INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim na što smo danas trgovali da me pratiš. He he. Propustio sam igh. Al jdpl sam uhvatio u pravi tren. Ameri rade svoj dio posla. Još da ujutro dax otvori kako treba i da se iskrcam na nekih 125kn. Nitko sretniji od mene. Danas da sam se vratio u ingru uhvatio bih 200kom više.
Što misliš gdje će ingra sutra. Ja mislim gore. Al bilo bi dobro dole.i ako imam još 1000kom. Tako bi s jdpl dokupio još i uhvatio novi rast. Moj scenarij iz snova. Vidit ćemo.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

moje misljenje da ti je trenutacno bolje ostati u jdpl,kad si vec usao,BDI raste a ingru vec imas tak da bi ti idealno bilo ingra na 60 a jdpl na 130 sutra [thumbsup] mislim da ce ingra rasti sutra mozda ujutro trzanje uplasenih i to je to jdpl neces do podne rijesiti po 125 jer mu je danasnji prosjek bio oko 107,xx sto cnaci vec na oko 118 blokada nazalost..mislim da ovim prelaskom nisi pogrijesio niti malo,ja danas napustio koei,kad sam skuzio da se netko brutalno iskrcava na 330..ovako ja vidim situaciju mada nevolim na forumu…uplasenih se vecina iskrcala,mislim da izvijesce nije kako se ocekivalo ali da ipak nece biti negativno,ako i bude onda je korigirano s izvjescem za 1Q koji nebi u tom slucaju trebao biti los,unatoc smanjenom obimu posla ipak je bila zima…sutra bih ja rekao da ce ingrica ipak rasti posto je izvijesce u 9h tako da se ovo nemoze vise smatrati drukom.. [smiley]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

evo stigli rezultati…očekivano, ništa prestrašno
http://www.zse.hr/default.aspx?id=24957

Više nego odlični rezultati najbolja godina do sada

Također Arena ih je jako puno koštala ali ta če se lova pojaviti u sljedećim izvještajima.

Stvarno nisu trebali izlaziti sa onim glupim izjavama koje su srušile dionicu…

Danas Ingra ide gore !

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio

pogledaj malo bolje P&L i bilancu zajedno .. izvješće je teška kemija..

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

Vrlo lose.
Ogroman loss na Areni Zagreb.
Znao sam da ce biti loss ali ovoliki nisam znao.

Sta je tu je.
Valjda ce se konsolidirati

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Pogledajte samo prihode 80% veći nego 2007 i to usred krize,

Pogledajte povećanje kraktotrajne imovina za 80%

Pa dali je ovaj izvještaj mogao biti bolji.

Nije Ingra kriva što su je navukli za nos sa Arenom ,ta sva lova će sjesti na njihov raćun već idučih

mjeseci.

Dok se IGH nakrco preko 120% svoje najniže vrijednosti sa niš boljim izvještajem od Ingre

Ingra je više nego duplo potcjenjena u odnosu na IGH,

i stoji na 50% od svoje najniže vrijednosti !

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio

po meni je vec sve ukalkulirano u sadasnju cijenu
znali smo da ce biti shit.
cemu usporedba sa 2006 ?????
mrzim nestandardna izvješća koja su inače propisana zakonom.
zašto se to tolerira ingri,ini ,ht-u ???????????

Good artists copy. Great artists steal.

B) Dugotrajna imovina

Nematerijalna imovina
58.129

?? što je to ?

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

Da ponovimo gradivo. Cijena nije pala/padala zato što je izvješće bilo nepoznato, već je pala upravo zbog svega navedenog. Naglasak je na prošlo vrijeme.

Pogledajte JDPL, pa DRYS. Nakon što je izašlo izvješće pada skoro više nije ni bilo jer je pad bio odrađen.

Ulažite u znanje

Ulažite u INGRU

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

A crnac materemu mu pa jesi ikad cuo za goodwill.
Vjerojatno na preuzimanju Mavrova iako bi ovo trebalo biti na konsolidiranom ali sigurno je vezano na goddwill na preuzimanju.

Imaju sve firme koje se sire akvizicijom.
Nista cudno.

Moraju se konsolidirati i moraju zatvoriti par dobro profitabilnih projekata.

JPP ovakav kakav je u RH ne ide na ruku investitirora.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Dionice za bagatelu…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close