INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sad će se na svim dionicama bikovima instantno smrznuti jaja. rast je za danas gotov. za ovako malo tržište ovo je prevelika doza straha [wink]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Pa ako je dobit onda nije gubitak, pa što ako je deset puta manji, Ina u k…. pa otišla gore, e sranja…

pola hanfe bi otpustio…

A joj netko je stisnio krivi gumb, sad če se to ispravit.

Uhljebe na ulicu!!!!!

pa kad niste slušali stojića. valjda čovjek zna

idući tjedan će bit bolje...

Evo na Complet Lineu već popravljena cijena u E-trade monitoru i iznosi 58,98 KN. Ma što nam rade ovi brokeri s krivim knjiženjem.

evo je,već u plusa 2,11 %
jupi!!!!

idući tjedan će bit bolje...


je je :),moš si mislit 🙂

Bolje nego sam očekivao Lova za dvoranu stigla u 2 kv Zakukaće ovaj što je prodao po 45 Viadukt -50 milja dionica sa 240 na 300 kuna

evo je,već u plusa 2,11 %
jupi!!!!

idući tjedan će bit bolje...

Nikakvo poništavanje, šta vam je! Pa jel vidite kakvi su nalozi ostali na bidu 700,1000,734 …
Sigurno je netko zaboravio od prije tjedan dana te naloge ili je "slučajno" danas stavio pa ako prođe zbog lošeg izvješća super! To je izazivanje panike i ništa drugo.
Pazi ovo, dobit 2 milje a ne gubitak 2 milje što isto nije nikakav znak za uzbunu pogotovo u ova vremena !
Par dečkiju nam kroji gaće, pogotovo na ingri [bye]

Hmm, ipak je poništeno za sad nešto, čini mi se ,ali je bid ostao šupalj…

Zašto misliš da je izazivanje panike, nekom je puko film, da podsjetim da je ingra bila na 88kn kad je atlantska bila 800 prije ovog pada, sad je atpl na 900kn, ing na 58kn.
Neko se pretovara.. ne sluti na dobro!!!

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close