INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zanimljivo istresanje [cool] [cool] [cool]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


Evo pogledajte kako ljudi lijepo prodaju i to garantirano s gubitkom. Svi oni lijepi prometi su nastali iznad cijene 45-46 kn, a rijetko tko nije prodao ako je kupio ispod ovih vrijednosti prije više od mjesec dana. Prema tome, većina sada prodaje s gubitkom i baš ih briga. Kao da se svijet urušava, daj šta daš. A do jučer su kukali kako neće preko 60kn i nije im padalo na pamet da prodaju…ovako moze do Stojićevih 30 kn, a možda ga i iznenade pa ode još niže…

Pa šta te tu čudi, kod Ingre to je već jako dugo slučaj.

A ovo oko Stojića, čini mi se da su neki mogli doći do FI prije ostatka raje, mislim zato jer je onako uvjereno sroljio po Ingri. Uz to u to vrijeme sam čuo da je taj izvještaj slučajno ili namjerno u javnost izašao prerano, te da je Stojić vrlo bijesan zvao uredništvo SEEBiz-a.

Nije gotovo dok baš svi mali ulagači ne prodaju i dok ne dođe INGRA na fer vrijednost. Ali ni onda neće biti posve gotovo. Ako je svima fer vrijednost 30 kuna, onda i dalje neće biti jeftina. Znači, ako padne na 15-20 kuna tek će onda biti jeftina. Ima se fore za prodati do tada, još su ovo super cijene…


Evo pogledajte kako ljudi lijepo prodaju i to garantirano s gubitkom. Svi oni lijepi prometi su nastali iznad cijene 45-46 kn, a rijetko tko nije prodao ako je kupio ispod ovih vrijednosti prije više od mjesec dana. Prema tome, većina sada prodaje s gubitkom i baš ih briga. Kao da se svijet urušava, daj šta daš. A do jučer su kukali kako neće preko 60kn i nije im padalo na pamet da prodaju…ovako moze do Stojićevih 30 kn, a možda ga i iznenade pa ode još niže…

Možda prodaju s gubitkom,istina.
I ja sam prodo s gubitkom prije 5dana,i uzeo jdpl. sad se taj minus pretvorio u pristojan plus.
Pa nije ingr jedina dionica na burzi.

idući tjedan će bit bolje...

Jedina dionica koja stoji lošije od INGRE na našoj burzi je možda Belišće. Ali samo možda, nisam siguran. Nema veze, ako se ovako nastavi i taj će se neslavni rekord srušiti. Ne znam samo šta su se narajcali svi iznad blokade na kupnji kad će ionako sutra ovo vjerojatno moći kupiti 5-10% jeftinije…Sada negdje Stojko fino trlja ruke i čeka…

E sad Ivedome, nadam se da si prodao Jadroplov prije neki dan, jer ako nisi onda i nije neka zarada.

Hanger, malo uspori, ima onih koji te ozbiljno shvacaju, pa ih previse plasis, a to u ovo vrijeme sveopceg straha im i nije potrebno.

Odluku donosim sam, ali pazljivo slusam ostale.

Ne plašim ja nikoga, uostalom nisam prvi počeo s ovom pričom, zna se kako je i iz čijih usta ovo sve počelo i zna se više manje za koga se ovo sve odrađuje. Nevjerojatno mi je da je narod toliko xxxxxxx…ali to je ta naša hrvatska bahatost, kada nešto i najmanje nije po volji, treba to isprdati i izblatiti do kraja (i obrnuto). Ekstremi i ništa drugo. A svi se ponašaju u najmanju ruku pri tome kao da su suosnivači Ingre i da znaju u detalj kako firma posluje i na koji način zarađuje…ma fuj…

Ako mene neka dionica ne zanima ja ne pisem postove,isto tako je i sa vama kolege trejderi. Uredno serete po ingri,a ujedno je želite kupit. Stavite vi naloge na 15, 20 kuna,a ja vam kažem ingra vise nece ispod 40 kuna,ljudi su se dobrano opekli kad su prodavali ispod te vrijednosti. Čak mi nisu jasni ovi koji su prodavali ispod 48,dok su neki dan mogli po 55. Ljudi moji ako vas dionica ne zanima nemojte srat po njoj,odite na neki drugi topic,jer ovdje je drukanje toliko očito da se vidi iz aviona .

Clear a path,I'm goin home !

neko druka, a neko ruši cijenu!

Razlika u zadnjih 3 mjeseca HT-INGR je:

-HT je za svaku situaciju na tržištu imao pravovremen i dosad ispravan odgovor,- dividenda u dva dijela, trezor……..

-INGRA- pa oni su promašili svaku priliku za spas cijene, od informacija o dozvoli za arenu do izvješća- sve je bilo objavljeno u krivo vrijeme i na kriv nacin- ZA NEKOG IZGLEDA PRAVILAN….

švabo je švabo!

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

Ja sam kupio INGR prošli tjedan po 58 kuna sta bi vi sada molim ljepo pa da ju sada prodam vama po

40 malo sutra

ko nije prodo nije ni popusio….

Za tjedan dva bumo vidili kolko će INGR biti

Građevinari su se dobrano iskrcali tako da čisto sumljam budu išli još puno dolje….

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio


Ja sam kupio INGR prošli tjedan po 58 kuna sta bi vi sada molim ljepo pa da ju sada prodam vama po

40 malo sutra

ko nije prodo nije ni popusio….

Za tjedan dva bumo vidili kolko će INGR biti

Građevinari su se dobrano iskrcali tako da čisto sumljam budu išli još puno dolje….

ja sam kupio u petak po 53,nešto, jutros sam izbacio DIO po 49,99, svakako cu se opet puniti u slijedecih par dana!

ja sam samo kritizirao nacin postupanja uprave koji svima šteti, ili ne?

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................


Ja sam kupio INGR prošli tjedan po 58 kuna sta bi vi sada molim ljepo pa da ju sada prodam vama po

40 malo sutra

ko nije prodo nije ni popusio….

Za tjedan dva bumo vidili kolko će INGR biti

Građevinari su se dobrano iskrcali tako da čisto sumljam budu išli još puno dolje….


Takvu sličnu priču sam slušao kad smo bili na 80kn,i kad je došla vijest o dokapitalizaciji.
Pa nema ingra šanse ispod 70kn,pa 60k,pa 50kn to joj je dno dna.nema šanse da se probije ta granica.a ingra potonula do 34kn.
Mislim da je i prije dva dana netko rekao da je na 50kn jaki otpor,da će teško niže,pa zato nemojmo se ponavljati. Kuda dow,za njim dax,za njim crobex,a tako i ingra.
A nema nikakve vjesti koja će stvari okrenuti na bolje, da opet ne nabrajam,ingra nije napravila ni jedan pametan potez u dugo vremena, pa mislim da joj je ovo realna cijena. Ne kupujem ingru,tako da netko misli da rušim cijenu.

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close