INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ops oprostite kolege moja greška

Bez obzira ona je idalje među prve tri po količini,

i ne vidim da ju je iko prodavao što isto nekaj znači…


Točno znači da je to najpodcijenjenija građevinarska dionica i da je toliko pristupačna da ju i mali ulagači mogu kupiti.Pogladajte druge građevinare Ingra je sve do 100 kuna još uvijek debelo jeftina dionica.Pred nojome je veliki rast.
[/quote]
Kako ga drukate.
Na IGH-u covjek napravi procjenu prema kojoj je IGH puno podcjenjenija od INGR-e,a ovdje tvrde obrnuto. Koji ste smijeh….
Izracunaj na 100kn koliki su fundamenti, pa nam okaci ovdje.
BTW trenutne pomnozi sa 2, biti ce ti lakse.
Hvala

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

danas -9.7 na otvaranju

Good artists copy. Great artists steal.

Vidiš kako se INGRA dobro drži, makneš komentatore, izbaciš izvješče i svi uteknz. Cijenu određuju čvrste i slabašne ruke. Otkad je Stojić izašao iz Ingre imamo stabilnost, njegovi komentari ubijaju cijenu dionice.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ma ja ne znam šta se sad dogodilo, ajmo kukajte svi, kako sada nitko ne kuka kad pada?

Evo svi gradjevinari idu debelo u minus a INGRA ne mrda! Sigurno će sada krenuti jača korekcija. Već su INGRu proglasili forumaši najgorim i precjenjenim građevinarom pa je vrijeme da se to i dokaže. Ajmo navalite na prodaju, pa ovo nije ni minus 1%, još se da na dobrim razinama izaći!

juučer sam prodao industrogradnju i kupio INGRU isplatilo se zasad. do kraja tjedna mislim da će biti još bolje.

dan je pametniji od noći


juučer sam prodao industrogradnju i kupio INGRU isplatilo se zasad. do kraja tjedna mislim da će biti još bolje.

Jedini građevinar koji je podcijenjen i na kojemu nemožeš izgubiti.

Ma kako ne možes izgubiti kad možeš? Samo čekaj da opet spomenu kako je malo više potrošeno novaca u Arenu nego se planiralo. To uvijek kod ulagača upali, svaki pud kada se Arena spomene, dionica padne 5%. To je čar INGRE. Ma nema tu veze koliko će novaca na toj Areni zaraditi, to ti je ulagačima već postalo nebitno, puno je bitnije kako su poslovali s gubitkom prije 4-6 mjeseci nego kako će poslovati ubuduće. A još bitnije je kako krov Arene nije valjao. I da su izgubili novce na Areni. A Arena je gotovo isto što i Ingra, ako jedno ne valja ne valja ni drugo. Jel sam spomenuo Arenu?

Cijena je prema predviđanjima, kako je i prije spomenuto. Pala je ispod 50 kuna jerbo je USA lijepo roknula, ali samo 1 kunu, a koliko vidim IGH preko -10% od jučer [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Pa nek vas ne zavarava igh. Ako uzmemo dno.i sadašnje vrijednosti. Igh može pasti još 500kn. Da bi bila na vrijednostima gdje je sada ingra. Zato oprez. Još tomu ingra je skroz izgubila likvidnost.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

IGH pada k’o kruška, koliko ono on vrijedi?

Istina je da i netko lijepo skuplja, barem se čini.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Jedna mi stvar nije jasna kod ingre.dok pada nitko ne brani cijenu. Kad raste,uvijek postoji blokada. A taj netko bio je u pravu. Prodao je na desetke tisuća komada na razinama oko 55kn.
Sad je samo pitanje na kojim razinama se sprema opet ući. To će joj ujedno biti i dno.
Baš me zanima kako će to izgledati, tj. Biti provodljivo bez skrivenih naloga
A pitanje hoće li se uopće odlučiti opet za ingru.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


goodwill na preuzimanju mavrova .. ROLF ROLF .. šta na gubitak iznad visine iznad kapitala?

Ako se ne varam, Ingra je u prvoj kotaciji. Ako je Mavrovo otišlo u stečaj 31.03., zašto nitko nije objavio obavijest o tome?

New Report

Close