INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa zar nije zvješće trebalo biti u 9 sati?

Kupnja – INGR-R-A
500 53,60
135 53,52
100 53,51
230 53,10
230 52,38

Prodaja – INGR-R-A
134 54,00
330 54,29
750 54,39
111 54,40
20 54,43

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Kupnja – INGR-R-A
500 53,60
135 53,52
100 53,51
230 53,10
230 52,38

Prodaja – INGR-R-A
134 54,00
330 54,29
750 54,39
111 54,40
20 54,43


[smiley] Očito da se netko iskrcava po savijetu svoga brokera koji nije još sebi kupio dovoljno Ingre [thumbsup] Nevidim drugi razlog ovolike podcijenjenosti ove građevinarske dionice. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

http://www.seebiz.eu/hr/analize/kostrencic-ne-pomogne-li-drzava%2c-gradevina-ce-dozivjeti-sudbinu-brodogradnje,42903.html

pa zar ova iz INGR-e panjina ne čita novine
igh dobio ogroman posao u Crnoj Gori

Good artists copy. Great artists steal.

APEL
Kostrenčić: Ne pomogne li država, građevina će doživjeti sudbinu brodogradnje
Autor/izvor: Marina Šunjerga – marina.sunjerga@seebiz.eu
ZAGREB – "Bez vrlo aktivne poruke države da se građevinarstvo kosolidira i jakog izlaska na svjetsko tržište, sektor će doživjeti sudbinu brodogradnje vrlo brzo",tvrdi Marijan Kostrenčić iz Ingre.

Forum ‘Građevinarstvo: Internacionalizacija ili kraj?’, u organizaciji Hrvatske poštanske banke, okupio je stručnjake iz područja građevinarstva, koji su se složili da je trenutno najveći problem sektora manjak sredstava za financiranje.

Unatoč konsolidaciji, nastavio je Kostrenčić, nećemo preživjeti bez jake financijske podrške na projektima, koje gradimo i za koje se natječemo. Kao uvjet za dobivanje posla, ističe, postavlja se osiguravanje dugoročnog financiranja.

‘Osim HBOR-a nemamo jaku financijsku instituciju koja bi nas mogla pratiti. Privatne banke ne pristaju na financiranje dulje od 24 mjeseca’, upozorio je Kostrenčić.

http://www.kucilooro.webs.com/


APEL
Kostrenčić: Ne pomogne li država, građevina će doživjeti sudbinu brodogradnje
Autor/izvor: Marina Šunjerga – marina.sunjerga@seebiz.eu
ZAGREB – "Bez vrlo aktivne poruke države da se građevinarstvo kosolidira i jakog izlaska na svjetsko tržište, sektor će doživjeti sudbinu brodogradnje vrlo brzo",tvrdi Marijan Kostrenčić iz Ingre.

Forum ‘Građevinarstvo: Internacionalizacija ili kraj?’, u organizaciji Hrvatske poštanske banke, okupio je stručnjake iz područja građevinarstva, koji su se složili da je trenutno najveći problem sektora manjak sredstava za financiranje.

Unatoč konsolidaciji, nastavio je Kostrenčić, nećemo preživjeti bez jake financijske podrške na projektima, koje gradimo i za koje se natječemo. Kao uvjet za dobivanje posla, ističe, postavlja se osiguravanje dugoročnog financiranja.

‘Osim HBOR-a nemamo jaku financijsku instituciju koja bi nas mogla pratiti. Privatne banke ne pristaju na financiranje dulje od 24 mjeseca’, upozorio je Kostrenčić.

Ovaj se jako razme u građevinu "ko Marica u krivi k….c", ali se zato razme u financijski marketing štaje dokazano dosadašnjim navlaćenjem malih dionićara kao i OMF-ova.

Za zamisliti se.

Izgleda da je voda došla do grla, tražise financiranje i po,oć države, a tko je to INGRA da bi joj država pomagala, kao trebala bi pomoć svima, moš mislit.

Hm…čudno…već više sati ovdje grobna tišina…bit će da su se svi pomirili s gubitcima (neki se objesili, neki kupili brodare, neki otišli po antidepresive), da nije tako još bi se čuo još koji komentar.

Vidi, pa aktivnije je na forumu Lole Ribara…

Nisam uhvatio skupnu poantu postova, jel propala ova firma na kraju krajeva pred sutrašnje FI? Mislim, letargija je pa se i ja brinem…jel se isplatilo toliko živcirati? Ja mislim da je čovjek najbolje uložio kada ode mirno navečer spavati, a ne kad kupi i svaki dan kljuca na forumu kako ništa firma ne valja…ma i bolje je takvima da prodaju, nije ovo za njih, treba zdravlje čuvati…

Zamrznut ću dionice i čekat…….
Humor!
Dva brokera hodaju ulicom i naiđu na g…o, jedan kaže drugom pojedi g…o dobiješ 100kn
hodaju daje i naiđu na drugo g…o, a sada ovaj drugi kaže pojedi g…o dobiješ 100kn

Zaključak…
napravili su 200kn prometa
P.S.
nisam račinao proviziju [lol]

sutra će biti zanimljivo, izvješće u 09:00, HT će otići u bezdan, ameri se već dva dana muče da održe glavu iznad 8.000. Mislim da će na otvaranju ipak najveći broj dionica biti postavljen na donju blokadu. Ako je se ne probije u prvih 15 minuta, ništa od znatnijeg pada. A čisto sumnjam da će se prodavati u bescijenje.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Pa za to famozno izvjesce vec svi znaju da nece bit bog zna sto, to je vec uracunato u ovu cijenu od 53kn,nece se dogodit apsolutno nista,osim eventualnog rasta cijene dionice.

Clear a path,I'm goin home !


sutra će biti zanimljivo, izvješće u 09:00, HT će otići u bezdan, ameri se već dva dana muče da održe glavu iznad 8.000. Mislim da će na otvaranju ipak najveći broj dionica biti postavljen na donju blokadu. Ako je se ne probije u prvih 15 minuta, ništa od znatnijeg pada. A čisto sumnjam da će se prodavati u bescijenje.

po nekom mojem nahođenju sutra vjerojatno ulazim u ingru,
s obzirom na najavu izvješća- il su lagali, il ćemo sutra povoljnije kupovati

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

ja sam izasao juce prije clanka vezanog za izvijesce,pukom srecom nisam racunao na to,nego mi je dosadila igra oko dionice procijenio sam da na drugoj strani ima vise prostora za rast,medjutim u principu se slazem da je izvijesce vec uracunato u ovu cijenu,i da nebi trebala osjetno pasti bez obzira,cak sta vise mozda i nije tako katastrofalno kako su neki ocekivali pa bi mogla rasti,mislim da je jako podcjenjena trenutacno…napominjem vise je nemam i ovo je samo moje misljenje nikako nagovor na bilo sto…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close