INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kao što sam jučer napisao, lagani rast u startu, a potom polagano padanje na početne pozicije. uporabna dozvola već je uračunata u cijenu.. sad ako dođe loše izvješće, ode INGR ispod 50 kn pa si mislite što ćete, vi što cijeli dan drukate UP, UP, UP


kao što sam jučer napisao, lagani rast u startu, a potom polagano padanje na početne pozicije. uporabna dozvola već je uračunata u cijenu.. sad ako dođe loše izvješće, ode INGR ispod 50 kn pa si mislite što ćete, vi što cijeli dan drukate UP, UP, UP

Vidiš, moguće, ali će pasti nakon lošeg izvješća, kao što je i raslo nakon današnje vijesti.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


kao što sam jučer napisao, lagani rast u startu, a potom polagano padanje na početne pozicije. uporabna dozvola već je uračunata u cijenu.. sad ako dođe loše izvješće, ode INGR ispod 50 kn pa si mislite što ćete, vi što cijeli dan drukate UP, UP, UP

…ti si se iskrcao pa drukaš na dole haaa???…prozirno je…pokušajte ponovo…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Areni Zagreb trajna dozvola

http://www.jutarnji.hr/zagreb/clanak/art-2009,4,7,,158710.jl

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ingra na primjer:

7.500.000 dionica, 56% drži TOP 10

neka cijena padne na jednu kunu, treba ti manje ca 3.000.000 kuna da dobiješ preko 40% firme.

Hoće li pasti i koliko još?

Neka padne na 10 kuna, treba ti 30.000.000 kuna..a toliko ima sam ivedome, a njemu nećemo dozvoliti da preuzme firmu…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

"Kako Arena bi bila isplativa potrebno je da čak 200 dana u godini bude popunjena."

Koliko dana je bila popunjena v ta tri meseca?


"Kako Arena bi bila isplativa potrebno je da čak 200 dana u godini bude popunjena."

Koliko dana je bila popunjena v ta tri meseca?

Koga to vise briga? Neka o tome misli Milan, a INGRA svake godine lovu u pađe! [tongue]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


"Kako Arena bi bila isplativa potrebno je da čak 200 dana u godini bude popunjena."

Koliko dana je bila popunjena v ta tri meseca?

ona je isplativa onoliko koliko je brzo sruše i zaborave na nju……….. za 30 godina ce te me se sjetiti!:)

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................


"Kako Arena bi bila isplativa potrebno je da čak 200 dana u godini bude popunjena."

Koliko dana je bila popunjena v ta tri meseca?

Čoviječe….to ti nema veze sa Ingrom …o tome neka grad ZG razmišlja …..

na 4300 sve prodajem...


danas sam kupijo još 195,trenutno raspolažem sa 697 koje sam platio po 55,15
loš dan za sve dionice, očekujem rast ingre do kraja sedmice do 65,00

P.S.
moj nalog nije na prodaji……
Prema kojim pokazateljima očekuješ 65,00?
Zna li netko hoće li 1Q biti prije do kraja tjedna?

[bye]

trinaestica13

Ovo oko arene je u biti dobra stvar. Pred 15dana na vijest da su počela testiranja ingra rasla 10%. Danas na vijest da će bit dozvola ostala na nuli dok su sve druge dionice dosta pale. A dozvola još nije izdata.
Pa možda da se i ne izda dozvola. Nego ovako da na svaki novi info o dozvoli,po potrebi.recimo svakih 15dana odemo gore. senzacijonalna vjesti dozvola za arenu u drugi utorak 🙂

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Ovo oko arene je u biti dobra stvar. Pred 15dana na vijest da su počela testiranja ingra rasla 10%. Danas na vijest da će bit dozvola ostala na nuli dok su sve druge dionice dosta pale. A dozvola još nije izdata.
Pa možda da se i ne izda dozvola. Nego ovako da na svaki novi info o dozvoli,po potrebi.recimo svakih 15dana odemo gore. senzacijonalna vjesti dozvola za arenu u drugi utorak 🙂

nevvjerujem bas u taj scenarij ipak je vijest izasla u svim medijima,a i bandic je rekao na htv,medjutim mozda je netko ocijenio da nije dan povoljan… :-))vidjet cemo ovih dana..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close