INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas se igrajte najbržeg prsta

ove cijene za Ingru više nikada nebudete vidjeli.

Amerika se opet zeleni ,dionice idu gore a Ingra će 2010 vrijediti parstotina kuna.

Zadnji poziv za one koji se žele utrpati .

Ja sam isto bio medvjed ali vidim da je vrag uzo šalu nema više vremena za čekanje vrijeme ide a

cijene dionica rastu iz dana u dan.

Uskoro će uletiti veliki investitori a onda ko je jamio jamio je …

Ko ne uleti na vrijeme neka čeka

iduča kriza za 10-20 godina.

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio


Danas se igrajte najbržeg prsta

ove cijene za Ingru više nikada nebudete vidjeli.

Amerika se opet zeleni ,dionice idu gore a Ingra će 2010 vrijediti parstotina kuna.

Zadnji poziv za one koji se žele utrpati .

Ja sam isto bio medvjed ali vidim da je vrag uzo šalu nema više vremena za čekanje vrijeme ide a

cijene dionica rastu iz dana u dan.

Uskoro će uletiti veliki investitori a onda ko je jamio jamio je …

Ko ne uleti na vrijeme neka čeka

iduča kriza za 10-20 godina.


bravo mijenja se retorika,to je bitno… ja sam izasao jos prije objave o izvijescu srecom, sto ne znaci da necu ponovno uci,samo su mi dopi.dile kocnice na njoj,u svakom slucaju sam misljenja da je ovo kvalitetna tvrtka i da je podcijenjena,ono najbitnije je da ce prezivjeti krizu,tko i kakvu igru igra trenutacno neznam,ali mislim da ona ima dosta prostora za up… mozda netko samo zeli male izbaciti iz igre…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Danas se igrajte najbržeg prsta

ove cijene za Ingru više nikada nebudete vidjeli.

Amerika se opet zeleni ,dionice idu gore a Ingra će 2010 vrijediti parstotina kuna.

Zadnji poziv za one koji se žele utrpati .

Ja sam isto bio medvjed ali vidim da je vrag uzo šalu nema više vremena za čekanje vrijeme ide a

cijene dionica rastu iz dana u dan.

Uskoro će uletiti veliki investitori a onda ko je jamio jamio je …

Ko ne uleti na vrijeme neka čeka

iduča kriza za 10-20 godina.

i ovo sve, a gentleman…..

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

Ovdje upišite svoj komentar…

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Svi ste se zakačili za Arenu, pa nije Arena jedini posao koji Ingra radi (iako će donositi 50-60 mil. kn slijedećih 28 godina), evo recimo sredinom 5 mj. završava se dio autoceste ZG-SK (dionica Jakuševac – Buševec) na kojm je izvođać radova Ingra.

Pamet u glavu.


Ulažite u znanje

Ulažite u INGRU

E to sam baš htjeo pitat , Plavi prodao po 90 , Blumen kako sam razumio
po 57 , a Matrix ? [lol] [lol] [lol]

smanjuje se minus.......

Ingra je upravo ušla u zeleno požurite ima još za nagrabiti…

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio


Ingra je upravo ušla u zeleno požurite ima još za nagrabiti…

Svakako ju treba dokupiti ova dionica je najpodcijenjeniji građevinar.

INGRU je trebalo jučer kupiti jer brzo smo gore…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Svjedoci smo da se građevinski sektor u zadnje vrijeme podosta promijenio, ne govorim sključivo o Ingri,IGH, Tehnici ili Konstruktoru, već govorim o tvrtkama i firmama koje su manji izvođači.

Prvenstveno govorim o kvaliteti izgradnje, koja je drastično pala u posljednjih nekoliko godina, pri tome ciljajući na što veću pohlepu investitora za što većom zaradom , ne uzimajući u obzir stvaranja imiđa kod kupaca i možda daljnju preporuku s njohove strane prema nekoj drugoj osobi, potencijanome kupcu, možda baš izdanja koji gradi taj nezainteresirani investitor.

Dakako,hm, Ingra- dobro imam vile na Srebrnjaku, imam urbane vile u Lapadu. To je sasvim prihvatljivo, no cijena, malo boli, ali naći će se i onaj koji će dobre volje brže-bolje utažiti žeđ za takvim elitnim izdanjem, jer ako se mene pita uvijek je stvar promidžbe i pr-a.

Arena, (ne)sretna završila, nećemo se vraćati na tu temu, imaju dozovlu, njihova je , samo trebaju pametno iskoristiti priliku i kapitalizirati dobit.

A mediji, novinari, oni su tu, da zarade svoje i tako u krug…

Ja sam danas uzeo još kad se toliko ćeka

samo da podsjetim da sam je platio prije dva dana 58,6 kuna

a sada je mizernih 54,4

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio



Ingra je upravo ušla u zeleno požurite ima još za nagrabiti…

Svakako ju treba dokupiti ova dionica je najpodcijenjeniji građevinar.

[/quote]

Nije, na ovim cijenama ima još podcjenjenijih građevinara. INGRA je OK ali ima i boljih uboda.

New Report

Close