ako ti o tome ovise djeca,more,kuca ,zena……nije dobro kolega….ja bi se zamislio…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Mora ona na preko 100, samo kada? Treba se na more, djeca, kuća, auto!

ako ti o tome ovise djeca,more,kuca ,zena……nije dobro kolega….ja bi se zamislio…..
[/quote]
slažem se kolega,ovo je igra samo ako imaš viška novca koji ti nije bitan i hitan
onda se može i dobro zaraditi

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!


Još samo čekamo Igora da riješi kakvih 400000 dionica. Čini se da imamo prvog kandidata za skori bankrot od "velikih"

Kostrenčić posudio Ingri dionice a ova rasprodaje da bi isplatila Trigranit za tr.centar i dobila 25% udijela u njemu Ništa čudno dokap propao banke skupe pa je ovo najjeftinije


A što predstavlja 20.000 na ostatak od 338.850koma dionica

Pa to netreba ni komentira

Daj što daš?

Inače, meni je čudno da ova dionica uvijek raste kada neko od uprave prodaje. [cool]

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

Šta reći nego loše, kad firma počne plaćati podizvođaće vlastitim dionicama.

Sickboy, 31.05.2009. u 22:14
Ingra počela dugove plaćati svojim dionicama

Prodajom Intela Marijanu Kostrenčiću Ingra traži priliku za premošćivanje krize likvidnosti

S dionicama koje je dobila u trezor u dva navrata prošloga tjedna Ingra između ostalog kani podmirivati dio dugovanja dobavljačima i podizvođačima koji su sudjelovali u projektu Arena i s kojima već tjednima pokušava postignuti dogovor o ritmu i načinima plaćanja zaostalih dugovanja.

Potvrdio je to i Igor Oppenheim, predsjednik Uprave Ingre, koji kaže da je to jedna od opcija u namiri dugova te da su neki dobavljači na nju i pristali. Kako razgovori o kombinaciji modela plaćanja dobavljačima još traju, nije htio iznositi parcijalne detalje, ali je potvrdio da su neki partneri pristali da im se dio dugovanja podmiri dionicama kompanije. Oppenheim nije imenovao o kojim je dobavljačima riječ. Sukob podizvođača i Ingre zbog neplaćenih radova na Areni kulminirat će ovaj tjedan jer bi na naplatu trebale stići mjenice koje je Ingra izdala kao jamstvo plaćanja. Direktori nekih od tvrtki kojima Ingra duguje rekli su nam kako su pri provjeri mjenica u banci dobili odgovor da su nenaplative jer ne sadržavaju sve potrebne ovjere. Male i srednje velike tvrtke koje su radile na Areni nalaze se u ozbiljnim problemima zbog Ingrina neplaćanja i ako se ovaj tjedan ne riješe problemi s plaćanjem i naplativosti mjenica, spremni su na tužbe i izlaženje u javnost. …

Sickboy, 31.05.2009. u 22:14
Treća presuda protiv Ingre

Potvrđeno potraživanje Međimurja od 37 milijuna kuna

Trgovački sud u Varaždinu (TSV) presudio je u sporu protiv Ingre u korist Međimurja Visokogradnje. Riječ je o sporu koji traje od 1991., a riječ je o potraživanju od 37 milijuna kuna na ime radova u Libiji.

Sutkinja Ksenija Flack-Makitan objavila je presudu, doznajemo iz odvjetničkog društva Ljubenko i partneri, zastupnika međimurske tvrtke, o kojoj je izvijestila javnost da je prihvaćen tužbeni zahtjev Međimurja. Sudeći prema reakciji Ingrina odvjetnika Hrvoja Luija, koji je najavio da će se Ingra žaliti na presudu Trgovačkog suda u Varaždinu, taj predmet će treći put završiti na Visokom trgovačkom sudu. Dosad je to treća prvostupanjska presuda u …

Ovo ingra ne može podnjet,nemaju novca,nije im uspjela dokapitalizacija,veliki se dugovi gomilaju,moje misljenje je da ce netko u kratkom roku preuzet ovu firmu u veoma kratkom roku,sa minimalnom cjenom.znaci prosjecnom ali ………………..

New Report

Close