INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


a mogao i trebao sam je jučer ujutro prodat [bye]

Zapamti, situacija je sada krvava to je neminovno, ali najbolje zarade se ostvaruju vjerovanjem u dionicu i njeno duže držanje u portfelju. +-5% ponekad lijepo djeluje, dakako, ali to je kap u moru koliko možeš više dobiti ako znaš što radiš.
Svaki daljnji pad koji nije nemoguć, izazvat će opet rusvajd, tako da ako ne žuriš, stay in. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



a mogao i trebao sam je jučer ujutro prodat [bye]

Zapamti, situacija je sada krvava to je neminovno, ali najbolje zarade se ostvaruju vjerovanjem u dionicu i njeno duže držanje u portfelju. +-5% ponekad lijepo djeluje, dakako, ali to je kap u moru koliko možeš više dobiti ako znaš što radiš.
Svaki daljnji pad koji nije nemoguć, izazvat će opet rusvajd, tako da ako ne žuriš, stay in. [thumbsup]
[/quote]
upravo tako ili drugim rijecima TAKO JE
pofuk

http://www.vecernji.hr/newsroom/regions/zagreb/3273351/index.do
Može li Bandić ne platiti najam?

trinaestica13

Službeno sa stranice ZSE

ZAGREB, 7. travnja 2009. – Ured za graditeljstvo Grada Zagreba izdao je danas uporabnu dozvolu za Arenu Zagreb.
Tijekom posljednjih nekoliko tjedana obavljena su detaljna ispitivanja nosivosti krovne konstrukcije Arene koja su pokazala pozitivne rezultate. Prethodno su obavljeni radovi kojima su otklonjene sve primjedbe koje su u prosincu 2008. dovele do izdavanja privremene uporabne dozvole. Arena je građena od srpnja 2007. do prosinca 2008., u sklopu javno-privatnog partnerstva, investitor je u cijelosti INGRA, a javni partner je Grad Zagreb uz financijsku podršku Vlade RH. Izdavanjem uporabne dozvole INGRA je potvrdila sebe kao kvalitetnog izvođača radova i ozbiljnog partnera Vladi RH i Gradu Zagrebu.
Uprava INGRE zahvaljuje svim izvođačima koji su uložili znatne napore kako bi Arena Zagreb bila sagrađena u rekordnom roku, te svim ostalim sudionicima u izgradnji ovog objekta, od nadležnih tijela Gradske uprave do mjerodavnih ministarstava.

INGRA d.d.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Službeno sa stranice ZSE

ZAGREB, 7. travnja 2009. – Ured za graditeljstvo Grada Zagreba izdao je danas uporabnu dozvolu za Arenu Zagreb.
Tijekom posljednjih nekoliko tjedana obavljena su detaljna ispitivanja nosivosti krovne konstrukcije Arene koja su pokazala pozitivne rezultate. Prethodno su obavljeni radovi kojima su otklonjene sve primjedbe koje su u prosincu 2008. dovele do izdavanja privremene uporabne dozvole. Arena je građena od srpnja 2007. do prosinca 2008., u sklopu javno-privatnog partnerstva, investitor je u cijelosti INGRA, a javni partner je Grad Zagreb uz financijsku podršku Vlade RH. Izdavanjem uporabne dozvole INGRA je potvrdila sebe kao kvalitetnog izvođača radova i ozbiljnog partnera Vladi RH i Gradu Zagrebu.
Uprava INGRE zahvaljuje svim izvođačima koji su uložili znatne napore kako bi Arena Zagreb bila sagrađena u rekordnom roku, te svim ostalim sudionicima u izgradnji ovog objekta, od nadležnih tijela Gradske uprave do mjerodavnih ministarstava.

INGRA d.d.

Još 15 dana se čeka pravomoćnost , valjda neće bit problema ….

smanjuje se minus.......

Meni je stvarno nejasno šta se se toliko uhvatili te uporabne dozvole kada vrjeme u kojemu smo sada to neznači ništa.
Takve vjesti ostavite za neka svjetlija vremena kada će ona nešto i značiti.
Taman da i dozvola nebude pravomoćna, pa šta. Neće trenutno utjecati na rast ili pad INGRe.
Ako ćete išta pisati gledajte vjesti iz SADa pa ih ovdje komentirajte, kako njihov utjecaj na CROBI tako i na INGRU.
Živjeli.

Nauči gubiti ili odustani!!!

Sve se pomalo zazelenilo , a tu se par kretena lipari na asku u minusu. E koliko je ovo bila bolja dionica prije cijepanja , a sada je svaki papak može imat. Onda ako se i trejdalo , nije bilo za par lipa zarade , a bilo je ništa manje likvidno.

ja danas kupio po 54,50 446 kom
sad bu kobog roknula
pofuk


Meni je stvarno nejasno šta se se toliko uhvatili te uporabne dozvole kada vrjeme u kojemu smo sada to neznači ništa.
Takve vjesti ostavite za neka svjetlija vremena kada će ona nešto i značiti.
Taman da i dozvola nebude pravomoćna, pa šta. Neće trenutno utjecati na rast ili pad INGRe.
Ako ćete išta pisati gledajte vjesti iz SADa pa ih ovdje komentirajte, kako njihov utjecaj na CROBI tako i na INGRU.
Živjeli.

Ne bi ase složio da ne utječe na rast INGRE. Pogledaj si samo jučerašnji dan kada je skoro sve bilo u minusu, a INGRA je narasla za cca. 3%. Ako rats od 3% nije ništa onda ja neznam što je.


ja danas kupio po 54,50 446 kom
sad bu kobog roknula
pofuk

Ne bi smjela jer se nalazi na donjem cjenovnom kanalu trenutnog rasta.



ja danas kupio po 54,50 446 kom
sad bu kobog roknula
pofuk

Ne bi smjela jer se nalazi na donjem cjenovnom kanalu trenutnog rasta.

[/quote]
kupio jos 500 kom po 55,5o-400,a 100 neswto mrvicu nize ja mislim ili obrnuto,par minuta prije zatvaranja
sad bu kobog pala
danas sam imo nesto drugo u vidu napraviti ali sam se odlucio za ingru
svima se ispricavam ak padne jer sam ja onda krivac buduci da sam usao u nju
pofuk


ja danas kupio po 54,50 446 kom
sad bu kobog roknula
pofuk

pofuk i ja sam ,nesto jeftinije cim sam primjetio da se futuresi popravljaju,odnosno dizu iznad -1.. bit ce sve ok..valjda [smiley]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close