INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma kao da fondove puno briga, pa ne ulažu oni svoju lovu, a i svaki drugi je tu posa naša prko veze….

Ali svejedno netko stalno štopa na 69,00 bude i 2000 na prodaji pa se prodaju ali evo odma 700,800,900-3000

Pratio sam ingru danas cijelo vrijeme. Netko je pokušavao spustiti cijenu iskrcavanjem paketa od 1500 komada na 67.50-68. Kad je to probijeno (na kraju dana) netko pokušava braniti 69 svim silama s 4-5000 komada. To je već načeto. Mislim da se radi o igračima koji navlače na jeftinu prodaju. Mislim da je sutra 69 neobranjivo i da bi trebalo dosta skočiti. Iza 69 pa do 75 je praktički brisani prostor. imho

i ja sam radio analizu i stalno ispada 85 ili 86. A i ta razina je premala u odnosu na druga. ali, vidjet ćemo sutra


Ali svejedno netko stalno štopa na 69,00 bude i 2000 na prodaji pa se prodaju ali evo odma 700,800,900-3000

Štopa i to je stara taktika fondova. Sutra će opet srušit cijenu na 67 pa polako dokupljivati do 69… [angry]

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

Štopa i to je stara taktika fondova. Sutra će opet srušit cijenu na 67 pa polako dokupljivati do 69… [angry]
[/quote]



Ali svejedno netko stalno štopa na 69,00 bude i 2000 na prodaji pa se prodaju ali evo odma 700,800,900-3000

Štopa i to je stara taktika fondova. Sutra će opet srušit cijenu na 67 pa polako dokupljivati do 69… [angry]
[/quote]



Ali svejedno netko stalno štopa na 69,00 bude i 2000 na prodaji pa se prodaju ali evo odma 700,800,900-3000

Štopa i to je stara taktika fondova. Sutra će opet srušit cijenu na 67 pa polako dokupljivati do 69… [angry]
[/quote]

istina. jedino što su potrošili više od 10000 dionica na štopanje. I nisu uspjeli srušiti ispod 69 na kraju dana. sumnjam da će sutra to pokušati. but, you never know. ako će baš htjeti jeftino do dionica štopat će ih.

jel netko još radio analizu. koliko vama ispada po TA. nekakva prognoza kad će to doseći? razmišljam da li mi se isplati sutra upasti ako će fondovi stopati na 69. thx

nije da netko štopa na 69,00-nego želi kapitalizirati dobit u kratkom vremenu,i ide dalje-npr. u brodare..s druge strane,ja sam djelomično izašao iz brodara,i udario ovoga na 69,00 sa 4xx komada


Pratio sam ingru danas cijelo vrijeme. Netko je pokušavao spustiti cijenu iskrcavanjem paketa od 1500 komada na 67.50-68. Kad je to probijeno (na kraju dana) netko pokušava braniti 69 svim silama s 4-5000 komada. To je već načeto. Mislim da se radi o igračima koji navlače na jeftinu prodaju. Mislim da je sutra 69 neobranjivo i da bi trebalo dosta skočiti. Iza 69 pa do 75 je praktički brisani prostor. imho

i ja sam radio analizu i stalno ispada 85 ili 86. A i ta razina je premala u odnosu na druga. ali, vidjet ćemo sutra

…odokativna analiza…sve bolje dionice su dostigle nivo 8-2008… tada je ingra bila oko 130…pa vi sad vidite kako smo još uvijek UŠTOPANI…ali sele se pomalo kod nas…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Pratio sam ingru danas cijelo vrijeme. Netko je pokušavao spustiti cijenu iskrcavanjem paketa od 1500 komada na 67.50-68. Kad je to probijeno (na kraju dana) netko pokušava braniti 69 svim silama s 4-5000 komada. To je već načeto. Mislim da se radi o igračima koji navlače na jeftinu prodaju. Mislim da je sutra 69 neobranjivo i da bi trebalo dosta skočiti. Iza 69 pa do 75 je praktički brisani prostor. imho
i ja sam radio analizu i stalno ispada 85 ili 86. A i ta razina je premala u odnosu na druga. ali, vidjet ćemo sutra

istina, baš je tako bilo. Navlačili su nekog krupnijeg imho al nije išlo. Sutra slijedi repriza.

PBZ D.D. jučer kupio 240000 komada … (Izvor TOP 10 iz SDA)


PBZ D.D. jučer kupio 240000 komada … (Izvor TOP 10 iz SDA)

onda to nije jučer kupio nego prije 4 dana….SDA knjiži vlasnika treći dan od kupnje….

na 4300 sve prodajem...


PBZ D.D. jučer kupio 240000 komada … (Izvor TOP 10 iz SDA)


Znači iskeširali cca 4 puta više od redovnog prometa jučer preko burze ?
Evo već postavljam naloge na 130 kn i više [wink]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


PBZ D.D. jučer kupio 240000 komada … (Izvor TOP 10 iz SDA)


Konačno su i oni počeli snižavati ulaz. Zanimljivo je kako se iznenada povečao broj postova. Ima li netko kakvu tehničku analizu i prognozu?

New Report

Close