INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma lasso je onaj jedan te isti patetični lik s bezbroj nickova, a svi ga znaju pod nadimkom baron.

Ovaj nadimak mu je zadnji as iz rukava jer ga je strpljivo čuvao od 11.mj 2008 ne kompromitirajući ga svojim standardnim glupostima. Nije se on ovdje ni ukrcao ni iskrcao, on nema nikakvog interesa u Ingri, već je jednostavno nervozan, dosadan, pakostan i huškački uvijek negativno raspoložen. Sad je uzeo na zub Ingru i to je to. Ma žalim takve ljude, ako mu je to način zarade za život dosađivat drugima po forumima vidi se koliko je dobro prosperirao u karijeri do sada…

Pitajte ga danas ili sutra ili za godinu dana ponovo šta misli o INGR i on će opet reći da je treba prodati, a rast cijene dionice ga iz dana u dan demantira…ma prejadno…

kolega ja sam maknuo naloge s prodaje kojima sam trejdao,ne zbog iskrcaja,neznam kolega komu bi bilo u interesu iskrcavati po ovim cijenama od velikih…mozda koji mali ili srednji koji je usao ispod 50,vidjet cemo sva ovih dana,ja se ne zurim…mozda dokupim, no to je samo moje misljenje,naloge nemoj gledati, nalozi prije otvaranja su igra psihe…ide ona gore ako se sve poklopi..futuresi malo variraju,malo tamo malo amo ali niti na jednu stranu duboko zato je europa zelenkasta..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Bogami takva potpora da će ingra otvorit u minusu.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

ovo se zove krivi tajming. da je ova vijest došla prošli utorak, bilo bi to već blizu stotke. ovako u najgorem mogućem trenutku kad posustaju ameri, a svi analitičari se slažu da je para ovog masivnog rasta istrošena. ko će sad dočekati idući val, nemam toliko godina još pred sobom [undecid]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

što je močna ova ingra, zadržala se 2min na 57. moj bože!!!!!!

idući tjedan će bit bolje...

To je to …
Badava nam sve dobre vijesti ako su futuresi crveni …..0,5%
prva kupnja je malo preko 55 kn ….55,38 …
nažalost nije se poklopilo ……. [cry]

smanjuje se minus.......

mislim da je cijeli dan pred nama…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

je, pred nama je. ako je u 06:32 u američana crvenilo po njihovom vremenu, što će tek biti u 08:00 kada se intenzivira trgovanje. ista stvar jučer, oko podneva je palo u 15-tak minuta

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Da firma nešto vrijedi ,poklopilo bi se to, bez obzira na druge minuse. Al tko će uložiti lovu u nešto o čemu nezna ništa. možda do 2010 dobijemo FI za 2008. Pa ovo je sramota , da ovakvim stvarima,nitko ne može stat na kraj, da hanfa je za hurac.
Ja se ingre riješavam kako sam je i kupovao. Izlazim na nuli . i sretan sam koda sam zaradio milione!

idući tjedan će bit bolje...

Netko se riješava ingre na veliko. Što je taj nanjušio. Jel bilo promjena u top 10?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Stvar je što bi svi htjeli lovu na brzinu, a brže bolje postavljaju naloge kunu, dvije iznad cijene koju su kupili, to je no. 1.
No. 2, nikada, osim kod IGH, ali to je HDZ-ova dionica pa nije za usporedbu, cijena, pogotovo nakon ovakvih izjava, osim u slučaju ekstremno zelene boje u cijelom svijetu, neće jako porasti.
Ali, ne treba zaboraviti da je UPORABNA došla, a što to znači za budućnost, svatko neka sam procijeni.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Evo nas i u min … 54,35kn – 0,20%

jbg futuresi od -1,10 – – 1,30 % …………..

smanjuje se minus.......

New Report

Close