INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama INGR-R-A nastaviti u 11:41.

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

http://www.zse.hr/default.aspx?id=25733

Ingra d.d. – nastavak trgovanja
Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama INGR-R-A nastaviti u 11:41.
Na upit Upravi Drustva Ingra d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice koje bi mogle utjecati na promjenu cijene dionica.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

Formula 1 History Database http://www.geocities.com/f1db2000/

nekome ce biti zao ko plasi

ne mari za male stvari i ostat ce male


cisto sumnjam da pada dole vise bih rekao rast prema gore, i na tehnickoj se spominje rast do nekih 85kn, a i fundamentalno ja mislim da ce biti i vise

kolega bit ce dovoljno do 85, kn da sustigne ostale,poslje toga tek fundamenti [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

U redu.
Iskrcavatelji su napravili svoje. Iskrcaj i želja da se dokupi ponovo na 60 i kusur.
Žao mi je dečki ali ovaj put ako želite kupovati morat ćete baš vi dizati cijenu jer od ovoga dalje neide. [cry]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Bas tako –
Molio bih Lemure da se NE iskrcavaju sada kad je dobro krenulo, da se jos malo strpite vidjeli bi
prilicnop dobar rast !!

ČOVJEČE PAZI DA NE IDEŠ MALEN ISPOD CROBEXA

Fondovi se danas ukrcavali na 68 – 71 kune (cca 3 milje kuna) a raja sad prodaje po 67.
Uh, svijet je prepun pravih dioničara… [sad]

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!


Bas tako –
Molio bih Lemure da se NE iskrcavaju sada kad je dobro krenulo, da se jos malo strpite vidjeli bi
prilicnop dobar rast !!

ja bih lijepo zamolio da se isk(u)rcaju što prije i puste velike dečke da odrade pravi rast.
Hvala.

neznam ja danas digo sidro od INGRe ja prezadovoljan i vise nego kaj sam ocekivo kada ja vidim da fondovi kupuju ovu dionicu ja bjezim van.

Ostajem samo u LEDU.

dionicarima sretno

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

[shocked] Šta je ovo,nisam ovu transakciju vidio?

Vi?

bit će bolje................

čini se ko neko pretakanje iz dalekovoda u hidroeletru pa u viadukt pa sad u ingru………..

Zanimljivo je da fondovi gotovo uvijek hvataju "posljednji vlak". Očito da tamo sjede "premudre" glave, kojima najbolje ide analiza minulih događaja, ali jako loše analiza budućih. U Bosni bi rekli jednostavno: "Kasniš, kao brzi voz"! [undecid]

New Report

Close