INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




ja danas kupio po 54,50 446 kom
sad bu kobog roknula
pofuk

Ne bi smjela jer se nalazi na donjem cjenovnom kanalu trenutnog rasta.

[/quote]
kupio jos 500 kom po 55,5o-400,a 100 neswto mrvicu nize ja mislim ili obrnuto,par minuta prije zatvaranja
sad bu kobog pala
danas sam imo nesto drugo u vidu napraviti ali sam se odlucio za ingru
svima se ispricavam ak padne jer sam ja onda krivac buduci da sam usao u nju
pofuk
[/quote]
onda,jesi si ti skinuo tipa koji je spustao ispod 55 ??? [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......





ja danas kupio po 54,50 446 kom
sad bu kobog roknula
pofuk

Ne bi smjela jer se nalazi na donjem cjenovnom kanalu trenutnog rasta.

[/quote]
kupio jos 500 kom po 55,5o-400,a 100 neswto mrvicu nize ja mislim ili obrnuto,par minuta prije zatvaranja
sad bu kobog pala
danas sam imo nesto drugo u vidu napraviti ali sam se odlucio za ingru
svima se ispricavam ak padne jer sam ja onda krivac buduci da sam usao u nju
pofuk
[/quote]
onda,jesi si ti skinuo tipa koji je spustao ispod 55 ??? [thumbsup]
[/quote]
pa kak nekog mozes skidati sa 55000 kuna???????
stari moj malo je to premalo love za nekoga skidati
pofuk






ja danas kupio po 54,50 446 kom
sad bu kobog roknula
pofuk

Ne bi smjela jer se nalazi na donjem cjenovnom kanalu trenutnog rasta.

[/quote]
kupio jos 500 kom po 55,5o-400,a 100 neswto mrvicu nize ja mislim ili obrnuto,par minuta prije zatvaranja
sad bu kobog pala
danas sam imo nesto drugo u vidu napraviti ali sam se odlucio za ingru
svima se ispricavam ak padne jer sam ja onda krivac buduci da sam usao u nju
pofuk
[/quote]
onda,jesi si ti skinuo tipa koji je spustao ispod 55 ??? [thumbsup]
[/quote]
pa kak nekog mozes skidati sa 55000 kuna???????
stari moj malo je to premalo love za nekoga skidati
pofuk
[/quote]
doduse da kad vidis koliko ta dionica kosta i nije nesto novaca,nazalost da ..mali je promet…nekad je 1000kom ingre i vrijedilo nesto..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


danas sam kupijo još 195,trenutno raspolažem sa 697 koje sam platio po 55,15
loš dan za sve dionice, očekujem rast ingre do kraja sedmice do 65,00

Evo, danas zadnji dan trgovanja. Vani se sve zeleni. Nitko se više i ne javlja. Hoćemo li dostići 65,00? Unatoč svemu svima sretan Uskrs i u nadi za zelenim proljećem. Pozdrav

rast DO 65.00 sjelo bi dobro kao šamar budali….bio bi sasvim zadovoljan sa rastom na 60.01.
Danas je ljep dan za trgovanje…. [thumbsup]

ja sam juce kupio dionice ingre pa bih molio nekoga iskusnoga ako postoji na ovome forumu da zna drukati za dionicu da me nauci kak se to radi
unaprijed hvala
pofuk


ja sam juce kupio dionice ingre pa bih molio nekoga iskusnoga ako postoji na ovome forumu da zna drukati za dionicu da me nauci kak se to radi
unaprijed hvala
pofuk

Čekaj ne kužim??? Ja sam naivan, svi su kao prodavali??? Nije mi jasno, pa kaj se ta igra koju se igrate s igh ne zove zadnji magarac? Znači netko mora kupiti zadnji?
Aha sad kužim…
Znači sa 1400 ili kolko isti lik je sam sebi doslovno prodavao i onda se oko 2500-3000 iskrcao sampiju i ekipi, maknuo s aska i s bida, oni vidli da, nema prodaje niti kupnje, pa oni još počeli kupovati do 3500, onda im se lik konačno iskrcao i sad nam ti isti dečki tu pjevaju pjesmice kak su se oni ustvari iskrcali na 2500 hehe i prešli u ht, gdje im je netko isto to napravio.

Evo tu jednog posta sa foruma komentara o trgovanju, pa možda ne bi bilo loše pokušati na ovaj način. Meni nikako ne ide u glavu zašto igh raste, a love ni od korova, a ingra je jučer između najniže i najviše bila 0,50 kn i očekuje naplatu!!!???

ja sam danas prodao već dio INGR, probat ću i ostatak. ne da mi se čekati ponedjeljak da vidim hoćemo li okinuti opet na 50 kn jer rasti nećemo kad čak ni izdavanje trajne uporabne dozvole nije pomaklo dionicu s mjesta, sigurno neće ni FI koje svi očekuju da će biti dosta loše

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...


ja sam juce kupio dionice ingre pa bih molio nekoga iskusnoga ako postoji na ovome forumu da zna drukati za dionicu da me nauci kak se to radi
unaprijed hvala
pofuk

Drukanje nije kao fukanje, iscrpnije je, traži konstantno buljenje u ekran, dok kod fukanja možeš i za dvije minute puno toga rješiti. Zato pofuk, rađe na fuk, a druk…bit će vremena. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



ja sam juce kupio dionice ingre pa bih molio nekoga iskusnoga ako postoji na ovome forumu da zna drukati za dionicu da me nauci kak se to radi
unaprijed hvala
pofuk

Drukanje nije kao fukanje, iscrpnije je, traži konstantno buljenje u ekran, dok kod fukanja možeš i za dvije minute puno toga rješiti. Zato pofuk, rađe na fuk, a druk…bit će vremena. [thumbsup]
[/quote]
ha ha ha ha ha
vidim da ste vi jako dob ro upucani u gotovo pa sve zivotne sfere
da li mozda znate nekoga ko zna drukati pa da druka malo u moje ime a ja cu ovo drugo raditi u njegovo ime……………ako treba i vise od dvije minute po njegovom drukerskom postu
unaprijed hvala
pofuk


ja sam danas prodao već dio INGR, probat ću i ostatak. ne da mi se čekati ponedjeljak da vidim hoćemo li okinuti opet na 50 kn jer rasti nećemo kad čak ni izdavanje trajne uporabne dozvole nije pomaklo dionicu s mjesta, sigurno neće ni FI koje svi očekuju da će biti dosta loše

Pa nije to bit trgovanja, ne da mi se čekati. Pa nismo u redu u pošti pa odustajemo. Pravo da li ćeš prodati ili kupiti je tvoje. Što se izvješća tiče, ne očekujem baš dobro. Dobivanjem uporabne dozvole, situacija se drastično mijenja, no, to ne znači da će cijena sutra biti 100 ili više kuna. Trgovanje je iscrpna igra, i treba imati čelične živce za to. Možemo se drveniti na 50-55 kuna još dugo.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



ja sam danas prodao već dio INGR, probat ću i ostatak. ne da mi se čekati ponedjeljak da vidim hoćemo li okinuti opet na 50 kn jer rasti nećemo kad čak ni izdavanje trajne uporabne dozvole nije pomaklo dionicu s mjesta, sigurno neće ni FI koje svi očekuju da će biti dosta loše

Pa nije to bit trgovanja, ne da mi se čekati. Pa nismo u redu u pošti pa odustajemo. Pravo da li ćeš prodati ili kupiti je tvoje. Što se izvješća tiče, ne očekujem baš dobro. Dobivanjem uporabne dozvole, situacija se drastično mijenja, no, to ne znači da će cijena sutra biti 100 ili više kuna. Trgovanje je iscrpna igra, i treba imati čelične živce za to. Možemo se drveniti na 50-55 kuna još dugo.
[/quote]
oprostite ako smem da pitam
da li da ja stanem u red kao kod doktora ili da danas prodam ovo kaj sam juce kupio i izgubim soma kuna jer mi se isto bas i neda cekati da naraste na 66 kuna???
pofuk

New Report

Close